29 Mart , 2024, 03:09:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamile kalmak için bu yöntemi duydunuz mu???

Başlatan GÜL GÜZELİ, 06 Ekim , 2011, 14:34:45

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: destina06 - 06 Ekim , 2011, 17:09:35
ne zaman şiddetli artar ki bu bulamadım ben atmıyorum galiba:D
delikde atmiyosa kaymis seninkide canim ;D ;D ;D

]

destina06

ama kızlar göbek kaçması yaşayan kişi şu belirtileri gösterirmiş:

iğrenç bir mide ağrısı, yenilen herşeyden sonra kusma, ağır ishal ( ki rahatsızlanan kişiler çoğunlukla ishal olduklarını dşünürler ) ve müthiş halsizliktir.

böyle bir şey yoksa sonuçta orda atan şey anladığım kadarıyla atar damar tam göbek deliğinden değil de hafif yanından geçebilir ben hala bulamadım nerden geçtiğini o ayrı konu:D:D

ruyam616

arkadaslar koca kari isleri deyip gecmeyin onceden doktormu vardi. ninelerimiz ebelerimiz sayesinde eskiler sifa bulup evlat sahibi oldular.
tabi oncelikle bir dr a gozukmekte fayda var. RABBIM KIMSENIN KUCAGINI BOS BIRAKMASIN :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayyy evet ben böyle hamile kaldım
hatta yapan kadın rahmin kaymış kasıklarına yapışmış dedi  :cildir: :cildir: :cildir:

ve kaldırdığını hissettim resmen içim açıldı ya  :k06:

adetliyken gittim komşumdu zaten
yere yattım kaldırdı göbeğimi ovalaya ovalaya
gerçekten hissettim kaldırdığını ve hemen hamile kaldım
aynı şekilde arkadaşlarımda hemen o ay hamile kaldı
nasip tabi ama o da vesile oldu  :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: destina06 - 06 Ekim , 2011, 17:17:43
ama kızlar göbek kaçması yaşayan kişi şu belirtileri gösterirmiş:

iğrenç bir mide ağrısı, yenilen herşeyden sonra kusma, ağır ishal ( ki rahatsızlanan kişiler çoğunlukla ishal olduklarını dşünürler ) ve müthiş halsizliktir.

böyle bir şey yoksa sonuçta orda atan şey anladığım kadarıyla atar damar tam göbek deliğinden değil de hafif yanından geçebilir ben hala bulamadım nerden geçtiğini o ayrı konu:D:D

ben de bu şikayetler yoktu ama ? doğrudur
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

aleyna635

kızlar bende çok yaptım kocakarı ilaçları ve yöntemleri.kimi göbek kaymış dedi düzeltirdim.kimi rahim kapanmış dedi ilaç yaptı kullandım.kimi iltihap dedi uyguladım.ama malesef hiç biri sonuç vermedi.ve artık hiç gitmiyom onlara....

GÜL GÜZELİ

Aslında herşey Rabbimizin takdirine bağlı lakin biz sabırsızız biraz..Mesela ben ; nette hamile kalamayanları okudukça psikolojim bozuldu resmen yhaa kendimi bi türlü toparlayamıyorum.Halbuki moral şart ve sitres önemli bi faktör..Ama biz aciziz EY RABBİM !!! Sen yardım etmezsen ne olur halimiz ??? Kapına gelmiş bu kullarını eli boş çevirme  :y25: :y25: :y25:

suzannn

ALLAH ÇOK BEKLETMESİN BİZLERİ O DUR VERECEK OLAN DUA HER DERDİN İLACIDIR

hatice tanrıvar

ben bele yaka yapıştırırsan hamile kalırsın dişe duymuştum bu ayda olmassa denicemm :occasion14: :occasion14:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

GülnurARSLAN

bende bişi duydum hamile kalmak için 2 sene benim yakınım hamile kalamamış bu yöntemmle kalmış söyliyeyimmi  ::) ::)

derbeder

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 12 Aralık , 2011, 14:28:00
bende bişi duydum hamile kalmak için 2 sene benim yakınım hamile kalamamış bu yöntemmle kalmış söyliyeyimmi  ::) ::)
deneye deneye bizde deneme tahtasi olduk bacim  :ehi: anlat hele bi belki bu sebep olur bizede  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

GülnurARSLAN

bana anlatan kişi birebir yapmış çünkü bana anlattı ben yaptım sende dene diye bende dedim benim hamile kalmakta sorun yok durmuyo dedim  :ehi: :ehi:

ilk bebeğinde yapmış ilk bebeği 2 sene olmamış onunda kist sorunu vardı. hamilede kalamıyordu ilişkiden sonra biraz yattıktan sonra sütü tencerede kaynat hiç boşaltmadan bir yere bacaklarını açıp rahme buharını tuttumuş bende duyunca şok oldum ben dedi ilkine böyle hamile kaldım dedi ::) :icon_scratch:
banada saçma geldi ama yaşamış kadınya yapmış şimdi 3 tane çocuğu var.

derbeder

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 12 Aralık , 2011, 14:55:17
bana anlatan kişi birebir yapmış çünkü bana anlattı ben yaptım sende dene diye bende dedim benim hamile kalmakta sorun yok durmuyo dedim  :ehi: :ehi:

ilk bebeğinde yapmış ilk bebeği 2 sene olmamış onunda kist sorunu vardı. hamilede kalamıyordu ilişkiden sonra biraz yattıktan sonra sütü tencerede kaynat hiç boşaltmadan bir yere bacaklarını açıp rahme buharını tuttumuş bende duyunca şok oldum ben dedi ilkine böyle hamile kaldım dedi ::) :icon_scratch:
banada saçma geldi ama yaşamış kadınya yapmış şimdi 3 tane çocuğu var.
bu yontemi biliyorum  :k06: lakin ben iliskiden once yapacaksin diye biliyorum ve bunuda denemis biriyim, ama maalesef sonuc vermedi bende  :'(

buarada maydonozlu sute oturanlar var ve sicak suyada oturanlar var. buharli olmasi onemli olan saniyorum.

GülnurARSLAN

ben ayakta durdum dedi açmış bacakları koymuş bacakların arasına durmuş öyle buharına mayalama yöntemi heralde dedim bende  :ehi: :toothy10: :toothy10:

derbeder

Allah Kerim, hepsi vesile tabii. yeterki Rabbim ol desin  :amin: