27 Nisan , 2024, 17:29:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Dönence Tavsiyeleriniz

Başlatan Shadowqueen, 02 Kasım , 2011, 17:51:35

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

02 Kasım , 2011, 17:51:35 Son düzenlenme: 02 Kasım , 2011, 18:04:24 Shadowqueen
Selam kızlar nasılsınız? Ben kızımı yatağına alıştırabilmek için hem dönence hemde tavana ışıklar saçan bir dönence buldum ve çok beğendim, fiyatı da diğer sitelere göre uygun geldi. Sizin önerileriniz nelerdir?

Fiyatı Kargo dahil 119 tl (Uzaktan kumandalı)

Lă_Tăhzen!

ben basıt bişey almıstım dönence ama bunlar çok guzel oluyor  canımm daha cok dıkkatını ceker kızınınn ışık falan saçıyor uygunsa fıyatı da al derim

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 02 Kasım , 2011, 18:00:43
ben basıt bişey almıstım dönence ama bunlar çok guzel oluyor  canımm daha cok dıkkatını ceker kızınınn ışık falan saçıyor uygunsa fıyatı da al derim

Tatlım oyun halısı aldım onda oyuncaklar müzikli zürafa var oyun için, ama ben uykusunu getirsin yatağına alışsın diye istiyorum buda bana o konuda uygun gibi geldi. Çokta güzel gözüküyor dimi ama, arada bende yatarım kızımın yanına  :k06: :k06:

__nil__

cnm almayı düşündüğün dönenceyi bende almayı düşünüyorum çok beğenmiştim çünkü.çok kullanışlı gözüküyor bence ilgisini çkr cnm

Shadowqueen

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 18:06:56
cnm almayı düşündüğün dönenceyi bende almayı düşünüyorum çok beğenmiştim çünkü.çok kullanışlı gözüküyor bence ilgisini çkr cnm

Anneannesi alacak kızıma canım bende bunu çok beğendim duruma göre yarın sipariş veririm o zaman  :icon_thumright:

__nil__

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Kasım , 2011, 18:14:03

Anneannesi alacak kızıma canım bende bunu çok beğendim duruma göre yarın sipariş veririm o zaman  :icon_thumright:

Eğer alırsan bana mutlaka yaz cnm bende alırım memnun kalırsan

Shadowqueen

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 18:20:21
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Kasım , 2011, 18:14:03

Eğer alırsan bana mutlaka yaz cnm bende alırım memnun kalırsan

Tatlım siparişini verdim,gelsin bilgi veririm  :opucuk:

toprakk

canım eğer almadıysan hala  TOMMY  YILDIZLI RÜYALAR 'I TAVSİYE EDEBİLİRİMbebeğininde beğeneceğine eminim :opucuk:

Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

Shadowqueen

Alıntı yapılan: toprakk - 04 Kasım , 2011, 12:31:26
canım eğer almadıysan hala  TOMMY  YILDIZLI RÜYALAR 'I TAVSİYE EDEBİLİRİMbebeğininde beğeneceğine eminim :opucuk:

Teşekkür ederim canım bende ilk onu düşünmüştüm ama resimler sanırım hareketli değilmiş dikkatini çekmez diye oyuncaklı ve ışıkları hareketli diye bunu tercih ettim. Geldi denedik çok güzel hemen dikkatini çekti kızımın  :icon_thumright: