braun satin hair colour s3 kullanan varmi

Başlatan kelebegimm, 06 Ekim , 2011, 20:07:23

« önceki - sonraki »

kelebegimm

kizlar tr ye gittigimde aldim ama hic memnun kalmadim kullanan varmi ordaki kiz sacimin arkasini iki saniyede kivircik yapti eve geldik ben yapamadim nasil yapiliyo bilmiyorumdaa bilen varsa yardimci olabilirmi

]

asya81

canım bendede var aynı makina ütüsü süper ama kıvırsık için maharet el çabukluğu gerek kuaföre gidersen dikkatki gözlemle anlatılmakla olmas ben öyle çğrendimdi.ama yinede tek başına yapmak zor

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 20:07:23
kizlar tr ye gittigimde aldim ama hic memnun kalmadim kullanan varmi ordaki kiz sacimin arkasini iki saniyede kivircik yapti eve geldik ben yapamadim nasil yapiliyo bilmiyorumdaa bilen varsa yardimci olabilirmi

Canım maşa yapmak için biraz el alışkanlığı gerekiyo zamanla alışıyosun  :icon_thumright:

gökkusağı

eed cn maşa yapmak çok kolay aslında ii gözlemlemen lazım bana da teysemin bacak kadar torunu öretti  :k06: gelişigüzel sarıyorum şimdi çok da güsel oluo  :laughing7:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

kelebegimm

saolun kizlar yardimlariniz icin ama orda kiz iki snyede yapti aa super dedik esimle aldik eve geldik hemen deneyim dedim basladim sarmaya esim dediki kiz ole yapmadiki dedi gostermeye calisdi gosteremedide ben sardi sandim ama sarilmadan yapiliomus ooofff ya pisman oldummm aldigima keske masa alsaydim

]