Kızıma Kardeş Geliyor Hamileyim :))) Cinsiyetimiz Belli Oldu

Başlatan --elif--, 14 Ekim , 2011, 18:24:47

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Hayırlı olsun senin adına çok sevindim. Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inş. canım  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: --€lif-- - 16 Ekim , 2011, 10:23:24
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 15 Ekim , 2011, 18:16:21
eliiiiiiiiiiiif seni seni demek hamilesin çok sevindim canım
maşallah 2.ler geliyor arka arkaya
evet ayşegülüm geliyor
yakında sendende bi sürpriz bekliyorum  :D
aman canım dur
inşallah 2 yıl sonra

KasrıCinan

canım hayırlı olsun ne güzel kardeş geliyor fıstığına demekki...ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN. :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: --€lif-- - 16 Ekim , 2011, 10:20:01
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 14 Ekim , 2011, 23:45:59
Hiçte bahsetmıyodun ya bende cok sasırdımmm hadı bakalımmm hayırlı olsun saglıkla al kucagınaa canımm sende bızı galeyana getıreceksınn sanırımm  :suclu:  :k06:
evet ya birden karar verdim şükür hemende oldu
aynı performansı sendende bekliyoruz nurcum  :ehi:   :ehi:
asel kardeş istiyomuşş  :tongue3:

YOK VALLA ASEL MUMKUNSE KARDES FALAN ISTEMESINN  :k06: ÖZELLİKLE ŞU ARALAR IYICE SOGUDUMM 1 YETER DIYORUM AMA İLLAKİ KARDES LAZIM AMA SENELER SONRAA BELKİİİ  :)

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 18 Ekim , 2011, 08:56:28
Hiçte bahsetmıyodun ya bende cok sasırdımmm hadı bakalımmm hayırlı olsun saglıkla al kucagınaa canımm sende bızı galeyana getıreceksınn sanırımm  :suclu:  :k06:

YOK VALLA ASEL MUMKUNSE KARDES FALAN ISTEMESINN  :k06: ÖZELLİKLE ŞU ARALAR IYICE SOGUDUMM 1 YETER DIYORUM AMA İLLAKİ KARDES LAZIM AMA SENELER SONRAA BELKİİİ  :)
Yalan söyleme kız  :ehi: :ehi: :ehi: bi kaç ay içinde bekliyorsun  :hieyt:

Ya-semin

Tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin inşallah  :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Ekim , 2011, 12:41:58
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 18 Ekim , 2011, 08:56:28

Yalan söyleme kız  :ehi: :ehi: :ehi: bi kaç ay içinde bekliyorsun  :hieyt:

YOKK EDOŞUM YOK ALLAH OLMAYANLARA ISTEYENLERE VERSIN AMA BEN BI SURELIGINE KAPATTIM 2.ÇOCUK MESELESINII SIMDI DAHA FARKLI İŞLERLE MESGULUM EHLIYET ALCAM INSALLAH DERSLERLE SORULARLA CEBELLESIP DURUYORUM :D

Balböceği

ha şöyle işte henüz çok erken zamanı gelince olsun inşallah  :amin:
ehliyete çok sevindim darısı başıma  ;D

βαlκιz

aaa çok saşırdım ne güzel canım allah kucagına almayı nasip etsin bebek süprizmi oldu yoksa.
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

TEBRİK EDERİM  :flowers: RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aaa cok sevindim elifcim cok tebrik ederim  :flowers: insallah sorunsuz gecirirsin  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: --€lif-- - 14 Ekim , 2011, 18:24:47
BUGÜN KAN TESTİ YAPTIRDIM 3 HAFTALIK HAMİŞİM DARISI TÜM İSTEYENLERİN BAŞINAA  :amin:  :amin:
Tebrikler Elif Hayırla ugurla saglıkla kucagına Almayı nasip etsin Mevlam :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

canım benim gözün aydın. sorunsuz mide bulantısız bi hamilelik geçirmen dileğiyle canım...  :flowers:

--elif--

sağolun kızlar teşekkür ederim hepinize  :flowers:

banu_fth

:nazar:  tebrıkler.. saglıkla kucagına alırsın ınsallah .. sorunsuz rahat bı hamılelık olsun ç.. yenı kardes hosgelmıss  :k06: :love9: :nazar: