28 Nisan , 2024, 00:01:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İlahi İkaz

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 25 Ekim , 2011, 14:03:31

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

zaten kızlar burdaki herkes pkk yanlısı insanlara diyor bunu okursanız
kimse kalbi temiz türk oldugunu unutmayan bu vatana ihanet etmeyen kardeslerimize demiyor
lütfen yanlıs anlasılmasın bu konu sonucta ölenlerde insan ama yardım edenler hain
bu dünayda kim olursa olsun böyle afetler ders niteliğinde ilahi ikaz nitliğindedir
ama bu bütün insanlık içindir arkadaslar yarın belki benmde basıma gelebilir
en kroktugum sey benm hayatta deprem ve haberleri izlerken o insanlar için ağlıyorum
ama pkk yanlısı olanlar için değil anlatmak istediğim bu
sonucta bu ülke hepimizn kimseyi ayırt etmeye hakkım yok benmde
cok arkadasım var kürt ama cogu bendende türk
demek istediğim tekrar söylüyorum pkk yanlısı olanlara kimse üstüne alınmasın
ha onlarada sevindim sevinmedim tabiki ama cokta üzülmedim gencecik bir sürü askerimizi
yataklarına kadar girip uykuda öldürenlere benm kinim nefretim

gökkusağı

eed canacım haklısın aslında aynı şeylerden bahsedioruz.ben zaten burdaki kimseyi kastetmiorum bi önceki msjımda da belirtmiştim nasıl bdp ye oy veren pkk yı destekleyenlerden nefret ediyorsam deiğim gibi vanda deprem oldu die taksimde kutlama yapandan da öle nefret ediyorum gözümde zerre kadar farkları yok.kasıma allah kısmet ederse kardeşimi gözümün nurunu yollayacaz askere elime bi silah verseler ondan önce ben gider temizlerim o itlerden toprağımı.allah hepsinin cezasını versin inş.bu arada sölemeden geçemiicem bu topraklar hiçkimsenin daha fazla değil.hepimizin.kimse sahip çıkmasın.benim hakkım neyse bi başkasının da hakkı o kadardır.ne kürtler ne de türkler tek başına savaşmadı kan dökmedi bu topraklara.o yüzden kimseden toprak istemioruz bu topraklar hepimizin zaten!!!!!
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

derbeder

kimse burda kurtlere genelleme yapacak kotu birsey soylemiyor, uzerine basa basa diyoruz pkk ve yandaslarindan bahsettigimizi. sanki turk olupta vatan haini olan yok mu? dedigin gibi kadriye bir kurd kardesimizin bizim oldugu kadar hakki var topraklar uzerinde, ama biri cikipta ulkenizi bolmek istiyoruz derse iste onun karsisina dikiliriz. bu illaki kurt olmasida sart degil, yahudilere amerikaya hizmet eden turkler icinde gecerli.

binlerce gurbetcimiz yurt disinda yasiyor, ama hic birisi bu ulkenin bir kismini verin kendimize ulke yapicaz dememistir. (onca haksizliga ve ayrimciliga ragmen uyum saglamaya oranin sartlarina gore yasam savasi vermekteler) sirf yasadiklari ulkede normal bir yabanci vatandasla ayni hakka sahip olabilmek icin. turkiye' de esit haklari oldugu halde baska bir ulke kurmak isteyenler icindir bu soylediklerim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Muge anli'yi bende izledim, gercekten dogru soyledi hak veriyorum.
Olen bebeklere ve ogretmenlere cok uzuldum  :y25: