ecrin merzam

Başlatan ecrin merzam, 23 Mayıs , 2008, 12:23:39

« önceki - sonraki »

handan

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 08 Mayıs , 2009, 22:29:49
GERIDEKI MSJLARI GORMEDIMKI BENNN 2 GUNDUR FORUMA GIRMEDIM HANDANN :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ÇÇOK KOTU DURUMDAYIZZZ ÇOKKKK :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

KUSURUMA BAKMAAA ÖYKUME LAF ETMEDEN GIDERMIYIM BEN HİÇÇÇ MAŞALLAH YAVRUMA YINE CEKMECELERIN ICINDE KOLTUKTA OTURUR HALLERINI GORMEDEN BI BAKICAZ ÖYKU HANIMMM OLMUŞŞŞ 18 LIK HATUN HALAAAA TEPEELERDE :) :)

hayırdır canım? noldu ki  :icon_scratch:

oozge

ZUHALIN ABLASI
NUR ABLAM ERKEN DOGUM YAPTI 6 AYLIK 27 HAFTALIK BEBEK
1 KG  YAVRUMUZ :crybaby2:
COK KOTU GUNLER GECIRIYORUZ.
KÜVEZDE SUANDAAA MUCADELE VERIYO YAVRUM MAKINALARA BAGLI

NUABLAMSA PERISANN

handan

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 08 Mayıs , 2009, 22:51:58
ZUHALIN ABLASI

NUABLAMSA PERISANN

kıyamam  :y25:
Allah'ım yadımcısı olsun bebişin ve ailesinin  :amin:
inşallah en kısa zamanda sağlıkla evine gider yavru  :amin:
geçmiş olsun canım. Allah sabır ve güç versin hepinize  :amin:

oozge

SAOLL CANIMMM COK SAOLL :amin: :amin: :amin:
TEK DUAMIZ O SUANDAAA
İNŞ.DUZELIR HEMEN GELISIR VE BIZI BIRAKMAZ :y25: :y25: :y25:

efsane

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 08 Mayıs , 2009, 22:51:58
ZUHALIN ABLASI

NUABLAMSA PERISANN

GECMIS OLSUN CANIM BEN YENI GORDUM RABBIM SIFA VERSIN TEZ ZMANDA INSEALLAH CIKAR HASTANEDEN  :amin: :amin: :amin:

Ecrin57

slm  tum annnelerin anneler gununu en icten kutluyorum anne adaylarinada en yakinda bu mutlulugu tatmalarini diliyorum

ben bu gun cok mutluyum ilk annneler gunumdu ecrinle

oncelikle yavrum bu gun cok mutlu uyandi gulucukleri bana en guzel hediyeydi melek yuzlumun
daha sonra babasiyla habersizden gelipp beni kizdirmaya calistilarr hatirlamamislar gibi ama cok guzeldi hediyelerimide aldim bunlar formalite tabeeeeee :tongue3: en guzel hediye yavrumun gulucukleriydi

daha sonra ecrin ve annemle yemege gittik ucumuzzz  cok guzel gecti annaneyide mutlu etmiss olduk

hava cok guzel simdi eve geldik annem ve ecrin yorgun dustuler uyuyorlar bende bakmak istedim bir misafirlerim hala bendeler daha bir ay boyle ama cok guzel geciyor alistim bende gidince banada zor gelecek ecrin cok seviyo ablasini

yogun geciyor benim icicn ecrinin bir terapiye daha basladik haftada iki kez ama biri fizik tedavisi digerivalla turkcesi bio terapi oluyo galiba emin degilim ama

elleriyle tedavi ediyo yani birde bu terapiye basladik
bu ayin 19 kontrolumuz var insallah iyi gecer

ecrin ek gidayi seviyor beni artik az emiyor zor oluyorr hakkaten ya birdeyogurdu cok seviyor onu kabindan taniyor bir kiviriyor elleri gormeyin dans eder gibi cok kivrak benim kizimmm
artikk cok bagariyo her seye yanlizliktan hic hoslanmiyo nereye gidersem tasiyorum git gide cingene oluyor bu ecrinler ya havva sen aklima geldin canim vallla alah yardim etsin canimiza okuyacak bunlar
sayfalari okuyamadim ama hepinizi opuyorum arkadaslar   sizin nasil geciyoo bu gununuzz

tubis

selam kıslar tüm annelerin anneler günü kutlu olsunn.

ayfercim nasılsın canım görüşemiyoruz.

anneler günümüz çok güseldi bizimde.  gülücüklerle uyandık sabah. kızımla ilk anneler günüydü. rabbim herkese tatdırsın bu duyguyu :love9: :love9: :love9:

beslenmeme dahada dikkat etmeye başladım özgecim

handancım dediğin gibi daha sık emzirmek işe yarar inş.

önceden kızım memeyi  almadıgında doydu sanıp vermiyordum. şimdilerde biraz zorla veriyorum genede içiyor.  benim kızım çok fena valla. biraz içiyor ondan snra diliyle yalayıp tiksiniyor gibi yapıyordu. bende doydu diye vermiyordum. ama artık biraz zorluyorum emsin diye o şekilde biraz daha doyuyor karnı. kusması felanda olmuyor.

inş. düzelir :amin:

mavili

merhaba kızlar nasılsınız

ösgecim dogummu yaptı ya kanaması durmuştu demek dogurdu
1kg mı

Allahım ya inşallah yaşar çok üzüldüm
Allah yardımcıları olsun

handan canım ne kadar sevimli ya öyle maşallah öyküme yerim ben onu yer
çekmecelerin gülü o  :opucuk:

benim ela da oturmaya başladı artık
yürüteçte de yürüyor sehpaların üstünde bişey bırakmıyor oda oda dolaşıyor ne varsa tutup yere atıyor yaptıgının hata oldugunun farkında dönüp bana bakıyor birde gülüyor bende kovalıyorum onu kaçıyor zilli

havvacım canım ben nöbetteyken kayınvalidem geliyor şimdilik bakıcı bulana dek burada bakıcılar eve gelmek istemiyor bende bakıcının evine bırakmak istemiyorum inşallah en kısa zamanda bulurum

dün samsundaydım bende
cuma gelecegim salı akşamına dek samsundayım

kızlar burada rahatım yerinde çok mutluyum arkadaşlar canımın sıkılmasına fırsat vermiyor

az öncede yürüyüşten geldik laf olsun hava alalım diye 15-20 dk tur atıyoruz burada

ögleden sonraları çaya toplanıyoruz hergün biryerde
ayfer canım demek hediyeni de kaptın bu sene ben hediye almadım 1 kişi hariç kim biliyormusunuz emoş bana hediye göndermmiş   çok güzel bir yastık üzerine ben ve elanın resmini bastırmış o kadar mutlu oldum ki bugüne dek aldıgım en anlamlı hediyeydi eşim bişey almadı bana ama kutladı o bile yeter

ecrin merzam

merhabalar

selmacım ya çok sevindim mutlu ve huzurlusun umarım bundan sonrada herşey böyle devam eder
eloş nasıl alışabildimi peki ortama?

ayfercim canım merhabalar gerçi seninle görüşüyor msn de  :ehi: :ehi:

biz ecrin hanımla uğraiıyoruz artık zapdelmez bir canlı oldu kendileri heryere saldırıyor ve o kadar hareketliki
bende hergün dışarı çıkarıyorum geziyoruz hava alıyor sonra dönüşte babamızı alıp onlada geziyoruz bi güzel eve gelince de pestilimiz çıkmış oluyor haliyle

ya selmacım bizimki halen çıkaramadı şu dişlerini 2 tane görünüyor ama gelmiyor mahvetti yavrumu ya  :y25:

tubis

özgecim çok geçmiş olsun canım. bebeğ,n durumu nasl şuan

umarım herşy youna girer.

selmacım herşeyin yolund gitmesine çok sevindim.

havvacım sen nasılsın. diş çıkaryo demek baya zorlanıyo çocuklar diş çıkarırken değilmi

bizim cadınında dişi çıktı bu arada  :D

mavili

tubişim ciddimisin sen 2.5 aylık dişmi çıkardı yani

havvacım canım herşey gayet yolunda burada mutluyum
ela sadece yoruyor beni o da olacak tabi

demek geziyorsunuz ii gezin bakalım
bende akşamları fırsat bulunca yürüyüşe çıkıyorum arkadaşlarla hem hava almak hem de sohbet etmek için iyi geliyor

mavili

annesinin bitanesi nerelerdeydin kız nasılsın

ecrin merzam

kız tubiş doğrumu çok şaşırdım umarım şakadır kız daha 2 aylık ya  :k06:

valla benim kızım çok tembel demek  :k06:

selmacım ne güzel ya sev,ndim inan mutlu olmana 
geziyoruz valla ecrinle aynı buda beni yoruyor canıma okuyor bazen ama bir anı diğerini tutmuyor inanki
birazdan çıkacaktım yağmur havası var gibi bafra garajına yürüme gidecektik

abime ekemk yamıştım ekmek makinasının yoğurucuları ekmeğin içinde gitmiş kaç gündür arıyorum bu gün aradaı da söyledi bizde diye  :ehi:
onu yollayacak senin evin ordan geçeceğim cama çıık emi  :k06:

mavili

kavaktayım ben canım yarın nöbetim var cumartesi sabah nöbetten çıkınca gelecegim samsuna
salı akşamına dek samsunda kalacagım
haftasonu
melekler ve şeytanlaraı izlemeye gidecegim sinemaya
dan brownun kitabını okumuştum ama şimdi izlemesi daha zevkli olur

canım ya ekmek makinasının parçaları ekmegin içindemi kalmış keskin bişey degildir umarım ya yerken düşünsene

bişey olmamıştır inşallah

ecrin merzam

ya ne güzel ben hasret kaldım sinemaya ecrin kimseyle durmuyor bensiz babası bile abkamıyor
yapışık gibiyiz
bi dayısını çok seviyor onu görğnce bana bile gelmiyor hep ayakta gezdiyor onu yürüyüş yapıyorlar
biliyorum canım şaka yaptım olsaydın sanada uğrardım  :'(

bizde akşam çıktık eşimle nişan yıldönümümüzmüş ben unutmuşum hiç tutamam aklımda yemek yedik sahile indik çok güzeldi ecrin hariç baya ağladı arabada durmak istemedi sonunda pes etti
canım ekmak makinasının yoğurucu aparatları var kalınca parçalar ekmek pişince içinden alman gerekiyor ama ben unutmuşum
görünecek kadar büyükler yani yutlmaz  :k06:

çok güzel oluyor artık tutturuyorum ama şimdide herkes ekmak istiyor  :tongue3: