29 Nisan , 2024, 18:42:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hcg Değerim 37 den 144 e çıktı......

Başlatan swen, 12 Ekim , 2011, 23:56:39

« önceki - sonraki »

destina06

beklemenin mükafatını vermiş Allah ne güzel inşallah ikizdir:)

swen

çok şükür canım dokktor büyük ihtimal ikiz dedi
bebeğim geliyor

asikizim

ya ne sanlisiniz adetten önce kan testi yaptiriyorsunuz ben almanyada yasiyorum hemen adetin gecince evde test yap falan filan sizler adetten önce gittip kan testi yaptiriyorsunuz  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

HASRET!M S@N@

canım cok sevindim ne güzel inş ikizdir hep hayalimdi benm ama bitanesi bile olmadı henüz allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin

swen

Alıntı yapılan: asikizim - 16 Ekim , 2011, 19:48:22
ya ne sanlisiniz adetten önce kan testi yaptiriyorsunuz ben almanyada yasiyorum hemen adetin gecince evde test yap falan filan sizler adetten önce gittip kan testi yaptiriyorsunuz  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
canım bende kan pıhtılaşması olduğu için düşük tehlikem çok yüksekti onun için doktorum istemişti erken yaptırmamı
bebeğim geliyor

swen

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Ekim , 2011, 09:25:25
canım cok sevindim ne güzel inş ikizdir hep hayalimdi benm ama bitanesi bile olmadı henüz allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin
canım teşekkürler allah herkese nasip etsin hiç öyle düşünme ben artıkbenim hiç çocuğum olmayacak diye düşünürken allahım 2.5 sene sonra 2 gönderdi emin ol bende hep karamsardım artık olmayacak tüp bile yaptırsak olma z gibi düşünürken rabbim normal yollardan ikiz gönderdi hiç üzülme buda bi sınavmış öyle düşün darısıda sana olur inşallah çifter çifter bu günlerine güler geçersin hatırladıkça  :amin: :amin:
bebeğim geliyor

HASRET!M S@N@

amin bitanem bana da 2.5 yıl oldu ve ben doktoru bile bıraktım artık oluruna nasibimde ne zaman varsa gelir takmıyorum bile artık hayatımı yasmaya bakıyorum hayatı zindan etmişim bosu bosuna bugün rüyamda hamile oldugumu görüyorum arkadasım sonucumu alıp gelmiş sevincten ölüyordum herkesin elini öpüyordum gözyaslarıma hakim olamıyordum allah hayırlısını versin inş aklıma bile getiirmiyorumda işte rüyama girmiş

krizantem84

evet sana katiliyorum türkiye cok güzel almanya sacma sapan hersey parayla :violent1: bebek icin testler,vitaminler
hersey para.ben hamile oldugumu idrar testiyle evde ögreendim sonra doktordan randevu aldim bana dedi idrar testi yap birde parayla tekrar idrar testi yaptim iyimi :cussing: cok sacma doktora gidiyorum ve emin olmak icin idrar testi yapiyorlar,normalinde beni kontrol etmek zorundalar hamile olsamda olmasamda ben sonucta randevumu almisim :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

insu

Tebrik ederim :flowers: Allah tamamını erdirsin inşaallah sağlıklı,sıhhatli :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

derbeder

yeni gordum benu burayii hayirli ugurlu olsun arkadasim  :love9:

dogal yollardan mi hamis kalmistin sen? birazcik sayfalari kurcalayim en iyisi
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

derbeder

oyle mi? ay cok sevindim yaaa  :hieyt: Allahim bizlerede nasib etsin suzancim  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

Alıntı yapılan: derbeder - 18 Ekim , 2011, 17:34:31
oyle mi? ay cok sevindim yaaa  :hieyt: Allahim bizlerede nasib etsin suzancim  :amin:
AMİN

asikizim

Alıntı yapılan: krizantem84 - 17 Ekim , 2011, 13:26:06

evet sana katiliyorum türkiye cok güzel almanya sacma sapan hersey parayla :violent1: bebek icin testler,vitaminler
hersey para.ben hamile oldugumu idrar testiyle evde ögreendim sonra doktordan randevu aldim bana dedi idrar testi yap birde parayla tekrar idrar testi yaptim iyimi :cussing: cok sacma doktora gidiyorum ve emin olmak icin idrar testi yapiyorlar,normalinde beni kontrol etmek zorundalar hamile olsamda olmasamda ben sonucta randevumu almisim :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
ah canim sorma ya iki gün kala adetime gidiyorum neymis idrar testi zaten bende evde yaptim diyorum sonra eve gönderiyorlar offfff oofffffffff :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

swen

Alıntı yapılan: derbeder - 18 Ekim , 2011, 17:31:59
yeni gordum benu burayii hayirli ugurlu olsun arkadasim  :love9:

dogal yollardan mi hamis kalmistin sen? birazcik sayfalari kurcalayim en iyisi
teşekkürler canım darısı isteyen herkese olsun inşallah canım aşılama yapılıcaktı aslında ama 2 yuöurtam oluştu doktorum iki yumurta az şansınız düşük kendiniz deneyin bu ay öbür ay yapalım dedi bırakmıştı bizikendi halimize ama allahım kısmet ettti işte normal yollardan ikiz hamile kaldım rabbim vermeyi murat eyleyince hiç bişey engel değil kızlar biz 1 olsun diye çabalarken allahım ikiz gönderdi
bebeğim geliyor