19 Nisan , 2024, 17:28:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

01.11.11 Muhammed Enesim doğdu:)))

Başlatan karapnr, 03 Kasım , 2011, 16:21:58

« önceki - sonraki »

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar:
hayırlı uğurlu olsun  :flowers: :flowers: Allah analı babalı büyütsün inşallah .. sağlıkla büyüt ..  :flowers:

hüzünden_gelme

rabbım analı babalı buyutsun ınsallah  :amin: :amin: Bol sutlu gunler dılıyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

hayırlı uğurlu olsun, maşallah paşayaaa  :nazar: :nazar: :nazar:
Rabbim sağlıkla analı babalı büyütmenizi nasip etsin inşallahh  :amin: :amin: :amin:

ruyam616

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:gozunuz aydin allah anali babali buyutmek nasip etsin :amin: :amin: :amin:
kac gundur seni takip ediyodum dogum yaptimi acaba diye cok sukur kurtuldul :nazar: :nazar: :nazar:
bol sutlu az gazli gunler ve ikinizede uykulu geceler diliyorummmmm
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

°•.ℓανιηуα.•°

maşallah canım benim. paşamız hoşgelmiş sefa getirmiş  :flowers:

Rabbim analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin  :amin:

...ŞehzadEfe...

maşallah tosuna allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ne güzel normal doğumla gelmiş  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Balböceği

Gözün Aydin olsun canım, Rabbim sana bağışlasin ismide çok güzel.
Anasına babasına vatanına milletine hayırlı evlat olsun  :amin:

oslemturgay

allah analşı babalı büyütsün canım gözünüz aydın  :flowers:

EnDuruYanım

Muhammed Enesimiz Hoşgelmiş  :opucuk:  maaşallah saglıkla geldı yavrumuz.. gozun aydın cnm.. sende ıyısındır ıns :nazar:Darısı bızlerın basına

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım gözün aydın olsun  :amin: allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: :nazar: :nazar: hayırlı saglıklı ıyı bır evlat olsun  :amin:

Shadowqueen

Hayırlı olsun canım maşallah prensine  :nazar: :nazar: Rabbim sağlıklı ve bol sütlü gazsız günler nasip etsin  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: MASALLAH PASAYA CANIM RABBİM ANALI BABALI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN GÖZÜN AYDIN  :hello2: :hello2: :hieyt: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl

gecmiş olsun canım. allah analı babalı buyutsun. bol sutlu ozellikle gazsız gunler diliyorum

rusta

hayırlı olsun canm allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin maşallah size :nazar:

__nil__

hayırlı olsun canm allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin