29 Nisan , 2024, 04:04:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hcg Değerim 37 den 144 e çıktı......

Başlatan swen, 12 Ekim , 2011, 23:56:39

« önceki - sonraki »

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrularını kucağına almayı nasip etsin canım :amin:

krizantem84

Alıntı yapılan: swen - 14 Ekim , 2011, 23:20:40
kızlar inanmıyorum şimdi geldim değerim 144 olmuş büyük bi ihtimal ikiz geliyor dedi doktorum eşimle şoktayız  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:

hayirli ugurlu olsun cnm :amin: tebrik ederim :opucuk:

beteray

oyy maşallah allah sağlıkla tamamına erdirsin

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kızlar inanmıyorum şimdi geldim değerim 144 olmuş büyük bi ihtimal ikiz geliyor dedi doktorum eşimle şoktayız  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:
tebrık edıyorum  :flowers: allah saglıkla kucagına alamyı nasip etsin  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

swen

hamile olduğumu bliyodum canım 2 gün önce öğrenmiştim dünde ikiz ihtimal,i var diyince  :ehi: :ehi:çok şükür verdiğine her isteyene versin inşallah
bebeğim geliyor

aydolunayda

DoctorGunel

ayyyyyy ne guzel, tebrik ederim canim, ne zamandir bekliyordun??
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

suzannn

esracım

:nazar: maşallah arkadaşım.ne güzel bir haber.inşallah bebeklerini kucağına da alırsın canım :opucuk:

__nil__

ayy çok sevindim allah tamamına erdirsin inş..

banu_fth

massallah Allah gönlunuze göre versın ınsallah saglıkla kavusun yavrunuza yada yavrularınıza :amin: :nazar:

Sır_Çiçegi

tebrik ederim cnm rabbim hayırlı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin bebişlerini  :flowers: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RuHGuZeLi

tebrikler canım .Allah kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: Allah analı babalı büyütsün  :amin: :amin: :nazar:

swen

teşekkürler kızlar allah isteyen herkese nasip etsin inşallah tam 2.5 yıl bekledik bu anı  :muzz: :muzz: :muzz:hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarsam 15 gün sonra ozaman rahatlarım herhalde
bebeğim geliyor

ecrin-alper

Canim gozunuz aydin Allahim saglikli kucanizada almayi nasip etsin insallah.