ve bende artık anneyim

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 04 Ekim , 2015, 18:45:54

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

merhaba kızlar beni bilen bilir 4 düşükden sonra bebeğimi kucağıma aldım  bebişim normal sezeryan gününü beklemedi 37+1 25 ağustos sabahı  suyum geldi ve paşam 14.50de sezeryanla doğdu  tabi ben suyun olduğunu düşünmedim her ihtimale karşı gittik ki doktor alıyoruz dedi unutulmaz ve  heyecanlı bir gündü lohusalık sorunu yaşadım bebeğimi kabul etmedim ama şükür atlattık 41 günlüğüz teyzeler uykusuz geceler geçiriyoruzx   :sad1: ama olsun herşeye deüğer rabbim tüm isteyenlere nasip etsin burdaki arkadaşlarada haber verim dedim ve bu zorlu süreçde  bana  destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Balböceği

Maşallah SubhanAllah, canım çok sevindim gözün aydın olsun  . Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin. Çok çok öptüm ikinizi

DENİZGÖZLÜM81

tşk ederim teyzesi  ama sorunumuz var bu aralar çok gazı var emziriyorum  günde 1 veya 2 kerede mama veriyorum   bebişim çok gazlandı ve çıkartamıyor kıvranıyor ne yapabilirim acaba

Balböceği

Emdikten sonra gazını çıkarsın . Bende çok çektim 4 ay surdu gaz damlası aldım onuda kullandım.. sor soruştur en iyisi hangisiyse onu kullan.. çok şükür o günler geride kaldı :) bizim ki zor bi bebek yeni yeni hersey yoluna giriyor zor anne olmak sanki ilk defa bebek büyütüyorum gelin görün öyle valla :) ama yinede unutuluyor hersey iki öp kokla hiçbişey olmamış gibi :)

En kötüsü de boşuna çabalıyorum hissi!

ยรlคภ๓คz göภlüm

Gözün aydın canım. Allah anali babalı büyütsun

_inci_tanem_

Gözün aydın canım  sağlıkla analı babalı büyütmek nasip olsun yavrunu  :binkybaby:  :nazar: :flowers:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

DENİZGÖZLÜM81

teyzeler  ogün yazdıktan sonra mamayı vermedim sütüm yettiği için  gaz içinde OM-X adında şurubu doktor öenerdi kullanıoruz çok faydasını gördük rezenede içiyoruz paşamla 25de üç aylık olucaz kilomuz iyi boyumuzda uzun  güzel dilekleriniz içinde tşk ederiz teyzeler