Kızıma Kardeş Geliyor Hamileyim :))) Cinsiyetimiz Belli Oldu

Başlatan --elif--, 14 Ekim , 2011, 18:24:47

« önceki - sonraki »

bihterp3416

hayırlı olsun canım Allah kucağına aldığın günleri de gösterir inşş :amin: :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 14 Ekim , 2011, 20:26:52
hayırlı olsun canım Allah kucağına aldığın günleri de gösterir inşş :amin: :amin:
sağol bihter aminn

gökkusağı

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: çok sevindim allah tamamına erdirsin inşş cnmm tebrik ederim  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

tweety0555

elifcim hayırlı olsun allahım hayırlı bır sekılde dogum yapmanı nasıp etsın..bu arada planlı ıdı galıba bu kadar sevındıgıne gore :suclu: :ehi:

xxcansuxx

:muzz: :muzz: elif tebrik ederim hayırlı olsun Allah kucağında da göstersin maşaallah kızın büyümüşte abla oluyor  :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

canımmmmm tebrık ederım :basardim: :flowers: çok şaşırdım dogrusu  :-ooo
rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın  :amin: ebrara arkadaş olacak  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ınsallah çok rahat bır hamılelık gecırırsın  :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:

--elif--

Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 20:43:24
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: çok sevindim allah tamamına erdirsin inşş cnmm tebrik ederim  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
sağol tatlım senide  hayırlısıyla kurtarsın  :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: tweety0555 - 14 Ekim , 2011, 21:02:52
elifcim hayırlı olsun allahım hayırlı bır sekılde dogum yapmanı nasıp etsın..bu arada planlı ıdı galıba bu kadar sevındıgıne gore :suclu: :ehi:
sağol özlem evet istenen bi gebelikti  :hieyt:  :hieyt:

--elif--

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2011, 21:17:43
:muzz: :muzz: elif tebrik ederim hayırlı olsun Allah kucağında da göstersin maşaallah kızın büyümüşte abla oluyor  :nazar:
sağol cnm kızım küçük abla olacak  :aferin:

--elif--

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 14 Ekim , 2011, 21:37:17
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın  :amin: ebrara arkadaş olacak  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ınsallah çok rahat bır hamılelık gecırırsın  :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:

sağol sibelimm böle sizin gibi güzel hamişleri görünce galeyana geldim  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: --€lif-- - 14 Ekim , 2011, 21:45:39
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 14 Ekim , 2011, 21:37:17

sağol sibelimm böle sizin gibi güzel hamişleri görünce galeyana geldim  :ehi:
OHHHH OHHH COK IYI OLDU BIRLIKDE BUYURLER İŞTE   :k06: DEMEK VAKTI GELMİŞ  ;) HAYIRLISI OLSUN CANIMCIM  :amin: ARTIK SIRAYLA IKINCILER GELIYOR BAKALIM SENDEN SONRA KIMYAPACAK SURPRIZI  :ehi:

Lă_Tăhzen!

Hiçte bahsetmıyodun ya bende cok sasırdımmm hadı bakalımmm hayırlı olsun saglıkla al kucagınaa canımm sende bızı galeyana getıreceksınn sanırımm  :suclu:  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 14 Ekim , 2011, 23:45:59
Hiçte bahsetmıyodun ya bende cok sasırdımmm hadı bakalımmm hayırlı olsun saglıkla al kucagınaa canımm sende bızı galeyana getıreceksınn sanırımm  :suclu:  :k06:
nurum bır surprızde senden beklıyorum  :muzz: :muzz: :muzz:

suzannn

tebrik ederim canım hayırlısıyla kucağına almak nasip olur inşallah

Aytii

hayırlı olsun Elif  :opucuk: ne güzel bir kardeşi olacak Ebrarın  :love9: