18 Nisan , 2024, 12:48:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SÜTÜM AZ DİYENLER BURAYA!!!!

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 27 Ekim , 2011, 14:10:24

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlarrrrrr bende sütüm az diyenlerdenim! ne yesem ne yapsam artmıyordu ama denediğim son şey epey işe yaradı hoş benim cadı emmiyor yıne 2-3 cekım alıyor ama sağıp verdim nasılda içti en azından sütümü reddedmiyor oluşuna sevindim.ha ne diyordum  ;D dereotu kızlar akşam nerdeyse 1 demet yedim tadı çok kötü ama azmettim çıtır çıtır yedim gece elifi 1 kez emzirdim sabah yıne emmedi 11de okuldan geldim biraz zorla emdi ve sütümü sağdım ılk kez bır defada 100 ml sağdım belki az diyenler olacak ama benim için oldukça iyi sagdığımda 45 ml  fazla cıkmıyordu öğlen yemeğimi yedim yine dereotu esliğinde şimdi elif uyuyor biraz beklemedim birazdan tekrar sağacagım.dereotu gercekten çok etkılı oldu hemen sizinle paylaşayım dedim canlarım :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

zeynep0655

canım soğanda çok işe yarıyor. benim sütümüde soğan çoğaltıyordu yeşil yada kuru fark etmiyor.

°•.ℓανιηуα.•°

evet pisiciğim dereotu çok işe yarıyodu... soğan da öyle. bi de kızlar hurma çok süt yapıyo,kuru olanı  :laughing7:

soğan gaz yaptığı için yıyemıyordum arkadasım ama dereotu hakkatten işe yaradı :icon_thumright:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hergün soğan yiyip işe gitmek hıımm  :laughing7:

:ehi:

asya81

hurma ve tahin helvasıda süt yapıo

Aytii

kaliteli yersen sütün daha kaliteli olur

asıl SU sütü arttırır

günde 10 12 bardak su için ozaman görün süt oluyomu olmuyomu  ;)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENDE SUYU COK İÇİYORUM EVET SÜT ÇOK OLUYOR  :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

BENDE ÇOK SU İÇİYORUM KIZLAR AMA PEK FARKETTIRMIYOR BENDE NEDENSE :icon_scratch:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Ekim , 2011, 15:23:14
hergün soğan yiyip işe gitmek hıımm  :laughing7:

:ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: ÖĞRENCİLER YANIMA DAHİ YAKLAŞAMAZ HERHALDE

asya81

doktorda söylemişti su süt yapar ama tek su ile olmas dedi sadece su sütü artırır ama süt yağlı olmas oda çocuğu doyurmas demişti

muhribe

pisicik, ben dereotunu kıyıp yoğurda karıştırıp yiyorum hem tadı çok hoş oluyor hem de sütü artırıyor. bi de boza deli gibi süt yapıyor. ben ne zaman boza içsem göğüslerim patlayacak gibi oluyor. yiğit emiyor bi de üstüne pompayla sağıyorum o derece yani  :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: farklı bi sonuçla gelsem şaşrdım zaten bana dereotuda işe yaramadı.helva,soğan,rezene,sütlaç,hoşaf........ bütünn süt yapıcı şeylerrrrrrrr beni görünce utandınız dimiii  :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

*•.¸♥gonca♥¸.•*

gızlar acaip süt yapan bişey buldum kendim buldum :ehi: patenti bana ait :ehi: bol şerbetlliiiiii revani tatlısııııııı yiyinn bakın süte ozamann  :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 31 Ekim , 2011, 13:34:20
gızlar acaip süt yapan bişey buldum kendim buldum :ehi: patenti bana ait :ehi: bol şerbetlliiiiii revani tatlısııııııı yiyinn bakın süte ozamann  :ehi:
dur bakıyım ondan da yiyim bu revani tezide bende kesin çürür  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿