28 Mart , 2024, 18:00:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuk Özlemi

Başlatan suzannn, 07 Ekim , 2011, 14:12:42

« önceki - sonraki »

suzannn

Çocuk Özlemi

Çocuk;
Getir bana güzellikleri.
Dinsin acım, hüznüm, kederim;
Toplada getir, bütün iyilikleri...

Çocuk;
Bekletme seni sevenleri.
Biz çoktan hazırladık işte;
Giysini, bezini, yatacağın yeri...

Çocuk;
Saydık geçen günleri.
Tamı tamına altı sene oldu;
Haydi gel, sevindir üzgünleri...

Çocuk;
Geceleri biz çok yalnızız.
Yol gözleriz kaç zaman.
Bir an önce gel: ya erkek, ya kız...

Nizamettin Özel

GÜL GÜZELİ

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allahım hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin. beklemek çok zor, çevremdekilerin soruların sıkıldım artık bebek istemiyorum en azından oğlum birinci sınıfı bitirsin öyle diyorum

asya81

allahım her isteyene sağlıkla en kısa zamanda hayırlısıyla  nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

Bebeğim seni çok özledim
Hergün her ay yolunu gözledim
Geldin ama terkettin:(
Sen benim canım
Eksik kalan diğer yarım..
Benim küçük meleğim..
Gel artık annene:(

HASRET!M S@N@

gelecek kızlar siz hiç merak etmeyin hepinizin melekleri gelecek sadece sabır

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ekim , 2011, 11:47:51
gelecek kızlar siz hiç merak etmeyin hepinizin melekleri gelecek sadece sabır
EVET CANIM BEN İNANIYORUM

°•.ℓανιηуα.•°

bilirim çocuk özleminin ne demek olduğunu... öyle zor gelir ki... yüreğini yakar da yakar...

ama bir gün süpriz yapar ve çat kapı gelir... benim yavrum öyle geldi... tam geçen yıl 12 ekimde hamile olduğumu öğrendim... doğum tarihim 12 ekim diyorum ben...  :love9:

suzannn

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 14 Ekim , 2011, 11:58:03
bilirim çocuk özleminin ne demek olduğunu... öyle zor gelir ki... yüreğini yakar da yakar...

ama bir gün süpriz yapar ve çat kapı gelir... benim yavrum öyle geldi... tam geçen yıl 12 ekimde hamile olduğumu öğrendim... doğum tarihim 12 ekim diyorum ben...  :love9:

ÇOK ŞÜKÜR GELDİ YAVRUN ALLAHIM BİZLEREDE NASİP ET

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 14 Ekim , 2011, 11:58:03

oğlum da 25 eylülde doğdu doğum günüm de 30 eylül, oğluma hayatımda aldığım en güzel doğum  günü hediyem  diyorum

xxcansuxx

Allahım  isteyen herkese nasip etsin bende inanıyorum arka arkaya özlem çekenlerin hasreti bitecek  :amin: :amin:
bir anneler gününün ertesi sabahıydı öğrendiğimde hamileliğimi... meğer anneler günü en güzel hediyeyi vermiş rabbim  :amin: :amin: Allah bu cuma günü hürmetine, duaları kabul olanların hürmetine başta peygamber efendimizin hürmetine nasip etsin isteyen herkese  :amin: :amin: doğumu olacaklarada kolay doğum  :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2011, 12:43:46
Allahım  isteyen herkese nasip etsin bende inanıyorum arka arkaya özlem çekenlerin hasreti bitecek  :amin: :amin:
bir anneler gününün ertesi sabahıydı öğrendiğimde hamileliğimi... meğer anneler günü en güzel hediyeyi vermiş rabbim  :amin: :amin: Allah bu cuma günü hürmetine, duaları kabul olanların hürmetine başta peygamber efendimizin hürmetine nasip etsin isteyen herkese  :amin: :amin: doğumu olacaklarada kolay doğum  :amin:
AMİN

muhribe

Allah kimseyi bu hasretle yakmasın ömür boyu  :amin:
hepimiz çektik bu acıyı, kimimiz kısa kimimiz uzun..
biliriz ne demek olduğunu..
Allah kimseyi aratmasın..
hep derim hayırsız ellerde zayi olacağına o çocuklar, Rabbim kadrini, kıymetini bileceklere göndersin onları  :amin: