BU BEL AGRISI NEE???

Başlatan asikizim, 24 Ekim , 2011, 22:11:48

« önceki - sonraki »

mrym

mesela bu ay diğer aylara ek olarak hasretim seninde dediğin gibi acayip acıkma başlamıştı kalbim 1 hafta boyunca yerinden çıkacak gibi atıyodu vücut ısım yükselmişti ama dediğim gibi fos çıktı=( bakalım ne zmn gelck adet

mrym

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 07 Aralık , 2011, 17:36:37
Alıntı yapılan: mrym - 07 Aralık , 2011, 17:16:37
cnm artık bu ağrıların hangisi adetin hangisi gebebiliğin anlamadım ben ztn. her ay miğdem bulanıyo yanıyo belim ağrıyo göğüslerim şişiyo ama hep adet oluyorum :( hatt bu ay artık kesin hamileyim demiştim 7 gün geçti adetim dün kan testi yaptırdım negatif çıktı. hala da adet olmadım bu arada

of cnm hiç sorma ya valla kafayı yiycem adetim yeni bitti 2 gün oldu ama belim ağrıyo kasıklarım ağrıyo hala acaba hamilemiyim diyorum :) :ehi: :ehi:

cnm sen test yaptınmı ne bileyim üstüne görme diyolar ya belki öyle olmuştur ayyy valla psikopatoldum artık her şeyden muhakkak bişey çıkarıyorum hehehheheehe

kuzucuk

inşallah hamilesindir canım.. :amin:  :amin:  :amin:

Sır_Çiçegi

kızlar ben gebelik testi yaptım cıkmadı kan testi yaptım cıkmadı ama doktor 10 gün sonra tekrar yaptır dedi kimiside diyor ki 1 haftalık gebe bile olsan kanda cıkar  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

GülnurARSLAN

kaçtı değerin duygu

bana gene bugün yaptı doktor hcg kendimi herdakka gebe kalan biri gibi hisettim çıksadı oha dicektim artık  :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

0.100 cıktı yok dedi 10 gün sonra tekrar et dedi
ablamda 1 haftalık gebe bile olsan cıkardı dedi eltimde 1 haftalık gebelik cıkmaz dedi şaşırdım kaldım  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

GülnurARSLAN

benim 1.00 çıktı kıllandım  :toothy10: :toothy10: :k06: :k06: :ehi:

ozaman bende baktırayım  :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: mrym - 07 Aralık , 2011, 19:16:31
Alıntı yapılan: mehtap0753 - 07 Aralık , 2011, 17:36:37
Alıntı yapılan: mrym - 07 Aralık , 2011, 17:16:37
cnm artık bu ağrıların hangisi adetin hangisi gebebiliğin anlamadım ben ztn. her ay miğdem bulanıyo yanıyo belim ağrıyo göğüslerim şişiyo ama hep adet oluyorum :( hatt bu ay artık kesin hamileyim demiştim 7 gün geçti adetim dün kan testi yaptırdım negatif çıktı. hala da adet olmadım bu arada

of cnm hiç sorma ya valla kafayı yiycem adetim yeni bitti 2 gün oldu ama belim ağrıyo kasıklarım ağrıyo hala acaba hamilemiyim diyorum :) :ehi: :ehi:

meryem hiç sorma cnm ya yapmadım valla yapmaya cesaretim yok çıkmıycak bliyorum işte psikolojik heralde off off :sad1:

cnm sen test yaptınmı ne bileyim üstüne görme diyolar ya belki öyle olmuştur ayyy valla psikopatoldum artık her şeyden muhakkak bişey çıkarıyorum hehehheheehe