yusufuma kavustum cok sukur

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 11 Ekim , 2011, 11:53:33

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Herkese merhaba arkadaslar brb dun normal dogum yaptim Saat 21;40 ta oglusum dogdu 49 cm 3;360 gr suan hastanedeyim ikimizde cok iyiyiz  dualarini esirgemeyen herkese sonsuz tesekurler ozelden yazan arkadaslar cvp yazamadim kusra bakmayin yarin taburcu olursam evden yazarim insallah allaha emenet olun :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ORNA

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 11 Ekim , 2011, 11:53:33
Herkese merhaba arkadaslar brb dun normal dogum yaptim Saat 21;40 ta oglusum dogdu 49 cm 3;360 gr suan hastanedeyim ikimizde cok iyiyiz  dualarini esirgemeyen herkese sonsuz tesekurler ozelden yazan arkadaslar cvp yazamadim kusra bakmayin yarin taburcu olursam evden yazarim insallah allaha emenet olun :nazar:

aynur gözün aydın canım maşşllah size  :nazar: :nazar: :nazar: bol sütlü günler eve döndüğünde doğum hikayeni bekliyoruz bi yigenimiz daha oldu  :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

suzannn

HAYIRLI OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN SAĞLICAKLA İNŞALLAH

HASRET!M S@N@

SONUNDA GELMİŞ Mİ YUSUF PAŞA ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CNM BNM COK SEVİNDİM  :nazar: :nazar: :nazar:

asya81

maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: gözünüz aydın :amin: bl sütlü gazsız günler geceler dilerim :amin: sabırsıslıkla doğum hikayeni ve bebişinin resmini bekliyorus :amin: :hello2: :hello2: :hello2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:

aynurum gozun aydın olsun canım benım  :nazar: :flowers:
rabbım analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: ayyyy çok  heyecanlandım  :hieyt: masallah yıgenımde ıyıymış cok sukur  :nazar: merakla yusufumuzun resmını beklıyoruz  :hello2: :muzz: :occasion5:
allaha sukur kurtuldun canım  :amin: darısı ısteyen butun arkadaslarımızın basına  :amin:

KasrıCinan

:hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :basardim: :basardim: :basardim: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: gözün aydın tatlım benim.çok sevindim kurtuldun çok sükür...hemde normal yolla. :nazar:allah analı babalı büyütsün.insallah hayırlı imanlı ihlaslı bi evlat olur...sıkıntısız bol sütlü günler senin ve yusufunun olsun.hosgelmis güzel bebek :love7: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

@@@gözde@@@

gözünüz aydın canım Allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin :nazar: :nazar:

derbeder

aynurcum cokkk sevindim  :hieyt: :hieyt:Allah saglicakla buyutmeyi nasib etsin canim. dogum hikayenide ayrica merak ediyorum canim, kendine cok cok iyi bak  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

<<<betty>>>

maşallahhhh  :nazar: :nazar: :nazar:
hayırlı uğurlu olsun, Allah sağsalim analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin:
Rabbim yusuf paşaya da sağlıklı hayırlı mutlu ve uzun ömürler versin inşallah  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:çok şükür aklım hep sendeydi canım
gözün aydın,allah analı babalı büyütsün  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm masallah ogluna  :nazar: :nazar:  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

hayırlı olsun cnm allah analı babalı büyütsün

Aytii

Aynurum gözün aydın  :hello2: :opucuk: geldi demek sonunda Yusuf bey  :love9: Allah analı babalı büyütsün

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım gözün aydın RABBİM SAGLIKLI SIHATLI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN  :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url