yusufuma kavustum cok sukur

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 11 Ekim , 2011, 11:53:33

« önceki - sonraki »

celly

Cnm Allah analı babalı büyütsün uzun ömürler versin oğluşuna Güzel güzlerde büyüt inş.

Balböceği

Dünürüm çok geçmiş olsun,gözün aydın olsun canımın içi
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hoşgelmiş yusuf'umuz dünyaya...
Rabbim, hayırlı kullarından eylesin anasına babasına hayırlı evlat olsun inşallah  :amin:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aynurum face ten kutlamistim burdan da tebrik etmessem olmaz
ayatcim gozun aydin olsun allag saglikla huzurla sevgi icinde anali babali kardesli buyutmenizi nasip etsin
hep coook mutlu olun ailenin yeni uyesi yuuf pasayla iyi haberlerinizi ve fotolarinizi bekliyorruz

✿گสЯเ_ќĮż✿

AYNURCUM CANIM ARKADAŞIM SAYFANI YENİ GÖRDÜM GÖZÜN AYDIN   :flowers: :flowers: GEÇMİŞ OLSUN  :opucuk:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN.AY MAŞALLAH SONUNDA KAVUŞTUN YUSUFCUĞA  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
BOL SÜTLÜ GÜNLER DİLİYORUM  :amin: :amin: EN KISA ZAMANDA YUSUFUMUZUN FOTOLARINI BEKLİYORUZ :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

olvido

Allah analı babalı mutlu sağlıklı ihlaslı büyümeyi nasip etsin Yusuf bebeğe  :nazar: sanada geçmiş olsun canım darısı bizlere  :nazar:

cano_m

:nazar:  :nazar: allah analı babalı büyütsün inşallahh canımm. gözünüz aydınn tekrardan.  :binkybaby: booooooooool sütlü, gazsızz günler diliyorum canımmm  :nazar:  :nazar:  :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

13 Ekim , 2011, 00:00:52 #36 Son düzenlenme: 13 Ekim , 2011, 00:02:48 °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
guzel dilekleriniz ve dualariniz icin hepinize coooooook tesekurler arkadaslar Allah hepinizden razi olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk: iki saat once taburcu oldum evimdeyim cok sukur bebislerim uyumusken yazayim dedim kusura bakmayin tek tek yazmak cok zor olucak o yuzden hepinize ayri ayri coookk tesekur ederim  :k06: :k06: :k06: yusufumda bende cok iyiyiz hamdolsun yusufum azcik gazli azcikta nazli bir bebek  :k06: azra sultanda kardesini once cok garipsedi ama bugun baya opup kokluyodu  :k06: yolda gelirken babasiyl bana papatya koprmis hastanye gelip avcumun icine birakti bide kocaman bir cicek buketi yapmtirmislar onuda verdi annesine bol bol opup kokladi kardesini cok mutlu oldum  :love9: :love9: :love9: :love9: sancilarimi cekerken burdaki cogu arkadslarima mumkun oldugunca dua ettim olmayanlara nasip etsin hamile arkadaslarimida saglikla kurtarsin diye inanin hep aklimdaydiniz sagolun varolun  :amin: :amin: :amin: :amin: hikayemi yazicam ins resimde yeni net yukleyince ins eklicem yarin avatarima yukleyebiirsem yukleim canlarim  :-* :-*

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

AyNi

Rabbim analı babalı büyütsün canım, hayırlı bir evlad olur inşallah...

izemsevi

canım gözün aydın allah anneli babalı büyütsün

karapnr

Rabbim analı babalı büyütsün canım bol sütlü az gazlı günler inşallah minik paşanla  :love9: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14:

♥ღвüşяαღ♥

Burdan da tebrik edeyimm:)
Hoş gelmiş sefalar getrmiş yusuf paşa :hello2:
RABBİM ailesine bağışlasın hayırlı  evlat olsun inş. :amin:

Shadowqueen

Canım benim hayırlı olsun sağlıkla kavuşmuşsun paşana  :nazar:, Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. En kısa zamanda paşanın resmini ve doğum hikayeni bekliyorum.Meleğini benim yerime kokla Azrayıda öp  :opucuk: :opucuk:

krizantem84

ALLAH hayirli,saglikli uzun ömürler versin insallah cnm :amin: :nazar:

rusta

canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah kuzucuklarını size bağışlasın :muzz: :muzz: :muzz:

karapnr

oyy tam yemelik maşallah yaaaaaa  :nazar: :nazar: :nazar:  :love9: :love9: