17 Mayıs , 2024, 15:43:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SİZCE HANGİSİ?

Başlatan tweety0555, 31 Ekim , 2011, 20:23:47

« önceki - sonraki »

tweety0555

MERHABALAR SIZLERE VEIMIN FOTOLARINI YUKLEMISTIM...SONRADAN MISAFIR ODAMI DEGISTIRDIM SIZCE HANGISI DAHA GUZEL?
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,7192.1065.html
BURADA ESKI HALI VAR...
ŞİMDİKİ HALİ

Balböceği

Eskiye gore bu yeni hali daha guzel bu arada evin cok guzel, gule gule otur  :love9:

tweety0555

SAGOL CANIM KLASIK BIR EV 2003 MODEL MOBILYALARLA ANCAK BU KADAR :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

şimdiki hali güzel özlemcim ne yaptın yerlerinimi değiştirdin

tweety0555

CANIM MASAYI TAM KARSIDAN ALDIM CAMIN AGZINDAN DIGER TARAFA ACIK BIR SEKILDE KKOYDUM YANINA GUMUSLUKLERIDE KOYDUM KAPININ AGZINADA KOLTUKLARI ALDIM...AMA GOZUM ESKIYE ALISTIGI ICIN KARAR VEREMEDIM

Balböceği

Alıntı yapılan: tweety0555 - 31 Ekim , 2011, 20:52:20
Ben severim eski mobilyalari hardal sarisimi oluyordu bu koltuklar anneminde vardi bu renkten  :)

tweety0555

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ekim , 2011, 21:08:51
Alıntı yapılan: tweety0555 - 31 Ekim , 2011, 20:52:20
Ben severim eski mobilyalari hardal sarisimi oluyordu bu koltuklar anneminde vardi bu renkten  :)
EVET HARDAL SARISI KIMINE GORE BASKA SARI AMA NEYSE :toothy10: :toothy10:
AMA BEN MOBILYALARIMI SEVIYORUM ZATEN MERT BIRAZ BUYUSUN ORAYA GECECEGIM ESKITIP YENISINI ALACAM FIRSAT OLURSA :suclu:AMA SIMDI MERT COK YARAMAZ MAHVEDER GUMUS MUMUS KALMAZ ALIMALLAH

Balböceği

Haklisin valla hele bi cocuklar buyusun ama simdiki takimin cok guzel piril piril evin  :laughing7:

tweety0555

CANIMCIM VALLAHI MUMKUN OLDUGUNCA TEMIZ DERLI TOPLU OLMAYA CALISIYORUM YOKSA GERISI GELIYOR

derbeder

kafam dondu kiz bi oraya bi oraya bakmaktan  :k06:

bencede yeni hali daha ferah ve guzel duruyor  :icon_thumright:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tweety0555

Alıntı yapılan: derbeder - 02 Kasım , 2011, 15:33:58
kafam dondu kiz bi oraya bi oraya bakmaktan  :k06:

bencede yeni hali daha ferah ve guzel duruyor  :icon_thumright:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:vallahı usendım buraya yenıden yuklemeye napım hakkını hellal et..bende alıstım bu seklıne ıcerı gırıp cıktıkca..aman  bıraz daha dursun bakalım...

zeynep-sena

daha önceki resimlere göre salonun bu hali banada daha çok ferah olmuş gibi geldi bu halini daha çok beğendim:)
bu arada evinde çok güzel paşalarında çok yakışıklı:) ikizlermi canım diğer konuda son olarak eklemişsin aynı boydalar:)

suzannn

bence yeni hali daha güzel olmuş

qonca

tweety0555

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 02 Kasım , 2011, 15:40:49
daha önceki resimlere göre salonun bu hali banada daha çok ferah olmuş gibi geldi bu halini daha çok beğendim:)
bu arada evinde çok güzel paşalarında çok yakışıklı:) ikizlermi canım diğer konuda son olarak eklemişsin aynı boydalar:)

canımcım yok yiğit 2004 dogumlu mert 2010 ,dogumlu ...

guzel sozlerınız ıcın sagolun evet ıyı kı degıstırmısım:)))