21 Mayıs , 2024, 00:56:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ecrin merzam

Başlatan ecrin merzam, 23 Mayıs , 2008, 12:23:39

« önceki - sonraki »

sevda

HAYIR YUMURTA SARISI İÇİN ERKEN EN AZ 6 AYLIK OLSUN GÜZELİM YUMURTA SARISINIDA YARININ YARISI OLARAK BAŞLA BE BEYAZINI EN AZ BİR YAŞINA KADAR VERME GÜZELİM...

YUMURTA SARISINI 7 AYLIKTAN İTİBAREN BAŞLATIYOR DR.LAR...

MUZ KABIZLIK YAPAR ONUN YERİNE BİSKÜVİ EKLEYEBİLİRİSİN... ;)

mavili

havvacım nasılsın canım son günler nasıl geçiyor artık heyecan doruktadır abin için de çok sevindim canım bak okadar üzüldüğüne degmedi  inşallah hastaneden çıkar en kısa zamanda sağ salim canım

benim eloşla aramda 2 gün var 15 agustos benim dogum günüm 17 agustos ta onun dogum günü

tubis

havacım abinin yoğun bakımdan çıkmış olmasına inan çok sevindim. Allaha çok şükür atlattı demek ki.

ecrin hanımda tam gününü bulmuş heee. ortanıza girmiş  :k06: :k06: :k06: :k06:

monteain1 hoşgeldin aramıza. kendinden bahsedermiisn biraz.

doğumgünlerine bak nasıl da denk geldiye , selmanınkide arka arkaya   :toothy10: :toothy10:

hasret51

slm arkadaslar bende Yeni üYe oldum.bu siteYi cok sicak buldum ve hosuma gitti.umarim iYi arkadasliklar kurariz... HAYIRLI RAMAZANLAR......... :flowers:

sevda

HASRETCİM HOŞGELGELDİN ARAMIZA... :flowers: :flowers: :opucuk:

hasret51

tesekkür ederim canim HOSBULDUKKKKK.....  :love9:

sevda

HASRET BEBEĞİN VARMI ... ;)

seyhan

hasretcim hoşgeldin aramıza :flowers:
sevdacım çok sağol.sadece yoğurt vereyim ben o zaman.öpüyorum seni. :k06:
havvacım abin için çok sevindim geçmiş olsun
selmacım sana da allah kolaylık versin :k06:
tubişim sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik. bak selmaya ya şimsdi iyice yat dinlen sonra sen de öle oda oda dolaşacaksın
öpüyorum hepiniizi :k06: :k06: :k06:

hasret51

tesekkür ederim seYhancigim hosbulduk..... :opucuk: :love9:

hasret51

Yok sevdacigim henüz :crybaby2:insallah olucak bakalim bu aY gene bakicam.haYirlisi.senin cocugun pek tatli allah bagislasin.olmaYanlarada allah haYirli evlatlar nasip etsin :amin:

sevda

HASRETTCİMM..

ALLAH SANADA NUR TOPU GİBİ BİR BEBEK VERİR İNŞALLAH.... :amin: :amin:

hasret51

:amin: :amin: :amin: :amin: insallah tesekkür ederim canimm :opucuk: :

mavili

hasret hoşgeldin aramıza canım rabbim tez zamanda kucagını doldursun inşallah

havvacım günaydın nasılsın canım

ecrin merzam

günaydın selmacım walla nasılım bilmiyorum çok korkuyorum ya  :-ooo :-ooo

bütü duygular karışık şu an yarın sabah 8:30 da yatıcam inş  :suclu:

eşim benimle doğuma girebiliyordu değilmi en son heyecandan soramadım dr  :k06:

ecrin merzam

bu arada bütün arkadaşlar çok teşekkürler hepinizden Allah razı olsun sizlerin duaları sayesinde abim iyi çok şükür  :amin:

dün ziyaretine gittim kötüydü durumu her yeri kesik içinde ama olsun kurtulduya inş kavuşacak eski sağlına  :amin: :amin:

birde ben kurtulsaydım hayırlısıyla her şey çok güzel olacak eminim  :icon_thumright:

hasret hoşgeldin canım  :flowers:

bu gün evlilik yıldönümümüz ama biz dün kutladık bu gün ne olur ne olmaz diye çok güzeldi  :love3:

1 yıl ne çabuk doldu anlamadım Allahım nice  yıllara daha birlikte ve mutlu girmek dileğiyle inş  :amin: