DOĞUMUNUZU DEVLET HASTANESİNDEMİ,ÖZEL HASTANEDEMİ YAPTINIZ??

Başlatan GELSQMİNQ, 25 Ekim , 2011, 12:13:06

« önceki - sonraki »

asya81

hakikaten tertemis bir hastaneymiş :-ooo :-ooo benim hastane rezalet bide istedikleri paraya bak :cussing:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 13:15:23
hakikaten tertemis bir hastaneymiş :-ooo :-ooo benim hastane rezalet bide istedikleri paraya bak :cussing:

EE CANIM MEMNUN DEĞİLSEN HASTANENDEN BAŞKA Bİ YERE BAK

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 13:05:25
Alıntı yapılan: Pınar. - 25 Ekim , 2011, 13:00:35
Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:57:30
Alıntı yapılan: Pınar. - 25 Ekim , 2011, 12:55:29
asya cok demıs senınkı yaa.. benım arkadasım subatta senın hastanede dogum yaptı epıdural normal 1 gece yattı 1ooo falan ödedi toplam .. sana neden bu kadar cok demısler anlamadım.. ssklı bıde onlar .. ben de Özel Türkiye Hastanesinde yapıcam normal 860 TL hersey dahil (anne bebek testler yatıs hersey dahıl)  sezeryanda 116o TL istege baglı sezeryanda 2000 TL sana gercekten cok demısler  :caca:
evet canım bizde şaşırdık biliosun hastaneyi özel şafak öyle ahım şahım bişiiyide yok.acıbadem almış galiba ondanmı acaba anlamadımki doktor iyi o yüsden şaştım kaldım.şimdi hastane inşaat halinde içini yapıolar bir curcuna halinde ama çalışanlar aynı

pazarlık yap mutlaka yoksa gelmem de benım arkadaslar da öle yapmıstı bayag ındırmısler .. ıstersen konusurum arkadaslarla.. cok para verılır mı ya dedıgın gıbı doktorun cok ıyı ama öle cokkk gusel bı hastane degıl yanı  acıbadem aldıysa 1 mılyar fazla verelım acıbademde yaptıralım o zamn:)):)  ben ordan fıyat almıstım bana en yakın acıbadem 4.500 fıyat vermıslerdı:) :toothy10: :ehi: :toothy10:
haklısın arka sokağımda acıbadem var hem hastane çıkışın annenin tüm işhtiyaçlarınıda hastane veriyor gögüs kremine kadar giderim oraya verdiğim paraya değer. değmez o kadar paraya bi pazarlık işine girelim :laughing7: yoksa normal doğurcam heryerde doğururum

cnm şimdi konustum arkadasla 1250 ye yatmıslar epıdural normal .. bı gecede kuvezde kalmıs bebek.. ama pazarlık yapmıslar muhasebede esmer bır bayan varmıs o ındırım yapabılıomus baska hastaneye gıderım benı asar bu ucret dersen yapıomus .. bı konus derım ben yoksa valla yapmanın bı anlamı yok orda

asya81

Alıntı yapılan: Pınar. - 25 Ekim , 2011, 13:19:12
Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 13:05:25
Alıntı yapılan: Pınar. - 25 Ekim , 2011, 13:00:35
Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:57:30
Alıntı yapılan: Pınar. - 25 Ekim , 2011, 12:55:29
asya cok demıs senınkı yaa.. benım arkadasım subatta senın hastanede dogum yaptı epıdural normal 1 gece yattı 1ooo falan ödedi toplam .. sana neden bu kadar cok demısler anlamadım.. ssklı bıde onlar .. ben de Özel Türkiye Hastanesinde yapıcam normal 860 TL hersey dahil (anne bebek testler yatıs hersey dahıl)  sezeryanda 116o TL istege baglı sezeryanda 2000 TL sana gercekten cok demısler  :caca:
evet canım bizde şaşırdık biliosun hastaneyi özel şafak öyle ahım şahım bişiiyide yok.acıbadem almış galiba ondanmı acaba anlamadımki doktor iyi o yüsden şaştım kaldım.şimdi hastane inşaat halinde içini yapıolar bir curcuna halinde ama çalışanlar aynı

pazarlık yap mutlaka yoksa gelmem de benım arkadaslar da öle yapmıstı bayag ındırmısler .. ıstersen konusurum arkadaslarla.. cok para verılır mı ya dedıgın gıbı doktorun cok ıyı ama öle cokkk gusel bı hastane degıl yanı  acıbadem aldıysa 1 mılyar fazla verelım acıbademde yaptıralım o zamn:)):)  ben ordan fıyat almıstım bana en yakın acıbadem 4.500 fıyat vermıslerdı:) :toothy10: :ehi: :toothy10:
haklısın arka sokağımda acıbadem var hem hastane çıkışın annenin tüm işhtiyaçlarınıda hastane veriyor gögüs kremine kadar giderim oraya verdiğim paraya değer. değmez o kadar paraya bi pazarlık işine girelim :laughing7: yoksa normal doğurcam heryerde doğururum

cnm şimdi konustum arkadasla 1250 ye yatmıslar epıdural normal .. bı gecede kuvezde kalmıs bebek.. ama pazarlık yapmıslar muhasebede esmer bır bayan varmıs o ındırım yapabılıomus baska hastaneye gıderım benı asar bu ucret dersen yapıomus .. bı konus derım ben yoksa valla yapmanın bı anlamı yok orda
bende epidural normal istiom zaten 1250 iyi hakkaten epidural normale. bise nie öle fiyat çıkardılarsa.saolasın canım eşime diyim pazarlık yapsın :opucuk:

sibel28

devletle anlaşmalı özel hastanelere bakın arkadaşlar kanunen 400 den fazla alamazlarmış..televizyon programında izlemiştim..devlet çoğunu ödüyormuş 400 ödemesi bize kalıyor ..düşünün 2 istiyorsa birde devlet alcak maşallah..

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: nagihannn - 25 Ekim , 2011, 13:01:07
bende özelde yapıcam 2200 sezeryan tabi doktorum bunu düşürücek hastane bu kadar istiyor normal 1600 tabi benim doğumda cerrah ta giricek ameliyatım için farklı rakamlar çıkıcak ne göstericek bilmiyorum artık  :(

dünürüm bende bugun senı arıcaktım.. ne edıyon tam bellı oldumu sezeryan olacagın hepsının pazarlıgını yap bare girmeden ..   :toothy10:ulan bende yapıcam pazarlık persembe gunu gıdınce dıcem 860 cok indirin az daha degıstırırım haa ..  :occasion5: derlermıs yuru gıt o zaman ne ederım bılmıom en yakın hastane o bana sonra kalırım acıbademe :toothy10:

EnDuruYanım

sibel28

kızlar benim oğlum 35 haftalık içimdeki kemikleri kütürdetiyor sizdede öylemi ..ay diyom çocuga birşey oldu içimde kütür kütür kütleme sesleri geliyor..

asya81

Alıntı yapılan: aysun25 - 25 Ekim , 2011, 13:32:56
kızlar benim oğlum 35 haftalık içimdeki kemikleri kütürdetiyor sizdede öylemi ..ay diyom çocuga birşey oldu içimde kütür kütür kütleme sesleri geliyor..
vallahi bende bi durum yok hep sağımda ordn burdan vuruo ama kütürdeme olmadı

sibel28

burcum

ssk anlaşmalı özel hastene de yaptım 2009 temmuz ayında epidural sezeryanla doğum yaptım 388 tl ödedik :k06: ssk ile anlaşmaları olmayan özel hastaneler o zaman 2.250 tl istiyordu :icon_thumright:

muhribe

ben bu ağustosta sgk anlaşmalı özel hastanede normal yolla dünyaya getirdim oğlumu. 1500 lira verdik (istanbulda)

tweety0555

ben ılk dogumumu devlet hastanesınde yaptım dıgerını ıse apartman daıresınden bozma guya ozle hastende yaptım ama ıkısınde de mamnundum dr um aynı ıdı ...bence onemlı olan su oda odanın sana ozel olması ben devlettede tek kısılık odada ıdım konsola ortu bıle goturdum ozamn balonlar vs yoktu ama ıkıncıde de ıkı kısılık oda vardı yanıma kımse kpoymadılar susledım hatta dıger yataga bıle nevresım takımı goturdum fotolarda hastane nevresımı cıkmasın dıye :toothy10:o an ıcın onemlı olan dr ve ebeler bosverın ozelde manyak paralara gerek yok vallahı ...