01.11.11 Muhammed Enesim doğdu:)))

Başlatan karapnr, 03 Kasım , 2011, 16:21:58

« önceki - sonraki »

karapnr

karapnr

Alıntı yapılan: cano_m - 13 Kasım , 2011, 09:13:24
allahh analı babalı büyütsün tatlım. hayırlı evlat olur inşallahhh. boool sütlü gazsız günler diliyorumm.  :nazar:  :nazar:  :nazar:

saol canım  :opucuk:

karapnr

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Kasım , 2011, 20:08:10
canım nasılsın iyimisin?
nasıl prensin?nasıl geçti doğumun.çok zormu çok merak ettim.ins.kolay atlatmıssındır

saol canım çok şükür daha iyiyim , dikişlerim anca iyileşmeye başladı  :-\ prensim de iyi çok şükür beni çok yoruyor ama , annem de gitti eşimde çalışmaya başladı 1 haftadır oğluşla başbaşayım  :love9: ama suyum çıktı yorgunluktan  :sad1:

doğumum kolaydı diyemem ama doktorlar çok kolay bir doğum olduğunu söylediler. suni sancı verdiler ,
çok şükür ki hemen cevap verdi vücudum sancıya açılmam hızlı oldu  :amin: sonlara doğru dayanamıcam demiştim bir ara epidural istemiştim gerek yok diyip doğuma aldılar beni direk   :laughing7: ama hiç bir zaman sezeryanı düşünmedim  :icon_thumright: doğumdan sonra hemen bebişimi verdiler kucağıma  :love9: 6 saat sonra evime gönderdiler hemen duşumu aldım , çok zor kolay diyemem ama sonrası çok rahat oluyor  :love9: :love9:

karapnr

karapnr

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 15 Kasım , 2011, 19:58:04
CNM HAYIRLI OLSUN MEMLEKETİMİZE Bİ BEBİŞ DAHA GELMİŞ
HOŞGELMİŞ SEFA GELMİŞ

ANALI BABALI BÜYÜSÜN İNŞALLAH  :nazar:

çok teşekkür ederiiizz inşallah  :opucuk: :opucuk:

karapnr

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 15 Kasım , 2011, 21:22:12
CANIM COK COK TEBRIK EDERIM; OGLUMUN ADASI DOGMUS SONUNDA; INSALLAH HAYIRLI SAGLIKLI BIR EVLAT OLUR  :opucuk: :flowers:

innşallah canım  :opucuk: enesler yaramaz olur diyolar doğru mu ? bizimki şimdilik yalanlıyo ama hiiç belli olmazz  :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: karapnr - 16 Kasım , 2011, 20:02:29
canım nasılsın iyimisin?
nasıl prensin?nasıl geçti doğumun.çok zormu çok merak ettim.ins.kolay atlatmıssındır

saol canım çok şükür daha iyiyim , dikişlerim anca iyileşmeye başladı  :-\ prensim de iyi çok şükür beni çok yoruyor ama , annem de gitti eşimde çalışmaya başladı 1 haftadır oğluşla başbaşayım  :love9: ama suyum çıktı yorgunluktan  :sad1:

doğumum kolaydı diyemem ama doktorlar çok kolay bir doğum olduğunu söylediler. suni sancı verdiler ,
çok şükür ki hemen cevap verdi vücudum sancıya açılmam hızlı oldu  :amin: sonlara doğru dayanamıcam demiştim bir ara epidural istemiştim gerek yok diyip doğuma aldılar beni direk   :laughing7: ama hiç bir zaman sezeryanı düşünmedim  :icon_thumright: doğumdan sonra hemen bebişimi verdiler kucağıma  :love9: 6 saat sonra evime gönderdiler hemen duşumu aldım , çok zor kolay diyemem ama sonrası çok rahat oluyor  :love9: :love9:
iyi olmanıza çok sevindim tatlım.ay anne gitti demek zor oluyordur ya.40 çıkana kadar baskası gelseydi bari.hımm anladım canım.doğumun kolayı yoktur ki zaten.ama ALLAHtan suni sancı hemen cevap vermis acılma olmus.saatlerce çekmemissin canım.sükür kurtuldun.ALLAH yardımcın olsun.darısı basıma

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

karapnr

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 16 Kasım , 2011, 20:10:03
Alıntı yapılan: karapnr - 16 Kasım , 2011, 20:02:29
canım nasılsın iyimisin?

iyi olmanıza çok sevindim tatlım.ay anne gitti demek zor oluyordur ya.40 çıkana kadar baskası gelseydi bari.hımm anladım canım.doğumun kolayı yoktur ki zaten.ama ALLAHtan suni sancı hemen cevap vermis acılma olmus.saatlerce çekmemissin canım.sükür kurtuldun.ALLAH yardımcın olsun.darısı basıma

gece uyanıyorum emzirmek için , gündüz zaten emzir altını temizle gazını çıkart rutiniyle geçio , arada fırsat bulursam yaşayacak kadar evi toparlıyorum , şimdiden çok yoruldum umarım alışırım  :-\ ne kadar kalsa da sonunda yalnız kalacağım durum değişmicek , gurbetliği şimdi yaşıyorum asıl  :crybaby2: Rabbim kolay doğumalr versin inşallah canım, hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim  :amin: :amin: