Vanda yaşayan kardeşleimize lütfen dua edelim.

Başlatan izemsevi, 24 Ekim , 2011, 13:31:29

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım ailem konyada 12 saat uzaklıkta
çok şiddetli değil bizim hissettiğimiz ama alt üst etmeye yetiyo

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allah yardımcıları olsun. Eşimin de Erciş'te çok akrabası vardı şükür hepsi iyi, bazılarının evi yıkılmış. Çalıştığım kurum da  yardım edecek ona katkıda bulunurum. Direk akrabalarına da göndereceğiz

izemsevi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Ekim , 2011, 14:04:01
canım ailem konyada 12 saat uzaklıkta
çok şiddetli değil bizim hissettiğimiz ama alt üst etmeye yetiyo

çok zor bir durum yaşayanada yakınarınada arkadaşın ailesi cenazeleri almaya gittiler oğulları daha 2 aylıktı benden 20 gün sonrada onlar çocuklarını kucaklarına almışlardı adını yiğit koydulardı onlar terörden korkarken hiç akıla gelmeyecek şey oldu

suzannn

izemsevi

suzannn

ALLAH SABIR VERSİN SEVENLERİNE İŞTE ECEL ÇAĞIRIYOR

FeHi

Allahım ben niçin böyle durumlarda kitleniyorum huzursuz oluyorum ağlayamıyorum ama içim ağlıo bunu hissediyorum :y25: :y25: :y25:
Rabbim kimseyi darda zorda bırakmasın yar ve yardımcıları olsun Can-ı gönülden diliyorum
Mevlam Hiç kimseye böyle bi acı yaşatmasın felaketlerden korusun evlatlarımızı sevdiklerimizi bize bağışlasın
:amin: :amin: :amin:

suzannn

BENİMDE KUZENİM VANDA FAKÜLTEDE OKUYORDU 5 SAAT HABER ALAMADIK SONRA ŞÜKÜR İYİYMİŞ AMA KALDIĞI YURTTA HASAR VARMIŞ

gökkusağı

kızlar burda mutluluk nick li arkadaşımız da vanlı.dün deprem haberini duyunca ulaşmaya çalıştık ama ulaşamadık.ancak akşam saat 7 den sonra telefonuna bakabildi.çok şükür allaha evlerinde bişey yokmuş ama artçılar devam edio.biz telefonda konuşurken bile sallanıoruz dedi  :y25: o korkuyla evlerine giremiolar.hava çok soğuk sokaklardalar  :y25: küçücük bebeği olanlar yaşlısı hastası olanlar hepsi sokaklarda.enkaz altındakileri saymıorum bile  :y25: .anne tarafımdan uzakta olsa akrabalarım var onlardan henüz haber alınabilmiş deil.rabbim yardımcıları olsun allahım kimseyi böle büyük sınavlardan geçirmesin.dua edip yardım edelim  :y25: :y25: :y25:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Ekim , 2011, 14:02:43
gonca,gültanesi kısa süreliğine ailelerinizin yanına gitseniz çocukla zor olur evde hem yalnızda kalmamış olursunuz
canım çok zor burda havaalanı yok 4 saat yol gıdıp diyarbakırdan uçağa binmek lazım yollarda hiç emniyetli değil bu aralar...otobüslede 20 saate yakın maalesef :y25: allah enkaz altındakilere ve onları bekleyenlere yardım etsin :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

GELSQMİNQ

allah yar ve yardımcıları olsun çok zor bi durum başın sağolsun cnm taktir-i ilahi işte