29 Nisan , 2024, 16:58:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOĞUMUNUZU DEVLET HASTANESİNDEMİ,ÖZEL HASTANEDEMİ YAPTINIZ??

Başlatan GELSQMİNQ, 25 Ekim , 2011, 12:13:06

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: lagrima - 15 Ocak , 2012, 12:02:53
bende devlet hastanesi düşünüyorum. Ankara da etlik zübeyde hanım ya da zekai tahir burakta yapacagım . sezeryan istiyorum ama yapmazlarsa batıkentte bilgi hastanesinde yapmayı düşünüyorum lakin 700 tl bulursam :) hayırlısı

canım bende doğumumu allah nasip ederse etlik zübeydede de yapıcam kontrol için oraya gidiyorum doktorlarım çok iyi bi şikayette duymadım bende sezeryan istiyordum ama doktorum normalin daha iyi olduğunu söyleyip ikna etti beni normal doğumdan korkan ben şimdi gelsede doğursam diyorum

lagrima

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 15 Ocak , 2012, 14:00:02
Alıntı yapılan: lagrima - 15 Ocak , 2012, 12:02:53
bende devlet hastanesi düşünüyorum. Ankara da etlik zübeyde hanım ya da zekai tahir burakta yapacagım . sezeryan istiyorum ama yapmazlarsa batıkentte bilgi hastanesinde yapmayı düşünüyorum lakin 700 tl bulursam :) hayırlısı

canım bende doğumumu allah nasip ederse etlik zübeydede de yapıcam kontrol için oraya gidiyorum doktorlarım çok iyi bi şikayette duymadım bende sezeryan istiyordum ama doktorum normalin daha iyi olduğunu söyleyip ikna etti beni normal doğumdan korkan ben şimdi gelsede doğursam diyorum

ben normal doğumda kesiden korkuyorum onun dısında cekeceğim acıdan sancıdan değil.kesi sonrasından :( kime gidiyorsun? belli birdoktorun var mı? alaeddin ve kanber bey varmış iyiymiş diye duydum ikisinden birine gitmeyi düşünüyorum. nasip [/b]

lagrima

devlet düşünüyorum şimdi ama nasip. %99 devlet %1 yarı devlet :)

aydinays

Ben Trabzon kadın dooğum hastanesinde doğumumu yaptım. Ve şansıma nöbetçi doktorum çok iyiydi. Hatta özel hastaneden çok daha ilgili ve anlayışlılardı. Belki benim şansımada öyle gelmiş olabilir.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

bende devlete güvenmiyorum sanki insan değilmişiz gibi  bağırıp çağırıyorlar tedavi boyunca hamilelik boyunca bir doktora gittim doktorumdan çok memnunum geçen doğum fiyatlarını öğrendik 750di 1025 olmuş normalde sezaryanda şuan bana pahalı geliyor çalışıyor olsaydım koymazdı eşimin bir aylık maaşı eşim sabahtan akşama kadar canı çıkıyor arkadaşım özelde doğurdu o hastanede çok güzel aradım şimdi normal 600 sezeryan 1000miş benim doğum normal gözüküyor şuan haftaya cumartesi kontrole gidecez o zaman fiyatta pazarlık yapmaya çalışayım olmazsa diğer hastaneye giderim arada 400tl oynuyor o 400tlye oğluma neler alırım ben neler
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

__nil__

ben özelde yapıcam kısmetse.gittğim hastane sgk ye bakmıyor o nedenle. normal doğum 3.200 tl sezeryana 3.400 tl fiyat verdiler.ama doktoruma ve hastaneye çok güveniyorum o nedenle vericem bu parayı.

Nezo

Bebişin Yanında Reşat Altınıda Veriyolarmıymış Nilim  :ehi:
Çok Pahalı Demişler Yahu Neysem Gari İyi Olsunda Bebiş Verilir Elbet 3 Değil 5 te Verilir  :love8:

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 14 Şubat , 2012, 12:42:22
Çok Pahalı Demişler Yahu Neysem Gari İyi Olsunda Bebiş Verilir Elbet 3 Değil 5 te Verilir  :love8:

sen şimdi gül gül ortam son ayda herşeyin incesini düşünüyor insan

hümeyra_t_e

bende özelde yaptm sgk bakıyodu ama memnun kaldm ne bilim devlet hastanelerine pek güvenemiyorum.gerci artık eskisi gibi değil diyolar muamele daha iyimiş ama içime sinmiyo yine de

Nezo

Napim Nazlım Ağliyim mi  :ehi: Çok Demişler Kıza Baksana Yahu 3 Bin  ???
Bana Derlerse Aynen Gülecem Suratlarına  :ehi:

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 14 Şubat , 2012, 12:47:17
Napim Nazlım Ağliyim mi  :ehi: Çok Demişler Kıza Baksana Yahu 3 Bin  ???
Bana Derlerse Aynen Gülecem Suratlarına  :ehi:

sen gülersin oda yetmiyormuş gibi suratlarına tükürürsün ben 1000tlye çok derken
birde acil olarak doğuma gidersen para almazlarmış veya acil muayeneye gittin parasız bakmaları gerekmiş ama uygulama yapmıyorlarmış yapsalar ne olur

__nil__

:k06: :k06: valla kızım sağlıklı doğsunda reşatı ben takıcam onlara başarılarından dolayı..Evet fiyat yüksek ama burada Sgkya bakan özel hastanelerde küvözü vs. olan çok az yer var.Geri kalanlarıda
üniversite hastaneleri ve devlet hastaneleri.bende orda yapmak istemiyorum normal olsun diye gözünün yaşına bakmıyorlar.Arkadaşım gitti üniversite hastanesine.Açılman olmasa günün geçse bile önce suni ile normal doğurmaya çalışçan hayati risk olursa sezeryana alırız ancak demiş.Bende öyle olsun istemediğimden böyle tercih ettim.ama tabi ekonomik koşulların uygun olmasının da faydası oldu.
Geçen gün arkadaşımla konuştum Sgk ya bakan özel hastanede doğurcakmış 500tl fiyat vermişler.Herşey iyi güzelde küvöz yokmuş,bazen bilirsiniz bebek vaktinde doğsa bile kısa sürede olsa küvöze girmesi gerekebiliyor.
Allah herkesin yardımcısı olsun .Eğer yaşadığınız şehirde hem tam donanımlı hemde sgk ya bakan hastane varsa o zaman en şanslı sizsiniz zaten.Uygun fiyata yaparsınız doğumu

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Şubat , 2012, 13:23:45

:k06: :k06: valla kızım sağlıklı doğsunda reşatı ben takıcam onlara başarılarından dolayı..Evet fiyat yüksek ama burada Sgkya bakan özel hastanelerde küvözü vs. olan çok az yer var.Geri kalanlarıda
üniversite hastaneleri ve devlet hastaneleri.bende orda yapmak istemiyorum normal olsun diye gözünün yaşına bakmıyorlar.Arkadaşım gitti üniversite hastanesine.Açılman olmasa günün geçse bile önce suni ile normal doğurmaya çalışçan hayati risk olursa sezeryana alırız ancak demiş.Bende öyle olsun istemediğimden böyle tercih ettim.ama tabi ekonomik koşulların uygun olmasının da faydası oldu.
Geçen gün arkadaşımla konuştum Sgk ya bakan özel hastanede doğurcakmış 500tl fiyat vermişler.Herşey iyi güzelde küvöz yokmuş,bazen bilirsiniz bebek vaktinde doğsa bile kısa sürede olsa küvöze girmesi gerekebiliyor.
Allah herkesin yardımcısı olsun .Eğer yaşadığınız şehirde hem tam donanımlı hemde sgk ya bakan hastane varsa o zaman en şanslı sizsiniz zaten.Uygun fiyata yaparsınız doğumu

sende haklısın cnm benim küvez çok önemli inş gerek kalmaz cnm sağlıklı birşekilde kucaklarımıza almayı nasip eder allahım

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 14 Şubat , 2012, 13:26:19
Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Şubat , 2012, 13:23:45

sende haklısın cnm benim küvez çok önemli inş gerek kalmaz cnm sağlıklı birşekilde kucaklarımıza almayı nasip eder allahım

amin canım benim öncelikle sağlık tabi en önemlisi

Nezo

Evet ya Küvez Önemli Tabi. Benimde Doktorum Başka Bi Hastane İle de Anlaşmalı Oraya Getirtcem Şimdiki Gittiğim Yerde Yoğun Bakım Küvez Falan Yok. Ne Kadar Dicek Bilmiyorum Ama. Tanıdık Bişiler Yapsın Gari Kendi Parasından Feragat Etsin  :k06: