ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ Kevserimizde ECRE" mizi kucağına aldı çok şükür.

Başlatan aydinays, 14 Ekim , 2011, 13:07:36

« önceki - sonraki »

özgemm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 18 Ekim , 2011, 03:53:07
Kevsercim tekrar hayırlı uğurlu olsun canım benim  :flowers:
Allah sağlıkla huzurla analı babalı büyütmenizi nasip etsin  :amin: :nazar:
Canım çok uyumasının sebebi sarılık olabilir bol bol emzirmen lazım kakasını ve çişini ne kadar çok yaparsa sarılığını o kadar çabuk atar  :icon_thumright:

:opucuk: canım kaksını cok yapıyor gunde 4 kez  :-ooo

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 17 Ekim , 2011, 19:50:38
aman olsun canım

benim Eda diye bi arkadaşım var ona ismini bulana kadar 6 aylık olmuş :)

5 günden bişi olmaz

o kadar nasıl bekledilerse  :) bulduk aytenim isminide ecre olcak bakalım dedesi ezanı okucak  :k06:

karapnr

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

xxcansuxx

maşaallah canım gördüm kızını ecre çok tatlı ne ısırmalığı bir loklmada tatlı yerine yemeklik bu fındık kızın maşaallah  :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ekim , 2011, 09:22:01
maşaallah canım gördüm kızını ecre çok tatlı ne ısırmalığı bir loklmada tatlı yerine yemeklik bu fındık kızın maşaallah  :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: SAGOL TEYZESİ  :love9:

olvido

Kevserim maşaallah kızın gerçekten çok tatlı gözüküyor.  :nazar: Canım Allah analı babalı sağlıklı neşeli mutlu büyümeyi nasip etsin kuzucuğuna.  :nazar: Ay nasıl özendim bende senin gibi bir an önce kucağıma almak istiyorum kızımı ama şafak 78 zifiri karanlık  :toothy10: Taze anne artık bize tecrübelerini anlatır tavsiyelerde bulunursun ?  Darısı kucağında bebek görmek isteyen tüm arkadaşlarımıza İnşaallah.

Mine Esir

Canım gözünaydın.. Maşallahı var kızın Ecre nin  :nazar: :nazar: Rabbim nazarlardan korusun.. Ailesiyle sağlıklı mutlu bi ömrü olsun inş.. :amin:
Benimde 13 günüm kaldı.. Allah'ım banada nasip etsin bu günleri... :amin: :amin:

suzannn

ayla89

çok sevindim allah size bağışlasın yavrunuzu kızın çok tatlı maşallah rabbim nazarlardan korusun meleğini :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mmaşallah kevsercim Rabbim analı babalı büyütsün ecrenle birlikte size sağlıklı,huzurlu bir hayat nasip etsin inşallahhh :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

✿گสЯเ_ќĮż✿

KEVSERCİM GÖZÜN AYDIN CANIM  :opucuk: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP EDER İNŞALLAH  :amin: :amin:
ÇOK ŞÜKÜR SENDE KAVUŞTUN MELEĞİNE  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ECREYEDE 41 KERE MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: KUZUM BENİM ÇOK AMA ÇOK TATLI  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN  :amin: :amin: :amin:
SENİ VE MELEĞİNİ ÖPÜYORUM  :opucuk:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

<<<betty>>>

maşallah kevsercim çokkkkkkkk tatlı prensesinn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allah nazarlardan korusun sizleri, hep beraber mutlu huzurlu sağlıklı ömürler nasip etsinn inşallahhh  :amin: :amin: