11 Mayıs , 2024, 00:50:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

arkadaslar bebeğim çok uyuyor

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 01 Kasım , 2011, 11:01:55

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Kasım , 2011, 11:53:08
ilk zamanlar ben her 2 3 saat arası açardım

sonra zaten en fazla 4 saatte değiştiriyorum

sen zaten zamanla tecrübe edeceksin tatlım anlayacaksın değiştirmen gerektiğini

ama 40 ı çıkana kadar cildini iyi koru çünkü çok çabuk tahriş oluyor

HIM BENDE ŞİMDİ 3 SAATTE Bİ DEĞİŞTİRİYORUM SÜREKLİ GUNDE 5 DEFA BUYUK ÇİŞ YAPIYO BENİM KIZ  :nazar: :k06: CİLDİNE ABLAM ALMANYADA PENATEN DİYE Bİ KREM GETİRDİ DOĞDUĞUNDAN BERİ ONU KULŞLANIYORUM HİÇ PİŞİK OLMADI ŞÜKÜR  :amin: SİZ NE KULLANIYOSUNUZ PİŞİK İÇİN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi:

bir sabah kalktım indim mutfağa Oğuz yukarda odada uyuyor 

okadar alıştıkki sessiz kalmaya ben annemle sessiz sessiz konuşmaya başladım tabi oda o şekilde cvp lıyo sonra durdum ben. biz niye sessiz konuşuyoruzki dedim annemde bilmem diyo ciddi ciddi  :toothy10: mal mal bakıyorum kadına  :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Kasım , 2011, 11:54:20
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Kasım , 2011, 11:50:17
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Kasım , 2011, 11:48:37
kevser ilk zamanlarda öyle uyuyordu oğuzhanda böyle çocuk büyütmeye ne var diyodum bi tek acıkınca ağlardı karnı doyar uyurdu sonra birrr uyandı pirrrrrrrrrrrr uyandı şimdi uyut uyutabilirsen.sarılığı geçmiş korkma.şimdi kendini anne karnında zannediyor yakında cin gibi olur  :nazar:

aynen Nurum

bizimkide öyle

40 ı çıkınca hiç uyumamaya başladı ve her sesi duyuyo ya  :sad1: tam dalacak bi küçük ses olsa hemen gözler açılıyo  :-\

aynen canım ayak ucumuzda yürüyoruz bi de doğumdan önce diyodum sese alıştırcam diye o beni sessziliğe alıştırdı bazen mutfakta bile fısıltıyla konuşurken buluyoruz kendimizi   :ehi:
kevser sık sık değiştir ilk zamanlarda pişik olmaması için ben her çişte değiştiriyodum hemen hemen şimdi bi kaç saat tutuyorum.birde mümkünse eğer ılık su ve pamukla sil bi kaç ay altını eğer kızarıcak gibi olursa saf vazelin var eczanede ondan alıp kızaran yerlerine sür pişik kremlerinden çok daha iyi.hiç pişik olmadı oğlum çok şükür  :nazar:
HIM TESEKKÜRLER NURUM BENİM KIZIMDADA ŞİMDİLİK PİŞİK YOK PENATEN İİ GELDİ  :k06: ALTINI ACIYORUM KIZLAR Bİ BAKIYORUM BIRTLIYO TEKRAR YAPIYO BABASI SAĞOLSUN DEYİP TEKRAR ACIYORUM Bİ AÇMAMDA YANİ 2BEZ GİDİYOR CANI SAGOLASICA GİTSİN ÖNEMLİ DEĞİL HELAL OLSUN ONA BEZ  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Kasım , 2011, 11:57:01
:ehi: :ehi: :ehi:

bir sabah kalktım indim mutfağa Oğuz yukarda odada uyuyor 

okadar alıştıkki sessiz kalmaya ben annemle sessiz sessiz konuşmaya başladım tabi oda o şekilde cvp lıyo sonra durdum ben. biz niye sessiz konuşuyoruzki dedim annemde bilmem diyo ciddi ciddi  :toothy10: mal mal bakıyorum kadına  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: bizdede hep aynı muhabbett  :k06: :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bizim evde işenmedik kaka yapılmadık yer kalmadı altını açınca masus yapar gibi salıyodu ne varsa.inşallah pişik filan olmaz olursa vazelin aklında bulunsun ben hep onu kullandım hala kaka yaptığında temizledikten sonra sürüyorum..
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

susanna

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Kasım , 2011, 11:55:52
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Kasım , 2011, 11:53:08
ilk zamanlar ben her 2 3 saat arası açardım

sonra zaten en fazla 4 saatte değiştiriyorum

sen zaten zamanla tecrübe edeceksin tatlım anlayacaksın değiştirmen gerektiğini

ama 40 ı çıkana kadar cildini iyi koru çünkü çok çabuk tahriş oluyor

HIM BENDE ŞİMDİ 3 SAATTE Bİ DEĞİŞTİRİYORUM SÜREKLİ GUNDE 5 DEFA BUYUK ÇİŞ YAPIYO BENİM KIZ  :nazar: :k06: CİLDİNE ABLAM ALMANYADA PENATEN DİYE Bİ KREM GETİRDİ DOĞDUĞUNDAN BERİ ONU KULŞLANIYORUM HİÇ PİŞİK OLMADI ŞÜKÜR  :amin: SİZ NE KULLANIYOSUNUZ PİŞİK İÇİN
primanin premium care ini kullandim ilk bir ay ozaman 4-5 saat de bir degistiriyodum buraya gelince premium carenin1 numarasini bulamayinca molfiks aldim 2-3 saatte bir degistiriyorum  :binkybaby: islak mendil gene primanin non alcol islak mendilini kullandim pisik kremide seba med in kremini kullaniyoruz

sukur hic bir preoblem yasamadik  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Kasım , 2011, 12:00:51
bizim evde işenmedik kaka yapılmadık yer kalmadı altını açınca masus yapar gibi salıyodu ne varsa.inşallah pişik filan olmaz olursa vazelin aklında bulunsun ben hep onu kullandım hala kaka yaptığında temizledikten sonra sürüyorum..

TAMAM CANIM SAGOL AKLIMDA BULUNSUN  :icon_thumright: HIM DEMEK HER BEBEK AYNI ALTINI ACINCA TEKRAR YAPIYORLAR  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canbebenin alt açma belzeri var onlardan alıyorum artık açıyorum altını oynuyo kendi kendine  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Kasım , 2011, 12:04:30
canbebenin alt açma belzeri var onlardan alıyorum artık açıyorum altını oynuyo kendi kendine  :icon_thumright:
HIM GÜZEL FİKİR BENDE ALAYIM  :D ONDAN

susanna

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Kasım , 2011, 12:03:02
SUSANA SENİN KIZ KAÇ GUNLUK OLDU
bugun tam 41 gunluk teyzesi  :nazar: sabahtan beri 3-4 dk emip 10-15 dk uyuyo  :honk: agzi kizdikca basiyo cigligi
kirkinin ciktigini belli ediyo yani  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: susanna - 01 Kasım , 2011, 12:10:08
bugun tam 41 gunluk teyzesi  :nazar: sabahtan beri 3-4 dk emip 10-15 dk uyuyo  :honk: agzi kizdikca basiyo cigligi
HIM MASALLAH ÇIKTI DEMEK 40INIZ BİDE BİZ ÇIKARSAYDIK HAYIRLISIYLA BİZİMDE 2 GUN SONRA YARI 40IMIZ CIKIYOR  :hello2:

susanna

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Kasım , 2011, 12:12:42
Alıntı yapılan: susanna - 01 Kasım , 2011, 12:10:08
HIM MASALLAH ÇIKTI DEMEK 40INIZ BİDE BİZ ÇIKARSAYDIK HAYIRLISIYLA BİZİMDE 2 GUN SONRA YARI 40IMIZ CIKIYOR  :hello2:
oda olur canim rabbim dertlerini gostermesin yeterki kiz cocugunun kirki erken cikarmis mis  :laughing7: biz 38. gunden kirklandik kizimla  :suclu:

Balböceği

ay kevser bir an hakan geldi gozumun onune aksam 11'de yatirdim gel sabah 11' kadar uyumustu  :k06:
yakinda hersey yolune girecek iste biraz yorulacan  :) oda olacak hersey ecre icin  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Kasım , 2011, 12:04:30

dur tahmin edeyim: bacaklarını hızlı bir şekilde sürttürüyor beze  :ehi: :ehi: