SİBEL'İM İKİNCİ KUZUSUNA HAMİLEEE...

Başlatan ♥ღвüşяαღ♥, 31 Ekim , 2011, 13:15:10

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

tebrik ederim, Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 31 Ekim , 2011, 13:54:03
canım gözünüz aydın çok sevindim. bak Allah aratmamış ikinciyi... çok güzel bi haber  :occasion14: :occasion14:
saol canımm ... evet cok sukur aratmadı verdi hemen kuzumu  :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 31 Ekim , 2011, 13:58:34
tebrik ederim, Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:
amin inşallah  :amin:

Aytii

Tebrikler  :flowers: Allah kucağınada almayı nasip etsin  :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hayırlı olsun arkadasım,Rabbim evladını sana bağışlasın :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

sibelllllll ınanmıorummmmmmmmmmmmmm ayyy cok şaşırdım  :-ooo :-ooo bu ıkıncıler boyle surprız oluyor demek  :ehi: hayırlısı olsun canım  :amin: allah tamamına erdırsın  :amin: saglıkla gelsın eymenımın kardesı  :amin: bu sefer kı kıız olsun  :hieyt: :hieyt: :hieyt: ınsallah guzel bır hamılelık gecırırsın  :amin: darısı ısteyen herkese ve ıkıncılerı beklıyoruz artık pıs alıstık boyle surprızlere  :ehi: :ehi:

gökkusağı

hayırlı olsun minik kuzun sibelcim sağlıkla al kucağına  :flowers: :flowers: :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

♥ღвüşяαღ♥

asya81

CNIM HAYIRLI OLSUN EVLADIN İNŞALLAHH :amin: :amin: :amin: SAĞLIKLA KUCAĞINA AL :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

ruyam616

:nazar: :nazar: :nazar: hayirli olsun saglikla kucagina alirsin ins. darisi tum isteyenlere :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

Balböceği

Sibel, canim ne guzel eymen'e kardes geliyor demek  :muzz: :muzz: :muzz:
Tebrik ederim canim  :opucuk:

suzannn

tebrık ederım allah kucagına saglıklıca almak nasıp etsınn

seda87

allah hayırlı etsin canıım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbiiim :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun 2.bebegin cnm  :opucuk: :nazar: :nazar: kazadan hamis olanlarin cogu kiz sanirim bende dahil  :laughing7: :k06: :k06: :k06: bakalim hayirlisi olsun  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: