25 Nisan , 2024, 22:17:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SÜTÜM MÜ AZALIYOR:(

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 11 Ekim , 2011, 17:41:20

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Kızlar beslenmeme dikkat etsemde,uyusamda eskisi gibi göğüslerin sertleşmiyor eskıden sepsert olurdu 2 saat falan bekleyınce batardı artık ama şuan yumusak ve ister istemez sütüm yok gibi düşünüyorum .arastırdım epey göğüs yumusak olsada süt olurmuş bebek alması gereken sütü alırmış öyle şeyler yazıyor ,deneyımlı arkadaslardan yardım beklıyorum :sad1:şimdiden çok teşekkürler arkadaslar
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Çok güzel konu açmışsın öncelikle teşekkürler
Benim de ilk başlarda sertleşirdi hatta süt sızıntısı bile olurdu ama şimdilerde yumuşak senin gibi bende sütümün olmadıgını düşünüyorum canım ya

°•.ℓανιηуα.•°

pisiciğim inanır mısın benim göğüslerim hiç bir zaman sepsert olmadı. belki bi kaç kere olmuştur koskaca 4 ay içinde. ama çoğu zaman yumuşaktır. ama sütüm çok şükür yetio,sadece anne sütü alıyo sarper. sen öle düşünme vardır sütün....

aynen canım ya arada akardı hatta ama şimdi nerde yumuşak hep elife verıyorum emıyor aglamıyor yani acaba süt oluyormu içinde ki :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

vardır vardır sen meraklanma. sen hep vardır,ona yetio,olacak diye düşün... çok üzülme... bak göreceksin olur...  :opucuk:

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 11 Ekim , 2011, 17:52:03
pisiciğim inanır mısın benim göğüslerim hiç bir zaman sepsert olmadı. belki bi kaç kere olmuştur koskaca 4 ay içinde. ama çoğu zaman yumuşaktır. ama sütüm çok şükür yetio,sadece anne sütü alıyo sarper. sen öle düşünme vardır sütün....

inşllah canım ya internette yorum okudum çoğu kişide böyle demiş yani ilk zamanlar sert olurmuş göğüsler sonra öyle çok sertleşmezmiş süt olurmuş içinde bu olmadıgı anlamına gelmezmiş ama elifime yetmıyo sanki :icon_scratch:

Aytii

benimde öyleydi bende senin gibi düşünüyodum ama Oğuz emince göğsüm yumuşak olsada 10 saniye içinde akmaya başlıyo sütüm ama sonra hissetmiyorum aktığını  :dontknow: heralde bitiyo sütüm bi süre sonra  :icon_scratch: doyduklarını nasıl anlarızki bilmiyorum  :-\

serife26

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 11 Ekim , 2011, 17:54:13
vardır vardır sen meraklanma. sen hep vardır,ona yetio,olacak diye düşün... çok üzülme... bak göreceksin olur...  :opucuk:

evet Öznur sana hak veriyorum ben de,benimkilerde sert fln değil ama maşallah kilo alımı ii.süt muhakkak vardır.

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Ekim , 2011, 18:43:42
benimde öyleydi bende senin gibi düşünüyodum ama Oğuz emince göğsüm yumuşak olsada 10 saniye içinde akmaya başlıyo sütüm ama sonra hissetmiyorum aktığını  :dontknow: heralde bitiyo sütüm bi süre sonra  :icon_scratch: doyduklarını nasıl anlarızki bilmiyorum  :-\

doymazsa sürekli mızmızlanır ve ağlar bebekler,günde 6-8 defa ıslaksa bezi doyuyordur,ama en önemlisi tartıda sorun yoksa,kilo alımı normalse doyuyordur,ben de dahil pimpirikleniyoruz,aynı düşünce bende de var,bakalım,yarın kilosu ne çıkıcak.

eguzel89

benimde ilk aylarda taş gibi olurdu göğsüm şimdi öyle değil ama belli bir süre emdikten sonra sızlıyor hafiften ozaman memeyi çıkarıp bakarsan felaket akıyor bebekler büyüdükçe emme oranları artıyor eskiden daha kuvvetli çekiyorlar artık
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

burcum

ben 10.5 ay emzirebildim bebeğimi ilk haftalardaki sertlik daha sonra olmuyor bunu bana dr şöyle açıklamıştı bebek yeni dünyaya geldiğin beyine giden sinyaller sütün gelmesini sağlıyor ama bebeğin ne kadar tüketeceğini bilmediği için en üst performansı sergiliyor günler ilerledikçe bebeğinin emme kapasitesi kadar üretim oluyor ve tabi buna bebeğinin büyüdüğünü ve daha çok ve çabuk memelerini boşalttığını da ekle emin ol sütün yetiyordur zaten doymayan bir bebek bunu size her türlü belli eder sürekli ağlayan ve susturamadığını bir bebek olur :icon_thumright:

esma...

gayet normal bı durum sen moralını yuksek tut ,bol su ıc bıde dere otu yıyebılırsen cok guzel sut yapıyor ve zayıflamayada yardım cı oluyor.bı tasla 2 kus anlarsın yaa :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benim maşallah hala aynı kızlar demekki sütünüz azaldı
hatta böyle iyiyken biraz stok yapmayı düşünüyorum

FeHi

Benim sütümün az oldguna kendim kanaat getrdm çünkü ;gögsümü sıkıyorum zar zor gelio bide bebeğim emio kısa bi süre sonra bırakıo ağlamaya başlıo bu defa da ağlamasına dayanamayıp mama veriorm susuo güzel güzel ..
Bol suyumu da içiom, tatlımı da yiyom, rezene çayını da içiom banamısın demio vanalar bozuk sanki :honk: