Kızıma Kardeş Geliyor Hamileyim :))) Cinsiyetimiz Belli Oldu

Başlatan --elif--, 14 Ekim , 2011, 18:24:47

« önceki - sonraki »

--elif--

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Aralık , 2011, 00:35:44
maşaallah canım ya Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin oğlunu  :amin: :amin:
AMİN CNM SENDE HAYIRLISIYLA ALIRSIN KUCAĞINA İNŞ.  :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 21 Aralık , 2011, 10:25:29
TEBRİK EDERİM Bİ KIZ Bİ OĞLAN NE GÜZEL
TEŞEKKÜRLER CNM RABBİM EN KISA ZAMANDA SENİNDE GÜZEL HABERLERİNİ DUYMAYI NASİP ETSİN  :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: --€lif-- - 21 Aralık , 2011, 10:43:41
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 21 Aralık , 2011, 10:25:29
TEBRİK EDERİM Bİ KIZ Bİ OĞLAN NE GÜZEL
TEŞEKKÜRLER CNM RABBİM EN KISA ZAMANDA SENİNDE GÜZEL HABERLERİNİ DUYMAYI NASİP ETSİN  :amin:
AMİN İNŞALLAH CANIM

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de başlığı görünce içimden erkek diye geçti paşa sağlıkla doğsun

derbeder

Alıntı yapılan: --€lif-- - 20 Aralık , 2011, 18:01:34
Alıntı yapılan: derbeder - 20 Aralık , 2011, 17:43:14
tebrik ederim Elifcim, hayirlisiyla kucaginada al  :opucuk: bundan sonra isin zevkli kismi var isim dusun dur bakalim  :k06:
çok sağol zehracım amin inş. o günleride görürüm evet isim bulma kısmı çok güzel oluyor ama erkek olursa yusuf fazıl demiştik yinede belli olmaz
cnm benim inş. en kısa zmanda seninde güzel haberlerini alırız inan bana en çok hamiş haberini duymak istediklerim arasındasın  :opucuk:
canim benim insaAllah yaaa, yavas yavas umutlarim tukenmek uzere ama Allahtan umit kesilmez diyerek yoluma devam edicem mecburen.

yusuf fazıl cok guzel bir isim  :love9: bende fazil ismini seviyorum, hatta gecen gun dusunmustum eger bir oglum olsa fazilli bir sey koyabilirim diye  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım benim çok sevindim
rabbim kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin oğluşunu

--elif--

Alıntı yapılan: happines - 21 Aralık , 2011, 11:12:33
ben de başlığı görünce içimden erkek diye geçti paşa sağlıkla doğsun
teşekkür ederim cnm  :opucuk:

--elif--

Alıntı yapılan: derbeder - 21 Aralık , 2011, 17:30:50
Alıntı yapılan: --€lif-- - 20 Aralık , 2011, 18:01:34
Alıntı yapılan: derbeder - 20 Aralık , 2011, 17:43:14
tebrik ederim Elifcim, hayirlisiyla kucaginada al  :opucuk: bundan sonra isin zevkli kismi var isim dusun dur bakalim  :k06:
çok sağol zehracım amin inş. o günleride görürüm evet isim bulma kısmı çok güzel oluyor ama erkek olursa yusuf fazıl demiştik yinede belli olmaz
cnm benim inş. en kısa zmanda seninde güzel haberlerini alırız inan bana en çok hamiş haberini duymak istediklerim arasındasın  :opucuk:
canim benim insaAllah yaaa, yavas yavas umutlarim tukenmek uzere ama Allahtan umit kesilmez diyerek yoluma devam edicem mecburen.

yusuf fazıl cok guzel bir isim  :love9: bende fazil ismini seviyorum, hatta gecen gun dusunmustum eger bir oglum olsa fazilli bir sey koyabilirim diye  :k06:
canımsınn öyle deme her zman ümitli ol bu bir süreç ve geçecek inş. unutma herkesin imtihanı farklıdır sabır göstermeyi nasip etsin RABBİM  :amin:
eşim fazıl ismini söyledi bende hep yusuf derdim zaten ikisinininde anlamı çok güzel  :love9:

--elif--

tweety0555

ne guzel elıf bır kızın var bırde oglun olacak tebrık ederım saglıkla kucagına lmayı nasıp etsın rabbım :amin:

Nezo

--elif--

Alıntı yapılan: tweety0555 - 22 Aralık , 2011, 11:47:38
ne guzel elıf bır kızın var bırde oglun olacak tebrık ederım saglıkla kucagına lmayı nasıp etsın rabbım :amin:
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 12:37:14
Tebrik Ederim Canım Çook Sevindim  :hello2: :hello2: :flowers:
sağolun kızlar gerçekten güzel bir duygu ikisininde olması  :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

elif35

canım benim çok sevindim iki duyguyu birden tadıcaksın çok güzel.. inş benim 2. bebeğim de olursa oğlan olur  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: elif35 - 23 Aralık , 2011, 13:16:38
canım benim çok sevindim iki duyguyu birden tadıcaksın çok güzel.. inş benim 2. bebeğim de olursa oğlan olur  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Alıntı yapılan: DİLVİN - 23 Aralık , 2011, 08:48:34
tebrikler canımmmmmmm  :opucuk:
çok sağolun kızlarr darısı başınızaa  :k06: