bebekteki gaz ve kabızlığa iyi gelen püf noktalar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 02 Kasım , 2011, 19:31:31

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

arkadaşlar eğer bebeğinizde gaz varsa kimyonlu su veririniz nasıl yapacaksınız 1 çay kaşığı kimyona yarım çaybardağının yarısı kadar su koyup kaynatacaksınız soğuyunca 5 çay kaşığı verdiniz zaman bebeğiniz çok rahatlayacak birde ezacanelerde rezene çayı satılıyor oda bebeğinizi rahatlıyor bu çayı hem anneler hem bebekler rahatlıkla içebilirler

eğer bebeğiniz kabızsa elinize çok az sabun alıp onu poposundan soktuğunuz da hemen kakasını yapacak görewceksiniz sakın korkmayı kakayla beraber sabunda çıkıyor
bir iki çay kaşığı zeytinyağda içirirseniz oda çok güzel etki yapıyormuş kaka yapmasında
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

pertelote

bilgiler için teşekkürler. bende kimyonu duymuştum ama biraz farklı. emziren anne balla kimyonu karıştırıp yerse bebekteki gaz problemi ortadan kalkıyormuş.

asya81

BENZEYTİN YAĞI VERDİM ALLAHIM NASIL TİKSİNDİ MİDESİ BULANDI KIZIMIN BENDE MAMASINA Bİ KAŞIK KARIŞTIRIP VERDİM SONRADAN ÖĞRENDİMKİ BEN KIZIMA SMA MAMA VERİODUM O KABIZ YAPIOMUŞ APTAMİL PRE YE GEÇTİK O ÇÖZDÜ SORUNU.KİMYON ETKİLİ HA BİDE AZ SUYU KAYNATIN İÇİNE 1 KAŞIK NANE SONRA SÜZÜP ILITIN 2 KAŞIK İÇİRİN HEM TADINI SEVİOLAR HEM MİDELERİ RAHATLIO GAZI ÇOK RAHAT ÇIKIO

ยรlคภ๓คz göภlüm

kimyonu ben de denemiştim, etkili oluyor, tavsiye ederim. yoğurt yemeye başladığında yoğurda zeytinyağı eklerseniz o da kabızlığa çok iyi geliyor, tecrübeyle sabittir