16 Mayıs , 2024, 17:03:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BU BEL AGRISI NEE???

Başlatan asikizim, 24 Ekim , 2011, 22:11:48

« önceki - sonraki »

asikizim

24 Ekim , 2011, 22:11:48 Son düzenlenme: 24 Ekim , 2011, 22:13:22 asikizim
slm kizlar 1 haftadan beri belim cok agriyor batiyor resmen adetime 4 gün var belim kopacak hic böyle olmazdimmm :sad1: :sad1:

asikizim

Ezocan84

Alıntı yapılan: asikizim - 24 Ekim , 2011, 22:11:48
slm kizlar 1 haftadan beri belim cok agriyor batiyor resmen adetime 4 gün var belim kopacak hic böyle olmazdimmm :sad1: :sad1:

canim bel agrisida hamilelik belirtileri arasinda ama insan bebek hasreti cekince, beyin ne oyunlar oynuyo bizimle, yasamis biri olarak söylüyorum.. adetin geldiginide haber verebilir bel agrisi, hamileliginde habercisi olabilir.. belkide kendini cok yormussundur.. rabbim en kisa zamanda gönlüne göre versin insallah :amin:

asikizim

saol canim ama ben adetten önce hic bel agrisi cekmeem aman zaten hasta olurum da öyle psikolojik herhalde

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecmis olsun  :flowers: ya üsüttün yada dedigin gibi pskilojik agir is yaptiysan ondanda olabilir  :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

hatice tanrıvar

bu psikoloji bizimle resmen dalga geciyooooooooooooo :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

mrym

cnm artık bu ağrıların hangisi adetin hangisi gebebiliğin anlamadım ben ztn. her ay miğdem bulanıyo yanıyo belim ağrıyo göğüslerim şişiyo ama hep adet oluyorum :( hatt bu ay artık kesin hamileyim demiştim 7 gün geçti adetim dün kan testi yaptırdım negatif çıktı. hala da adet olmadım bu arada

mehtap0753

Alıntı yapılan: mrym - 07 Aralık , 2011, 17:16:37
cnm artık bu ağrıların hangisi adetin hangisi gebebiliğin anlamadım ben ztn. her ay miğdem bulanıyo yanıyo belim ağrıyo göğüslerim şişiyo ama hep adet oluyorum :( hatt bu ay artık kesin hamileyim demiştim 7 gün geçti adetim dün kan testi yaptırdım negatif çıktı. hala da adet olmadım bu arada

of cnm hiç sorma ya valla kafayı yiycem adetim yeni bitti 2 gün oldu ama belim ağrıyo kasıklarım ağrıyo hala acaba hamilemiyim diyorum :) :ehi: :ehi:

CAN TANEM

Benimde 3 gündür şiddetli bel ağrılarım var hiç böyle olmamıştım... Günümde geçti 3 gündür test yapıyorum bişey yok ama adet de olamadım hala kafayı yemek üzereyim...

HASRET!M S@N@

inş iyi seylere isarettir bende bel agrısı hiç olmadı aynı adet sancılarım olmustu

CAN TANEM

Canım bendede 5 gündür kasık ağrısı oluyor ara ara ama bişay yok hala... normalde bi gün önce den sancım olur ertesi gün hasta olurdum ama bu öyle değil ara ara giriyor kasıklarıma ama fazla şiddetli değil ve devam etmiyor...

HASRET!M S@N@

ben her ay sayısız belirti yasardım cnm kaldıgım ay dinlenmeye cekilmiş hiç umursamamıstım bendeki belirtilerde cok acıkma vardı acıkınca basım dönüyordu birde canım bazı seyleri cekmişti onun dısında aynı adet belirtilerim oldu hatta günümde sancıdan duramadım kesin olucam dedim o gün test yaptım belli belirsiz cıktı ikinci cizgi iki gün gecince cok net cıktı kan testi yaptırmıstık hemen yani ayırt etmesi cok güc beni süphelendiren sadece cok acıkma ve bas dönmesi oldu daha önce hiç olmamıstı birde simdi aklıma geldi akıntım oldu uzayan böyle cok sasırmıstım inş en kısa sürede haberini alırız cesaretin varsakan testi yaptır derim en azından hemen tedbirini alırsın benm gibi düşük olmaz

CAN TANEM

Canım bende de bu ay yumurtlama döneminde bir iki damla pembe leke oldu hiç olmazdı şimdiye kadar bide son 5 gündür kasık agrım var ama bişey yok bide bel ağrısı arttı acayip şekilde bende bunlardan şüpheleniyorum. Ayrıca 2 haftadır vücut ısımın arttığını farkettim ateşim var gibi oluyor ama daha cok yüzüm ve ayaklarım yanıyor bide günüm geçince şüphe ettim ama testte cıkmadı hiç o yüzden kan testine cesaret edemiyorum... Olsa testte çıkması gerekirdi demi geçen ayın 6 sında adet olmuştum ama yinede cumaya kadar olmazsam tahlil yaptırmayı düşünüyorum artık..

HASRET!M S@N@

daha cıkmayabilir cnm bazılarının gec döllenme oluyor hemen cıkmıyor ama sen kötüsünü düşün hayal kırıklıgı cok olmasın tatlım benm ama inş güzel seylere işarettir

CAN TANEM