kızım erken teşrif etcek

Başlatan asya81, 31 Ekim , 2011, 11:37:57

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: asya81 - 31 Ekim , 2011, 11:44:56
Alıntı yapılan: nagihannn - 31 Ekim , 2011, 11:42:03
kız sezeryan mı olucan normal mi çok heyecanlı çok az kaldı canım yaaa  :love9: 3 gün geçmezde şimdi sana
canım suni sancı epidural normal düşünüyorus inşallah bebek sıkıntıya girmes girerse sezeryan  :-ooohayırlısı bakalım dediğin gibi gerim gerim gerildim

daha dün gibi görüştükte ne çabuk büyüdü bunlar yaaa gelicekmiş teyzesinin kuzusuuu hayırlısı olsun canım benim dualarımdasın
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

asya81

Alıntı yapılan: kadriyee - 31 Ekim , 2011, 11:47:00
cnmm geçmiş olsun önce ama korkma kızın kocaman olmuş maşallah gelişimi tamamlanmıştır mutlaka ayy çok heycanlı perşembeye ne kaldı şurdaa  :hieyt: alıcaksın kızını kucağına.darısı bizim başımıza son günlerin bizede dua et cnm.bizimde dualarımız senle ve prensesinle  :opucuk:
saol canım benim  :opucuk: evet çok heyecanlıyım  :love9: :love9: :love9: darısı sağlıkla size :amin: :amin: :amin:

banu_fth

hayırlısı olsun cnm .. kolay ve saglıklı bır dogum olsun cnm ınsallah  :amin: :amin: :nazar:

kızın buyumus cnm endıse etme o konuda korkmada Allah kolaylıgını verecektır.. hııc gerılme rahatla .. kızını hayal et   :love7: :opucuk: :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: nagihannn - 31 Ekim , 2011, 11:48:26
Alıntı yapılan: asya81 - 31 Ekim , 2011, 11:44:56
Alıntı yapılan: nagihannn - 31 Ekim , 2011, 11:42:03
kız sezeryan mı olucan normal mi çok heyecanlı çok az kaldı canım yaaa  :love9: 3 gün geçmezde şimdi sana
canım suni sancı epidural normal düşünüyorus inşallah bebek sıkıntıya girmes girerse sezeryan  :-ooohayırlısı bakalım dediğin gibi gerim gerim gerildim

daha dün gibi görüştükte ne çabuk büyüdü bunlar yaaa gelicekmiş teyzesinin kuzusuuu hayırlısı olsun canım benim dualarımdasın
evet canım daha dün gibi  :-ooo :-ooo :-ooo saolasın bişe kalmadı zaten bir zamanlardaydık bellimi olur benden önce seninki teşrif ediverir vallaha.bu bebeklerin ne yapacağı bellimi olur

GELSQMİNQ

olsun canım çokta erken değil sağ salim kucağına al meleğini gözün aydın diyorum ben hayırlı haberlerini bekliyoruz

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ekim , 2011, 11:49:32
hayırlısı olsun cnm .. kolay ve saglıklı bır dogum olsun cnm ınsallah  :amin: :amin: :nazar:

kızın buyumus cnm endıse etme o konuda korkmada Allah kolaylıgını verecektır.. hııc gerılme rahatla .. kızını hayal et   :love7: :opucuk: :opucuk:
saol eylülcüm  :opucuk: darısı size sağlıkla inşallah :opucuk: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 31 Ekim , 2011, 11:50:56
olsun canım çokta erken değil sağ salim kucağına al meleğini gözün aydın diyorum ben hayırlı haberlerini bekliyoruz
saol canım benim  :opucuk: amin ben haber iletirim  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

asya81

Alıntı yapılan: happines - 31 Ekim , 2011, 11:56:22
sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
:amin: :amin: amin canım benim dualarımda olacaksın :amin: :amin:

__nil__

canım allah kurtarsın sağlıkla gelsin kuzucun

asya81

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ekim , 2011, 12:00:38
canım allah kurtarsın sağlıkla gelsin kuzucun
amin inşallah canım  :amin: darısı başınıza :amin:

elif35

ayy 3 gün sonra doğum mu yapıcaksın ne heyecanlıı hrika bişey o heyecan,korku,endişe,merak Rabbim yardımcın olsun inşallah canım benim sağ salim alırsın yavrunu kucağına inşallah  :hello2:

EnDuruYanım

ohh bayramm sekerımız gelıyor:):) :muzz: :hello2:saglıkla bır avazda gelsın ıns cnmm.. siz ıyı olun yeterkı.. en son benımkı gelcek heralde :sad1:

<<<betty>>>

ayyy ne güzel ne heyecanlı  :love9: :love9: :love9:
Rabbim sağlıkla, kolaylıkla, hayırlısıyla prensesini kucağına almanı nasip etsin inşallah  :amin:
İnşallah kolay bir doğumun olur canım, gönlünden geçtiği gibi, bir avazda alırsın inşallah kuzucuğunu kucağına  :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: elif35 - 31 Ekim , 2011, 13:46:38
ayy 3 gün sonra doğum mu yapıcaksın ne heyecanlıı hrika bişey o heyecan,korku,endişe,merak Rabbim yardımcın olsun inşallah canım benim sağ salim alırsın yavrunu kucağına inşallah  :hello2:
evet cnım heyecan tavan yaptı :icon_pale: inşallah saolaın :opucuk: :amin: :amin: :amin: