10 Mayıs , 2024, 18:44:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar sanırım sancılarım başladı

Başlatan aydinays, 11 Ekim , 2011, 20:27:12

« önceki - sonraki »

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Ekim , 2011, 18:51:40
Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ekim , 2011, 11:22:30
canım ben yaklaşık 2haftadır o dediğin sancıyı günde 3kez felan yaşıyorum alttan çekiyorlar gibi belden kasığa ordan bacaklara vuruyor nefesim kesiliyor :icon_pale: öylece kala kalıyorum.hazırlık sanırım birde  ben ishalim ama ben magnezyum ilacından olduğunu düşünüyorum cuMA nst miz var bizimde

Canım ben dün oldum ondan sonra gelen giden yok şükür, Ama son ayımızdayız bakalım nasıl olacak doğumlarımız ama karnım benim hiç aşağıya düşmemiş. Sanırım biz son ana kadar gideceğiz. Bugün çantam için olan bütün hazırlıklarımı bitirdim.

canım artık son ayındasın sancılarının olması normal sadece takip et düzene girerse, dinlenmekle geçmezse öyle git hastaneye  :opucuk: çok az kaldı sizinde  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:

aydinays

O gün geldi gitti şimdilik rahatız ama ödemim çok var ya. Hayırlısı ile doğursaydık bir. 20 kiloda olmuşum.  :honk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

krizantem84

ALLAH KOLAYLIK versin canim insallah bebegin zamaninda gelir ve kolaylikla dogumunu yaparsin :amin:  bu arada kacinci haftandasin?

HASRET!M S@N@

cnm inş bebeğin zamanında gelir bitanem allah yardımcın olsun

...ŞehzadEfe...

kızlarr ben bayadır ishalim hep normal çıkmıyorum bide sancılarım artık arttı rahim çıkıcak gibi ve ben oturamıyorum kalkamıyorum yatamıyorum  :y25: :y25: bıçak gibi giriyor sancı belimden rahimden çıkıyoru sanki vee 20 dakika da bir tuvalete gidiyorum hayatımda hiç bu kadar tuvalete gitmemişimdir dün akşam görümcemle konuşuyordum ara dedi doktoru karnımda baya aşağıda ama daha çok erkennnn en azından 36 olsaydık  :y25: :y25: korkudan arayamıyorumda doktoru  :honk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

karapnr

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Ekim , 2011, 10:02:17
kızlarr ben bayadır ishalim hep normal çıkmıyorum bide sancılarım artık arttı rahim çıkıcak gibi ve ben oturamıyorum kalkamıyorum yatamıyorum  :y25: :y25: bıçak gibi giriyor sancı belimden rahimden çıkıyoru sanki vee 20 dakika da bir tuvalete gidiyorum hayatımda hiç bu kadar tuvalete gitmemişimdir dün akşam görümcemle konuşuyordum ara dedi doktoru karnımda baya aşağıda ama daha çok erkennnn en azından 36 olsaydık  :y25: :y25: korkudan arayamıyorumda doktoru  :honk:

canım sancılarının olması normal rahim hazırlanıyor artık , bekler bebişin merak etme , ama ihmal de etme ara doktorunu , çok erken değil ne de olsa 35. haftanızdasınız  :nazar: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Ekim , 2011, 10:02:17
canım korkma aynı durumdayıs allah yardım etsin bize :amin: ben hiç çıkmıyorum tuvaletten ve 15gündür hep ishalim ama ben magnezyumdan olduğunu düşünüyorum.sancımda hergün oluyor nefes kesici bişi alttan çekiyorlar gibi belden kasıklara oran bacaklarıma vuruyor kitleniyorum dünde karnımdaki kasılma 5dk bire düştü korktum ama telaş yapmadım ağrılı değildi die.eğer tedirginsen doktorunu ara söyle bebek gelmek istedimi gelir zaten ne yapğarsak yapalım bi işaretle ya su gelmesi ya nişan kendini hastanede bulursun korkma

...ŞehzadEfe...

bende magnezyumkullanıyordum ondandır diye düşünüyordum bıraktım bayadır içmiyorum ama hala ishalim demekki bu ishal normal bide kızlar benim sancım ağrılı gibi oluyor boyle kıvrılıyorum ağrıdan off ne biliyim diyorum haftaya kadar sabredeyim hala devam ederse giderim diye bilemedim ne yapsam sancı odasına girersin diyor herkes ama çok telaşe vermek istemiyorum bide karnım gerçek aşağıya indi benim çok belli oluyor tekmelerdende artık tamamen hissediyorum

asya81

haklısın erken gitmek mantıklıda değil erken bişeylere maruz kalabilirsin.ne kadar geç gidilse okadar iyi derler evde çekin sancınızı diyorlarya suyunus gelmediği sürece.ama istersen doktorunu bir arayıp sor bu haftalarda gerçi normal birde bebek aşağıda olunca.sancın 10dk 3keze inene kadar bekle diyorlar.eğer su gelmesse

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Ekim , 2011, 10:30:19
haklısın erken gitmek mantıklıda değil erken bişeylere maruz kalabilirsin.ne kadar geç gidilse okadar iyi derler evde çekin sancınızı diyorlarya suyunus gelmediği sürece.ama istersen doktorunu bir arayıp sor bu haftalarda gerçi normal birde bebek aşağıda olunca.sancın 10dk 3keze inene kadar bekle diyorlar.eğer su gelmesse

allahım korusun canım inş bişey olmaz ben pek gitme taraftarı degilim herkes de aynı problemler var baksana oyuzden çok kafaya takmamak gerekiyor sancıları çekicez artık 36 olmadan gitmem 36 dan sonra gelse problem olmazmış diger türlü yoğun bakımda kalıyorlarmış ya inş 1 hafta daha sabreder kuzum  :y25:

asya81

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Ekim , 2011, 10:38:26
Alıntı yapılan: asya81 - 14 Ekim , 2011, 10:30:19

allahım korusun canım inş bişey olmaz ben pek gitme taraftarı degilim herkes de aynı problemler var baksana oyuzden çok kafaya takmamak gerekiyor sancıları çekicez artık 36 olmadan gitmem 36 dan sonra gelse problem olmazmış diger türlü yoğun bakımda kalıyorlarmış ya inş 1 hafta daha sabreder kuzum  :y25:
allah yardım etsin hepimise :amin: aaz kaldı canım benim genelde 2500 kilonun altında bebeği koymuyorlr küvöze ama 1gün bile değerli anne karnında.