teyzeleri oğlum olacakmış

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 10 Ekim , 2011, 16:38:40

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

teyzeleri pAŞAM oluyormuş oğlum allahım sağlıkla sıhatle inş kucağımada alırım :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: fıstığımmmmmmmmmmmm hissettiğim doğru çıktı bak hayırlı olsun bitanemmmmmmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

...ŞehzadEfe...

canımmmmmmmmmm çok sevindim demekki oğluma arkadaş geliyorrr  :hello2: :hello2: :hello2: allah hayırlı evlat olmalarını nasip etsin inş canım çok sevindim
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

esracım

Allah ım sana ve şine bağışlasın paşanı.inşallah kucağına alacağın vakitlerde gelir canım.

Aytii

hayırlı olsun canım  :flowers: Oğuz'a bir kanka daha geliyor  :hello2:

senayy88

Allah kucağında hayırlısıyla görmeyi nasip etsin inşallah.Rabbim bizleride benim gibi bekleyenleride  tez zamanda sevindirsin.Hayırlı evlat olsun inşallah:)

pamukşekerim doğru sen hissetmiştin nagihancım oğluna arkadaş geliyor kanka  :k06: :k06:

ORNA

ayyy canım beniim bir paşamız daha geliyor demekk  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: yerim onu ben   :k06: :k06: :k06: allah bağışlasın tosununu kuuzm  :amin: :amin: :amin:

evet aytencim oğuz paşaya kanka geliyor ne zamandır senlede görüşemedik ya şenay ve mavibeyaz arkadaşlar allahım en kısa zamanda sizede nasip etsin nagihancım allahım sanada nasip etsin tewkrardan sağlıklı sıhatli inş kızın olur talip oluruz  :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

hayırlı olsun paşan canım  :opucuk: ne güzel bak zaman ne çabuk geçiyor cinsiyetler bir bir öğreniliyor :love9: :love9: hayırlı evlat olsun sağlıcakla kucağına al inş. :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 10 Ekim , 2011, 16:38:40
teyzeleri pAŞAM oluyormuş oğlum allahım sağlıkla sıhatle inş kucağımada alırım :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

ben sana telefonda dimiştim dimiiiiiiii..... hayırlı uğurlu olsun nazlıcımm  :opucuk:

suzannn

hayırlı olsun nazlıcım allah sağlıcakla kucağına aldığın günleride gösterir inşallah

ORNA

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 10 Ekim , 2011, 17:03:02
evet aytencim oğuz paşaya kanka geliyor ne zamandır senlede görüşemedik ya şenay ve mavibeyaz arkadaşlar allahım en kısa zamanda sizede nasip etsin nagihancım allahım sanada nasip etsin tewkrardan sağlıklı sıhatli inş kızın olur talip oluruz  :k06: :k06: :k06:

:k06: :k06: inşallah canım  :k06: :k06:

asya81

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: damadım gelio anası gibi maviş gözlü olursa tadından yenmes artık  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 17:05:27
hayırlı olsun paşan canım  :opucuk: ne güzel bak zaman ne çabuk geçiyor cinsiyetler bir bir öğreniliyor :love9: :love9: hayırlı evlat olsun sağlıcakla kucağına al inş. :amin:

amin cnm benim ya bana hiç geçmiyor gibi geliyor