27 Nisan , 2024, 03:51:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YIKILMIŞ DURUMDAYIM

Başlatan SeliN59, 07 Ekim , 2011, 10:46:53

« önceki - sonraki »

dilengisk

cnm bence en dgrusu degiştirmek hastaneni sonucta sebebini universite arastırma hastanelerinde mutlaka bulurlar arastırırlar iyiden iyiye icin rahat eder. herseyde hayır vardır saglıklı yumurta yada siperm degilse de olur demiş hem dr belki en mukemmeli icin hazırlık yapıosun allahın izniyle

en kısa zamanda cok mutlu haberlerini alıcaz eminim... sen sadece sabırlı ve guclu ol

GÜL GÜZELİ

Canim bu durumda soylenecek tek sey Rabbim yardimcin olsun.InsaAllah en kisa zamanda bi cozum yolu bulunur : (

senayy88

ablacım tavsiyen sayesinde bende bugün üye oldum canım benim üzülme kıyamam sana geçicek bugünler üzülme desemde boş biliyorum ama hepsi Rabbimden bigün bizimde yüzümü gülecek belki bizim bebeklerimiz bizler için daha değerli olacak.Hergece kendimden önce sanada dua ediyorum.

SeliN59

Alıntı yapılan: senayy88 - 10 Ekim , 2011, 12:45:55
ablacım tavsiyen sayesinde bende bugün üye oldum canım benim üzülme kıyamam sana geçicek bugünler üzülme desemde boş biliyorum ama hepsi Rabbimden bigün bizimde yüzümü gülecek belki bizim bebeklerimiz bizler için daha değerli olacak.Hergece kendimden önce sanada dua ediyorum.

canım benim çok saol üyede olmuşsun hayırlı olsun ben bu gün bidaha kan verdim kan değerim 272 çıktı doktor şuan dış gebelikten de normal gebeliktende emin olamayız dedi bi umut eve geldik kanamam başladı ilkindede böyle olmuştu :( ne diyeyim hakkımda hayılısı inşallah bundan sonra herşey daha iyi olur en azından çabuak kurtulabilirim

HASRET!M S@N@

canım cok üzüldüm
eminim cok zor bir durumdur ama derdi veren rabbim dermanınıda
verir hepimizin sınavı farklı seninkide buymus dilerim allahtan bu son olur
ve diğerinde sağlıkla kucağına alırsın tatlım

senayy88

amin inşallah.ablam ya moralin bak gün geçtikçe yerine gelicek ilk günden farklısın bak sen bana hep dersin ya stres yapma sende yapma ozman daha çabuk tutunacak bitanemiz sana :opucuk:

SRPL

canım benim cok üzüldüm cok cok gecmiş olsun sabırlı ve güçlü ol derdi veren rabbim dermanınıda verir inşallah bundan sonraki aylarda bebişine kavuşursun

suzannn

RuHGuZeLi

geçmiş olsun canım ağlama üzülme  kaderinde varsa yaşarsın. İnş. bebişinin haberini en kısa sürede alırsın. Üzülme lütfen insanı biyolojik olarak en çok etkileyen seydir üzüntü ve stress. Böyle yaparsan olacağı varsa da olmaz. Stress den üzüntüden uzak dur. Kendiliğinden gelir.