19 Nisan , 2024, 03:33:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

01.11.11 Muhammed Enesim doğdu:)))

Başlatan karapnr, 03 Kasım , 2011, 16:21:58

« önceki - sonraki »

karapnr

01.11.11 salı günü saat 15.58 de enesimi normal doğumla epiduralsiz kucağıma aldım  elhamdülillah  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  3760 gram ağırlığında 55 cm boyunda doğdu paşam  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  şimdi mışıl mışıl uyuyor , rabbim tüm doğumyapacakların yardımcısı olsun  :amin: :amin: :amin: isteyen herkese tattırsın bu duyguyu  :amin: :amin:

gökkusağı

Alıntı yapılan: karapnr - 03 Kasım , 2011, 16:21:58
01.11.11 salı günü saat 15.58 de enesimi normal doğumla epiduralsiz kucağıma aldım  elhamdülillah  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  3760 gram ağırlığında 55 cm boyunda doğdu paşam  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  şimdi mışıl mışıl uyuyor , rabbim tüm doğumyapacakların yardımcısı olsun  :amin: :amin: :amin: isteyen herkese tattırsın bu duyguyu  :amin: :amin:

hoşgelmiş enes bebek sağlıkla mutlulukla büyüsün inşş bahtı güzel olsun kuzucuğun doğum hikayeni bekliyoruz  :binkybaby: tebrikler cnm  :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

@@@gözde@@@

hayırlı olsun canım tebrik ederim  Allah analı babalı sağlıklıca büyütsün :amin: :flowers: :opucuk:

GELSQMİNQ

HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN HAYIRLI EVLATLARDAN EYLESİN RABBİM :amin: :amin: ALLAHA EMANET OLUN
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH

KONYALI

hayırlı olsun,allah sağlıkla analı babalı buyutsun ınsallah...kocaman bır bebek cnm masallah...herkese söleme 55 cm dıye..uzuuuunn boylu bır oglusun olcak cnm..allahım nazarlardan korusun maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

derbeder

hayirli ugurlu olsun canim  :hello2: hosgelmis sefalar getirmis dunyamiza minik melegimiz  :love9: :nazar:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

qonca

hayırlı olsun canım  :flowers: :flowers:
allah analı babalı büyütsün  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm  :opucuk: masallah pasaya  :love9: :nazar: :nazar: :nazar: darisi bekleyenlerin basina  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

burcum

ALLAH analı babalı büyütsün canım :amin:

HASRET!M S@N@

hayıelı olsun cnm gözün aydın allah analı babalı büyütsün

susanna

Alıntı yapılan: karapnr - 03 Kasım , 2011, 16:21:58
canim benim massallah size adi gibi guzel bir omru olur insallah sanada gecmis olsun bol uykulu gazsiz bol sutlu gunleriniz olsun insallah

Aytii

Maşallah tosuna  :nazar: :nazar: :nazar:

gözün aydın  :flowers: Allah analı babalı büyütsün  :opucuk:

simurg01985

Allah analı babalı büyütsün darısı başımıza :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

xxcansuxx

yaşı uzun olsun hoşgelmiş paşa  :nazar: :nazar:
suni sancı verdiler sanırım  ohhh normal yollada gelmiş doğum hikayeni bekliyoruz  :k06: :k06:
sağlıcakla,gazsız bol uykulu günleriniz olsun  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: