Beğendiğim bebek odası takımı sizce nasıl?

Başlatan __nil__, 10 Ekim , 2011, 13:18:42

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: doruk38 - 10 Ekim , 2011, 17:55:38
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 17:42:38
Alıntı yapılan: doruk38 - 10 Ekim , 2011, 17:37:09
NİL BEN BUNU İSTİKBALDE GÖRMÜŞTÜM ÇOK BEĞENMİŞTİM CANIMM..

sağol cnm bende sitesinde gördüm bayıldım.Sen mağazasında mı gördün cnm

HI HI MAĞZADA GÖRDÜM CANIM RENKLERİ DAHA CANLI VE ÇOOK GÖSTERİŞLİ DURUYO. BE OZAMAN HAMİLEYDİM BEBEĞİM DOĞSAYDI KESİNLİKLE BU TAKIMI ALACAKTIM. ÇOK KULLANIŞLI

cnm mağazadan görmen iyi olmuş bizim burdaki mağazada yok ben sadece internette gördüm.Evet bir parçası daha var ama bizim çocuk odası çok büyük değil o nedenle 2-3 parçayı alıcam.Bende bu takımı görür görmez işte bu dedim.Bakalım cinsiyette belli olsunda alırız inş.
Sende inş daha güzellerini almak kısmet olur canım meleğin geldiğinde

doruk38

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 17:59:29
Alıntı yapılan: doruk38 - 10 Ekim , 2011, 17:55:38
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 17:42:38
Alıntı yapılan: doruk38 - 10 Ekim , 2011, 17:37:09
NİL BEN BUNU İSTİKBALDE GÖRMÜŞTÜM ÇOK BEĞENMİŞTİM CANIMM..

sağol cnm bende sitesinde gördüm bayıldım.Sen mağazasında mı gördün cnm

HI HI MAĞZADA GÖRDÜM CANIM RENKLERİ DAHA CANLI VE ÇOOK GÖSTERİŞLİ DURUYO. BE OZAMAN HAMİLEYDİM BEBEĞİM DOĞSAYDI KESİNLİKLE BU TAKIMI ALACAKTIM. ÇOK KULLANIŞLI

cnm mağazadan görmen iyi olmuş bizim burdaki mağazada yok ben sadece internette gördüm.Evet bir parçası daha var ama bizim çocuk odası çok büyük değil o nedenle 2-3 parçayı alıcam.Bende bu takımı görür görmez işte bu dedim.Bakalım cinsiyette belli olsunda alırız inş.
Sende inş daha güzellerini almak kısmet olur canım meleğin geldiğinde

İNŞALLAH CANIM HAYIRLIS.... CANIM BU TAKIM ERKEĞE PEK GİTMEZ... KIZLARA DAHA UYGUN OLUR

__nil__

zaten cnm bu takımı yazmıştım kız olursa düşünüyorum diye.Erkek için daha uygun bir takım bulamadım kafama göre ama bulursam paylaşırım onuda burada.

doruk38

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 18:08:33
zaten cnm bu takımı yazmıştım kız olursa düşünüyorum diye.Erkek için daha uygun bir takım bulamadım kafama göre ama bulursam paylaşırım onuda burada.

allah gönlüne göre versin nilcim  :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: doruk38 - 10 Ekim , 2011, 18:09:35
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 18:08:33

allah gönlüne göre versin nilcim  :opucuk:

amin cnm benimmm

Shadowqueen

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 14:00:56
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 10 Ekim , 2011, 13:59:47
Nilcim ilk gösterdiğin takım benim kızımın odası ve çok beğenerek aldım, k.validemde ikinci erkek olursa olmaz bu oda dedi ama 2.ci çocuğa göre hareket edemem o  yüzden istediğim gibi döşedim odasını  :icon_thumright:

hadi ya memnunmusun zaten bilindik bir markadan bu takım.Şimdi isim vermem doğru olmaz sanırım.Nasıl memnunmusun canım kullanışlımı?

Tatlım ben daha kızımı hiç odasında yatırmadım Yarın İstanbula gidiyorum 1 ay kalacağım döndüğümde yani 4 aylık olduktan sonra odasına yatıracağım o yüzden etkileşimini bilmiyorum. Ama bizimki sadece kırmızı değil ki pembe kırmızı ben kötü etkileyeceğini düşünmüyorum , aksine bence cankı renkler olduğu için çocuk için daha iyi geliyor bana  :icon_thumright:

__nil__

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 10 Ekim , 2011, 18:34:53
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 14:00:56
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 10 Ekim , 2011, 13:59:47
Nilcim ilk gösterdiğin takım benim kızımın odası ve çok beğenerek aldım, k.validemde ikinci erkek olursa olmaz bu oda dedi ama 2.ci çocuğa göre hareket edemem o  yüzden istediğim gibi döşedim odasını  :icon_thumright:

hadi ya memnunmusun zaten bilindik bir markadan bu takım.Şimdi isim vermem doğru olmaz sanırım.Nasıl memnunmusun canım kullanışlımı?

Tatlım ben daha kızımı hiç odasında yatırmadım Yarın İstanbula gidiyorum 1 ay kalacağım döndüğümde yani 4 aylık olduktan sonra odasına yatıracağım o yüzden etkileşimini bilmiyorum. Ama bizimki sadece kırmızı değil ki pembe kırmızı ben kötü etkileyeceğini düşünmüyorum , aksine bence cankı renkler olduğu için çocuk için daha iyi geliyor bana  :icon_thumright:

sağol canım bende araştırdım ve içim rahatladı.güle güle büyüsün bebeğin odasında

esma...

ben kızıma dıye cıclı bıcılı boceklı fılan bı oda takımı aldım oglum da dogunca sımdı pısman oluyorum keske daha farklı unısex olan bı takım alsaydım dıyorum.sana tavsıyem eger cocuk odası ıcın 2 odan varsa hıc dusunmeden al derım bu takımı ama yoksa daha ıyı dusun ve gözlemle  derım :icon_thumright:

__nil__

Alıntı yapılan: esma... - 12 Ekim , 2011, 00:13:10
ben kızıma dıye cıclı bıcılı boceklı fılan bı oda takımı aldım oglum da dogunca sımdı pısman oluyorum keske daha farklı unısex olan bı takım alsaydım dıyorum.sana tavsıyem eger cocuk odası ıcın 2 odan varsa hıc dusunmeden al derım bu takımı ama yoksa daha ıyı dusun ve gözlemle  derım :icon_thumright:

cnm çocuk odası için 2 odamız var müsait olan.Eğer 2.çocuğumuz olursa Diğer odayıda ona yapıcaz.Yoksa diğer türlü senin dediğin gibi bir oda yapmak daha mantıklı tabiki

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok beğendim nilcim
herkesin fikrini al ama kendi bildiğini yap derim

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 12 Ekim , 2011, 12:54:06
çok beğendim nilcim
herkesin fikrini al ama kendi bildiğini yap derim

sağol canım benim.bende öyle yapıyorum zaten

__nil__

bebeğim kız olucakmış şükürler olsun.Dün takımı yakından gördüm çok beğendim.Halımızada karar verdik.Şükürler olsun rabbime.Ne güzel heyecanlar bunlar yaa

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 12:49:45
bebeğim kız olucakmış şükürler olsun.Dün takımı yakından gördüm çok beğendim.Halımızada karar verdik.Şükürler olsun rabbime.Ne güzel heyecanlar bunlar yaa
:opucuk: kızzzzzzzz sanki hamileliğini yeni öğreniyormuşum gibi çok seviniyorum heyecanını paylaşıyorum  kızının olacağına,hazırlıklarına :muzz: :muzz: :muzz: gören duyanda kendi kızına böyle sevinmedi diyecek  :k06: :hello2: :hello2:

__nil__

ayy sağol canım benim ama bizde canan teyzemizi seviyoruz kii duygular karşılıklı yani :flowers: :flowers: :flowers: