01.11.11 Muhammed Enesim doğdu:)))

Başlatan karapnr, 03 Kasım , 2011, 16:21:58

« önceki - sonraki »

seda87

hayırlı olsun gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün inş
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

sönder

Gözünüz aydın,Allah analı babalı büyütsün,oğullarımızın ismi de aynı doğum günleri de ;D
ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

TEBRIK EDERIM CANIM  :flowers: SAGLIKLA BUYUTURSUN INSALLAH  :amin: OGLUSUN BOYUDA UZUNMUS 41 KERE MASALLAH  :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ANALI BABALI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN

KasrıCinan

canım benim ALLAH analı babalı büyütmeyinizi nasip etsin.
çok sükür enesin kollarında.yerim ben onu.ALLAHIM hayırlı evlat eylesin. :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

yellowrose

hoşgelmiş muhammed enes  :nazar:
Allah sağlıkla büyütmeyi ayırlı evlat olmayı nasip etsin inşallah canım benim :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

HASRET!M S@N@

tatlım tebrik ederim allah ömmrünü uzun etsin

SABIRTAŞI

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH CANIM MAAŞALLAH BEBEĞİNEDE.....

karapnr

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim  :opucuk: :opucuk: çok fazla giremiyorum oturma problemimden dolayı  :icon_pale: biraz iyileşince doğum hikayemide paylaşıcam inşallah

FeHi

Tebrikler Hayırlı ugurlu olsun inşALLAH

cano_m

allahh analı babalı büyütsün tatlım. hayırlı evlat olur inşallahhh. boool sütlü gazsız günler diliyorumm.  :nazar:  :nazar:  :nazar:

KasrıCinan

canım nasılsın iyimisin?
nasıl prensin?nasıl geçti doğumun.çok zormu çok merak ettim.ins.kolay atlatmıssındır

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KONYALI

hayırlı olsun,allah analı babalı buyutsun

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

CNM HAYIRLI OLSUN MEMLEKETİMİZE Bİ BEBİŞ DAHA GELMİŞ
HOŞGELMİŞ SEFA GELMİŞ

ANALI BABALI BÜYÜSÜN İNŞALLAH  :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Ezocan84

CANIM COK COK TEBRIK EDERIM; OGLUMUN ADASI DOGMUS SONUNDA; INSALLAH HAYIRLI SAGLIKLI BIR EVLAT OLUR  :opucuk: :flowers: