05 Mayıs , 2024, 18:17:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOĞUMUNUZU DEVLET HASTANESİNDEMİ,ÖZEL HASTANEDEMİ YAPTINIZ??

Başlatan GELSQMİNQ, 25 Ekim , 2011, 12:13:06

« önceki - sonraki »

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:57:30
Alıntı yapılan: Pınar. - 25 Ekim , 2011, 12:55:29
asya cok demıs senınkı yaa.. benım arkadasım subatta senın hastanede dogum yaptı epıdural normal 1 gece yattı 1ooo falan ödedi toplam .. sana neden bu kadar cok demısler anlamadım.. ssklı bıde onlar .. ben de Özel Türkiye Hastanesinde yapıcam normal 860 TL hersey dahil (anne bebek testler yatıs hersey dahıl)  sezeryanda 116o TL istege baglı sezeryanda 2000 TL sana gercekten cok demısler  :caca:
evet canım bizde şaşırdık biliosun hastaneyi özel şafak öyle ahım şahım bişiiyide yok.acıbadem almış galiba ondanmı acaba anlamadımki doktor iyi o yüsden şaştım kaldım.şimdi hastane inşaat halinde içini yapıolar bir curcuna halinde ama çalışanlar aynı

pazarlık yap mutlaka yoksa gelmem de benım arkadaslar da öle yapmıstı bayag ındırmısler .. ıstersen konusurum arkadaslarla.. cok para verılır mı ya dedıgın gıbı doktorun cok ıyı ama öle cokkk gusel bı hastane degıl yanı  acıbadem aldıysa 1 mılyar fazla verelım acıbademde yaptıralım o zamn:)):)  ben ordan fıyat almıstım bana en yakın acıbadem 4.500 fıyat vermıslerdı:) :toothy10: :ehi: :toothy10:

...ŞehzadEfe...

bende özelde yapıcam 2200 sezeryan tabi doktorum bunu düşürücek hastane bu kadar istiyor normal 1600 tabi benim doğumda cerrah ta giricek ameliyatım için farklı rakamlar çıkıcak ne göstericek bilmiyorum artık  :(
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

asya81

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 25 Ekim , 2011, 12:59:21
bende allah nasip ederse ankarada doğum yapıcam etlik büyük doğumda düşünüyorum yengemde orda epidural sezeryan olmuştu benim sezeryan olma olasılığım var doktordanda memnun kaldım açıkçası belki özel oda tutabilirim 300  tl ye 2 gün özel oda veriyolar etlik devlette bakalım
ay çok iyi uygun yani memnunsanda git cidden normal olunca anneye düşüo iş.yengende memnunsa ordan düşünme

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: aysun25 - 25 Ekim , 2011, 12:46:25
Ben devlet hastanesi düşünüyorum...özel hastaneye gidiyorum kontrollere 450 sezeryan 400 normal dedi..fakat özeli tercih etmicem çok güzel ilgileniyorlar..ama yüzde doksan sezeryana alıyorlar..doktorun kolayına geliyor..Banada sizde sezeryan düşünüyorum dedi muayne etmeden..İlk günden itibaren devlet hastanesinede gidiyordum.geçen hafta devlet hastanesi doktoruna rica ettim sizin girmenizi istiyorum doğuma girermisiniz dedim..normalde biz girmiyoruz ebeler giriyor normal doğuma dedi..fakat size girerim arayın doğum zamanı dedi..Kadın çok iyi hiçbir ücret almadan arkadaşımda rica etmişti onun doğumunada gece yarısı gelip girmişti...devlet hastanesi bu yaz açıldı yeni yapıldı.5 yıldızlı otel gibi özelden daha özel nerdeyse...odalarda  dolap klima çift yatak var..her hastaya tek oda veriyorlar..diğer yatakta refakatci kalıyor..

sen nerdesin cnm hangi hastane bura

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 13:01:40
bende allah nasip ederse ankarada doğum yapıcam etlik büyük doğumda düşünüyorum yengemde orda epidural sezeryan olmuştu benim sezeryan olma olasılığım var doktordanda memnun kaldım açıkçası belki özel oda tutabilirim 300  tl ye 2 gün özel oda veriyolar etlik devlette bakalım
ay çok iyi uygun yani memnunsanda git cidden normal olunca anneye düşüo iş.yengende memnunsa ordan düşünme

evet canım bide benimki riskli bir gebelik açıkçası özel hastanelere bu konuda güvenmiyorum çünki bir kere dilim yandı özele gideceksende medical park felan olmalı heralde :)

sibel28

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:50:27
Ben devlet hastanesi düşünüyorum...özel hastaneye gidiyorum kontrollere 450 sezeryan 400 normal dedi..fakat özeli tercih etmicem çok güzel ilgileniyorlar..ama yüzde doksan sezeryana alıyorlar..doktorun kolayına geliyor..Banada sizde sezeryan düşünüyorum dedi muayne etmeden..İlk günden itibaren devlet hastanesinede gidiyordum.geçen hafta devlet hastanesi doktoruna rica ettim sizin girmenizi istiyorum doğuma girermisiniz dedim..normalde biz girmiyoruz ebeler giriyor normal doğuma dedi..fakat size girerim arayın doğum zamanı dedi..Kadın çok iyi hiçbir ücret almadan arkadaşımda rica etmişti onun doğumunada gece yarısı gelip girmişti...devlet hastanesi bu yaz açıldı yeni yapıldı.5 yıldızlı otel gibi özelden daha özel nerdeyse...odalarda  dolap klima çift yatak var..her hastaya tek oda veriyorlar..diğer yatakta refakatci kalıyor..
canım gayet iyi kaçırma o zaman derim.burdaki devlette doktoruna bağlı sanırım.tanıdık olursa özel oda anca onada başhemsire yada doktor bulmak lazım.nerde öyle özel ilgi.ve hastane desen :igrenc:
çok sükür o yönden benim sıkıntım olmayacak.500tl ayırdım köseye.450 ile cıkarım sanırım hastaneden
canım nufüs az doktor çok avantajımız o..doktorların odalarında ultrason cihazları kendileri bakıyor çok iyi hastanemiz ..eşim ameliyat olmuştu hastane yeni değildi o zmanlar.Bir odada 4 hasta yatıyordu.eşimin başında ben kalcaktım düşündük özel oda tutalım dedik.sonra  kesin kalmamıştır dedik ama varmış..ve 2 gün kaldı eşim 30 tl gibi bir para ödemiştik özel odaya toplam..

sibel28

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 25 Ekim , 2011, 13:02:00
devlet hastanesimi canım izmir tire burdan linkine hastanemize bakabilirsiniz :)
http://tiredh.gov.tr/

KasrıCinan

asyacım insallah gönlüne göre olur istediğin fiyatta iyi bi hastanede yaparsın canım.sakın direk vermeye kalkma.pınarın dediği gibi gelmem filan de.tabi gelmezsen gelme derlerse bilememde :k06: :k06: :k06: konusarak indirttir.en fazla sezeryana verirsen ver 2milyar

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

asya81

Alıntı yapılan: Pınar. - 25 Ekim , 2011, 13:00:35
Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:57:30
Alıntı yapılan: Pınar. - 25 Ekim , 2011, 12:55:29
asya cok demıs senınkı yaa.. benım arkadasım subatta senın hastanede dogum yaptı epıdural normal 1 gece yattı 1ooo falan ödedi toplam .. sana neden bu kadar cok demısler anlamadım.. ssklı bıde onlar .. ben de Özel Türkiye Hastanesinde yapıcam normal 860 TL hersey dahil (anne bebek testler yatıs hersey dahıl)  sezeryanda 116o TL istege baglı sezeryanda 2000 TL sana gercekten cok demısler  :caca:
evet canım bizde şaşırdık biliosun hastaneyi özel şafak öyle ahım şahım bişiiyide yok.acıbadem almış galiba ondanmı acaba anlamadımki doktor iyi o yüsden şaştım kaldım.şimdi hastane inşaat halinde içini yapıolar bir curcuna halinde ama çalışanlar aynı

pazarlık yap mutlaka yoksa gelmem de benım arkadaslar da öle yapmıstı bayag ındırmısler .. ıstersen konusurum arkadaslarla.. cok para verılır mı ya dedıgın gıbı doktorun cok ıyı ama öle cokkk gusel bı hastane degıl yanı  acıbadem aldıysa 1 mılyar fazla verelım acıbademde yaptıralım o zamn:)):)  ben ordan fıyat almıstım bana en yakın acıbadem 4.500 fıyat vermıslerdı:) :toothy10: :ehi: :toothy10:
haklısın arka sokağımda acıbadem var hem hastane çıkışın annenin tüm işhtiyaçlarınıda hastane veriyor gögüs kremine kadar giderim oraya verdiğim paraya değer. değmez o kadar paraya bi pazarlık işine girelim :laughing7: yoksa normal doğurcam heryerde doğururum

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende özelde epidural sezeryanı 300 e oldum
missssssssss gibiydi

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 13:05:10
asyacım insallah gönlüne göre olur istediğin fiyatta iyi bi hastanede yaparsın canım.sakın direk vermeye kalkma.pınarın dediği gibi gelmem filan de.tabi gelmezsen gelme derlerse bilememde :k06: :k06: :k06: konusarak indirttir.en fazla sezeryana verirsen ver 2milyar
pazarlık yapalım bis evet :laughing7: :laughing7: normal doğuma vermem dicem 2 bin.gelmessen gelme derlerse popoma baka baka çıkarım napim :toothy10: :toothy10:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: aysun25 - 25 Ekim , 2011, 13:05:04
devlet hastanesimi canım izmir tire burdan linkine hastanemize bakabilirsiniz :)

vayy canım harika yaa özellerden hiçbir farkı yok çok şanlısın yaa :) bendemi izmire gelsem ne yapsam benimde görümcem orda öğretmen ama kendisi ile küsüm küs olma idim düşünürdüm valla :)

asya81

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 25 Ekim , 2011, 13:03:15
Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 13:01:40

evet canım bide benimki riskli bir gebelik açıkçası özel hastanelere bu konuda güvenmiyorum çünki bir kere dilim yandı özele gideceksende medical park felan olmalı heralde :)
y amedikal park ta bile sezeryan 2 bin yaaa

sibel28

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 25 Ekim , 2011, 13:07:36
Alıntı yapılan: aysun25 - 25 Ekim , 2011, 13:05:04

vayy canım harika yaa özellerden hiçbir farkı yok çok şanlısın yaa :) bendemi izmire gelsem ne yapsam benimde görümcem orda öğretmen ama kendisi ile küsüm küs olma idim düşünürdüm valla :)
gel canım buyur gel :)

GELSQMİNQ

[/quote]
[/quote]

[/quote]gel canım buyur gel :)
[/quote]

AY NERDEE ÇOK HOŞUMA GİTTİ BÖYLE TEMİZ HASTANELERE BAYILIYORUM DEVLET HASTANELERİ BAZILARI REZİL RÜSVA YANİİ