ecrin merzam

Başlatan ecrin merzam, 23 Mayıs , 2008, 12:23:39

« önceki - sonraki »

ecrin merzam

inşallah değildir bende korkuyorum neyse hakkımızda hayırlısı ben çok istiyorum ama belkide sezeryan daha iyidir bilemeyiz :( taşkın bey banada normal de ısrar etti zaten öyle istiyodum bakalı m yarın nediyecek :) bu arada yazını okudum çok etkilendim zaten salya sümüğüm bu aralar eşinin senin içinde bağıran bir ana var demesine  :y25:

_belgin_

merhaba bande yeni katildim benide araniza alirsaniz sevinirim siteyi cok begendim bende anne olmak istiyorum

duru boncuk

meraba belgincim hoş geldin nasılsın  :flowers: :flowers:

ecrin merzam

merhaba belgin hoşgeldin canım güzel paylaşımlar dileğiyle  :flowers:
kendinden bahsedermisin ?

hazan

arkadaşlar hşgelldiniz  aramıza :flowers: :flowers: :flowers: bende yeni üyelerdenim anne olmak isteyenlerdenim henüz benim için erken dört aylık evliyim ama biran önce olsun istiyorum benim ve tüm isteyenlerin :wave: :wave: :wave: :wave: :wave::binkybaby: :amin: :amin:burayı çok sevdim herkes çok samimi eminim sizlerde seviceksiniz

mavili

havvacım canım bende yarını senin gibi sabırsızlıkla bekliyorum beni habersiz bırakma tamammı gelir gelmez yaz bana

evet canım öyle degilmi bizim annelerimiz eşlerimiz için bagırmış bizi dogururken bakalım biz kimler için bagıracagız hayırlısı olsun ilk önce bir dogsunlarda annenin kıymeti şimdi daha iyi anlaşılıyor zormuş anne olmak daha karnıma düştügü ilk günden beri ama çok muhteşem bir duyguymuş

Allahım kimseyi mahrum bırakmasın bu duygudan isteyenlere bol bol versin

mavili

havvacım gelmedinmi doktordan merak ettim seni ne dedi doktor gelince beni habersiz bırakma olurmu

ecrinime iyi bak yorma kendini

efsane

BELGİNCİM ARAMIZA HOŞ GELDİN.HAZAN CIM KIS DAHA TAZECİKSİN SEN YA 4 AYLIK EVLİSİN CANIM ALLAH MESUT ETSİN EN KISA ZAMNDA RABBİM BEBEŞİNİ KUCAGINA VERSİN DUALARIM SİZİNLE ARKADAŞLAR.

_belgin_

merhaba hepinize tskl ben 9 aydir evliyim 2 aydir bebek istiyoruz daha once ilac kullanmistim 3 ay once biraktim bilemiyorum bi bebisimin olmasini cok istiyorum ama su anda yok cok stres yapiyorum bu siteyi gordum cok guzel paylasimlar var bende burda cok yanlizim gurbetteyim daha hic arkadasim yok o yuzden kendi kendime bu bebek konusunu cok dusunuyorum ve bebisi olmus annelerden tecrubelerini paylasmalarini rica ediyorum

mavili

canım sen buraya sık sık ugra inan forumda vaktin nasıl geçtigini anlayamayacaksın daha çok erken hem üzülme inşallah en kısa zamanda olurda seni de hamişler kervanına alırız :k06:

iem

merhaba bende aranıza yeni katıldım
20 aylık çok tatlı bir oğlum var

mavili

hoşgeldin aramıza canım güzel paylaşımlarımız olur inşallah :flowers:

mavili

havva gördüm seni ne oldu çabuk yaz hadi meraktan öldüm

ecrin merzam

merhaba canım sımdı geldım annemdeydım.Kandılınız mubarek olsun.Cok guzeldı bugun ama doktor fıtık dedı.Taskın bey tatıldeymıs Mukerrem bey kontrol etti. Bı sorun olmaz dogumdan 3 - 4 ay sonra ufak bır operasyonla halledebıleceklerın söyledi.Boyu 45 cm kilosu 2.450 gr mıs.Cook guzeldı yüzünü felan gösterdi.Suyuda normal dedi.Suyun pek önemli olmadığını söyleselerde sen suyunu ihmal etme iç dedi ercan bey işte böyle sen nasılsın???..

mavili

nasıl olayım canım iyiyim ne tatili ya benim sancım tutarsa ne olacak inşallah en kısa zaman da gelir seninde kandilin mübarek olsun canım

maşallah kocaman olmuş bak ecrinimiz ne güzel suyu da az degilmiş ben çok korkuyorum bişey olacak diye boyu kilosu gayet iyi benim kızda 47 cm idi bakalım cumartesi ne diyecek ercan bey

demek fıtıkmış ev taşırken çok yordun sen kendini daha önceden yoktu degilmi

bu arada emoş dogum yaptı deniz kızını dogurdu bende heyecanlandım dogum haberi beni telaşlandırdı birden