ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ Kevserimizde ECRE" mizi kucağına aldı çok şükür.

Başlatan aydinays, 14 Ekim , 2011, 13:07:36

« önceki - sonraki »

toprakk

Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

Lă_Tăhzen!

Masallahh yaa gectı gnler aldın kucagına sonunda esılanı rabbım hayırlı evlat etsınn  sanada gecmıs olsun canımm   :flowers:

ruyam616

KEVSERCIM CANIM GOZUN AYDIN COOK SUKUR KAVUSTUN MINIK MELEGINE ALLAH HAYIRLI SALIH KULLARDAN OLMASINI NASIP ETSIN. SANADA COK GECMIS OLSUN CANIM GULE GULE BUYUT MINIK PRENSES ESILA' MIZI ... 41 KERE MASAALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

xxcansuxx

kevserim yatağa yattığım zaman hep seni, kızını düşündüm ilk gecen kızınla güzel geçmiştir inş. gerçi ağrıların artmıştır sonuçta bıcak kesiği  :sad1: ama hasretine kavuştun gözünü ondan ayırmamışsındır  :love9: :love9:

oslemturgay

SeliN59

Demet_dk

aydinays

Canım dünürüm dün ilk gününüz geçti. Esilayla siz alışma devresindesiniz. İnşallah sütün gelmiştir. Canım rahatsız etmemek için mesaj falan atmıyorum. Ama sizi çok merak ediyorum. Ağrıların ne durumda, Esilam nasıl bir bebek  :dontknow: :dontknow: :dontknow: Doğumun hikayeni, Esilanı ilk gördüğün o anı nasıl anlatacağını sabırsızlıkla bekliyorum

Canım benim Kayra' da çok sevindi Esilasının gelmesine.  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

laracroftt

oyyyy dogdu mu prensesımız :) hayırlı ugurlu olsun, allah analı babalı saglıkla buyutsun cok sevındım ıkısıde ıyıymıs kevserde atlatmıs saglıkla, agrılarınında bır once gecmesını dılerım :opucuk:

yellowrose

ayy uzak kaldım bizim zilli yüzünden siteden kevserde kavuşmuş prensesine ne güzel  :k06:
kevsercim,geçmiş olsun; Allah sana acil şifa, minik kızına sağlıklı, sıhhatli, hayırlı , uzuuuuuuuuuun ömürler versin canım  :amin: :nazar:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

KasrıCinan

canım gözün aydın olsun ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin....hayırlı uzun ömürlü sağlıklı bi evlat olsun insallah... :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

♥ღвüşяαღ♥

Canım benim hayırlı uğurlu olsun minik Esila :amin:Rabbim analı babalı büyütsün
salihalardan eylesin inş. :amin:
:love9: :binkybaby: :love9: :binkybaby:

Dilara Ebrar

canım yaaaa darısı başıma işallah valla ne mutlu bende daha tık yok bekliyorus bakalım.allahım sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin işallah...
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Balböceği

Kevser'cim gözün aydın olsun canım çok sevindim  :opucuk:
Rabbim size bağışlasın, olmayanlarada nasip etsin  :amin: bol bol sütlü günler  :nazar: :nazar: