gebelik testim cok silik...

Başlatan asikizim, 28 Ekim , 2011, 13:05:27

« önceki - sonraki »

asikizim

allahim banada su cuma gününün yüzü suyu hürmetine yardim eder insallah canim

kelebegimm

canim bence hamilesin bende ilk hamileligimde adetimden iki gun once aksam yapmisdim yok ya ben goruyorum heralde demisdim esime gosterdim evet var bi cizgi ama cok zor gorunuo demisdi ertesi sabah ilk idrarimla yaptim o biraz daha netlesmisdi yani bence sen kesin hamilesin gözünaydin:)

]

asikizim

Alıntı yapılan: kelebegimm - 28 Ekim , 2011, 13:53:52
canim bence hamilesin bende ilk hamileligimde adetimden iki gun once aksam yapmisdim yok ya ben goruyorum heralde demisdim esime gosterdim evet var bi cizgi ama cok zor gorunuo demisdi ertesi sabah ilk idrarimla yaptim o biraz daha netlesmisdi yani bence sen kesin hamilesin gözünaydin:)
canim insallah ama cok belli belirsiz ya bir kac gün sonra bellli olur insallah allah yardimcim olur bide testlere ne zaman sonra baktin yani testi yaptiktan kac dk. sonra

aydolunayda

ya ben aynı anda farklı iki test yaptım.... biri çok silik belli belirsiz diğer test ise iki kıpkırmızı çizgi :hieyt:  markadan markaya değişiyor....

asikizim

malesef canim iki farkli testim yok ama allah nasip ederse yarin yine yapacagim allah hakimda hayirlisi ne ise onu yasatsin :amin: insallah melegim benimle idir

asikizim

canim teste ne zaman baktin peki yaptiktan sonra?

kelebegimm

Alıntı yapılan: asikizim - 28 Ekim , 2011, 14:02:16
Alıntı yapılan: kelebegimm - 28 Ekim , 2011, 13:53:52
canim insallah ama cok belli belirsiz ya bir kac gün sonra bellli olur insallah allah yardimcim olur bide testlere ne zaman sonra baktin yani testi yaptiktan kac dk. sonra
CANIM BEN TESTI YAPTIM BAKDIM BISE YOK ASSA INDIM SONA DAYANAMADIM GERI YUKARI CIKMISDIM O ZAMAN BIDAHA BAKDIM ATACAKKEN ISIKDA BELLI BELIRSIZ CIZGI VARDI HEMEN ESIMI CAGIRMISDIM BEN INANIYORUM INS: HAMILESIN SEN

]

asikizim

ben 1 saat sonra falan baktim ya hadi 20 dk. sonraki sonuclari dikkate almayin diyorlarya...

kelebegimm

Alıntı yapılan: asikizim - 28 Ekim , 2011, 14:34:09
ben 1 saat sonra falan baktim ya hadi 20 dk. sonraki sonuclari dikkate almayin diyorlarya...
hmm o zaman bilmiyorum canim ya bi test daha alip yap

]

bihterp3416

canım inşş hamilesindir bende adet günüm de testi yaptım çok silik bir çizgi çıktı varla yok arası hemen kan testi yaptım çok şükür hamileymiş  :nazar: rabbim sana ve isteyen herkese bebek nasip eder inşş :amin:

asikizim

ama ben bu sitede birini okudum adini hatirlamiyorum oda gec okumusmus ne yapalim ya ALLAH kerim...

asikizim

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 28 Ekim , 2011, 14:36:40
canım inşş hamilesindir bende adet günüm de testi yaptım çok silik bir çizgi çıktı varla yok arası hemen kan testi yaptım çok şükür hamileymiş  :nazar: rabbim sana ve isteyen herkese bebek nasip eder inşş :amin:
insallah rabbim bana ve tüm isteyenlere nasip etsin(EN KISA ZAMANDA INSALLLAAAHHHHHHHH)

kelebegimm

canim hakkinda hayirlisi bir saat sonra cikmasi kafami karisdirdi yani yanilma olabilir yinede allah bilir ama ins. hamilesindir

]

aydolunayda

ya çok az da varsa görebiliyosan vardır bi saati iki saati farketmez.... beklemenin çok zor olduğunu biliyorum :honk:

krizantem84

canim insallah hamilesindir :amin: tebrik ederim :flowers: