kızlar yardım nolur çok kötüyüm,korkuyorumm:(

Başlatan rusta, 28 Ekim , 2011, 11:40:32

« önceki - sonraki »

rusta

kızlar dün aksamdan beri lekelenmem var 16. haftadayım bu aylarda olur mu?tam atlattım diyodum çok korkuyorum nolur dua edin bana napabilirim

sweetrose25

canım bence beklemeden doktora git inşallah bi sorun yoktur

HAYATIMIN ANLAMIYLA

muhribe

canım öncelikle soğukkanlı ol, ben de hamileliğimin başında lekelenmeler yaşamıştım, ama istirahat ve progestanla durdu lekeler. sonra tam da senin gibi 16. haftada tekrar oldu aynı leke. doktora koştum hemen yine progestan verdi. 1-2 gün içinde bitti lekeler. bebek kesesi büyüdükçe çevresindeki kılcal damarları patlatıyormuş ondan leke oluyormuş. istersen doktoruna bi git ultrasonda bebeğini gör için rahat etsin ama panik yapma canım inş geçecek  :opucuk:

HASRET!M S@N@

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

rusta

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Ekim , 2011, 11:45:02
canım öncelikle soğukkanlı ol, ben de hamileliğimin başında lekelenmeler yaşamıştım, ama istirahat ve progestanla durdu lekeler. sonra tam da senin gibi 16. haftada tekrar oldu aynı leke. doktora koştum hemen yine progestan verdi. 1-2 gün içinde bitti lekeler. bebek kesesi büyüdükçe çevresindeki kılcal damarları patlatıyormuş ondan leke oluyormuş. istersen doktoruna bi git ultrasonda bebeğini gör için rahat etsin ama panik yapma canım inş geçecek  :opucuk:
çok sağol muhribecm beni rahatlttn evt zor bi hmilelk geçiriyorm ilk haftalarda olmustu böle 5.6. haftlrda sonra olmadı allahtan buda dün aksam basladı acile gttk hemen bebek iyi dedi doktotr progestan verdi ama merak ediyorum bu durumda olan arkadslar var mı diye yatıyorum hep

rusta

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Ekim , 2011, 11:49:46
inş birsey olmaz cnm hemen doktorunu ara
inş canm aradk dinlen dio ama ben görmek istiyorum

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım bende 16.cı haftamda aynı problemi yaşamıştım.vakit geçirmeden doktora git korkma bebek etkilenmesin.bi şey olmayacak allahın izniyle.bak bana  düşük tehliken var dediler oğlum şimdi 3,5 aylık
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

gökkusağı

cnmmm panik yapma lekelenmeler çoğu kdında oluo bekleme dr a git gerekirse acilden git.dualarım seninle  :amin: kendi drunla da görüş anlat mutlaka  :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

muhribe

beni doktorum çok rahatlatmıştı, artık bebeğin 4 aylık kolay kolay bişi olmaz ona demişti. bol bol dinlendim kendimi yormadım geçti gitti. oğlum 2.5 aylık oldu bile  ::)

°•.ℓανιηуα.•°

canım merak etme,gör bak bişiycik olmaz.

sen en kısa zamanda doktora görün bak bebeğine ultrasondan.

ve şunu da unutma: hamileliği sırasında lekelenme ya da kanama geçirmeyen kimse yoktur. hemen hemen her hamile bu lekelenmeleri yaşar. muhribenin dediği gibi rahimin büyümesi neticesinde kılcal damarlar çatlıyo sanırım...

benim de 7. hafta ve 13. hafta arası kanamam olmuştu,böyle adet olur gibi. sebebi rahim yarasıymış  :sad1: çok korkmuştum ama neyseki kanamalar bitmişti ve ara ara lekelenme oluyodu... neyseki doğumla beraber yara da silinmiş ve şimdi eser yok. oğlum 5 aylık olucak teyzesi  :nazar:

...ŞehzadEfe...

gönlünü rahat tut canım dinlen uzat ayaklarını bol bol dinlen allahın iziniyle bişey olmaz inş  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

rusta

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 28 Ekim , 2011, 11:59:14
canım bende 16.cı haftamda aynı problemi yaşamıştım.vakit geçirmeden doktora git korkma bebek etkilenmesin.bi şey olmayacak allahın izniyle.bak bana  düşük tehliken var dediler oğlum şimdi 3,5 aylık
senin de atlattığını biliyorum canm ama hangi haftadaydı bilmiyodm.aradk doktorumu 2 gibi tekrar arayn dedi.korkmamaya çalışıyorm ama elimde değil..maşallh oğluma allah bağışlasn size

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 28 Ekim , 2011, 12:00:11
cnmmm panik yapma lekelenmeler çoğu kdında oluo bekleme dr a git gerekirse acilden git.dualarım seninle  :amin: kendi drunla da görüş anlat mutlaka  :opucuk:
sağol canm görüştk gidicez ama 2gibi arayn dedi bakalm.

rusta

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Ekim , 2011, 12:01:18
beni doktorum çok rahatlatmıştı, artık bebeğin 4 aylık kolay kolay bişi olmaz ona demişti. bol bol dinlendim kendimi yormadım geçti gitti. oğlum 2.5 aylık oldu bile  ::)
allah bağlasn cnm maşallh oğluna..tek geçsn de yatarm dinlenirm ne gerekrse yaparm canm