28 Mart , 2024, 19:04:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamile kalmak için bu yöntemi duydunuz mu???

Başlatan GÜL GÜZELİ, 06 Ekim , 2011, 14:34:45

« önceki - sonraki »

SeliN59

Alıntı yapılan: nagihannn - 06 Ekim , 2011, 14:51:53
valla bende bele bardak vurulduktan sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır diye 4-5 kişiden duydum 3 ü yaşlı teyzelerdi biri benim yengem di onun soylemesine göre o oyle hamile kalmış diğeride büyük yengemdi bana da bu sacma gelmişti ben iki kere belime bardak vurdurmuştum korkudan ilişkiye girememiştim eşimle  :k06: :ehi: istemiyorum diye

bende bu ay yumurtlama günümde belime bardak vurup öle ilişki olmuştu günüm 4 gündür geçiyo bakalım hayırlısı yarın doktora gidicem

kelebegimm

Alıntı yapılan: kumsal59 - 06 Ekim , 2011, 16:15:21
valla bende bele bardak vurulduktan sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır diye 4-5 kişiden duydum 3 ü yaşlı teyzelerdi biri benim yengem di onun soylemesine göre o oyle hamile kalmış diğeride büyük yengemdi bana da bu sacma gelmişti ben iki kere belime bardak vurdurmuştum korkudan ilişkiye girememiştim eşimle  :k06: :ehi: istemiyorum diye

bende bu ay yumurtlama günümde belime bardak vurup öle ilişki olmuştu günüm 4 gündür geçiyo bakalım hayırlısı yarın doktora gidicem
yumurtlama gununde esinizmi vuruyo bardagi sonrada iliskimi oluyo hemen canim

]

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 06 Ekim , 2011, 16:13:21
Nagihancım şimdi kuru soğanın tepesini yerleştiriyoruz göbüşe onu anladım peki ne tarafını ? Kabuk kısmınımı iç kısmınımı ? Bide ne kadar yatıcam öyle?  :icon_scratch: :dontknow:

kız kabuğuyla koyucan işte soyma kabuğuyla koy gitsin anacım olmadı ben gelip yerleştiririm  :k06: :k06: attığını hissedene kadar yat tatlım göbek deliğini bastır atarsa yerine gelmiştir
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

suzannn

NELER VAR NELER KOCA KARI İŞLERİ AMA BAZEN TUTUYOR

GÜL GÜZELİ

tamam nagihancım ilk fırsatta deniycem bakalım nolcak  :k06: :k06:

derbeder

gercekten sacma gozukuyor yaaa  :k06:

gobek kayma isinide bilmiyordum, ogrenmis oldum. gobek nasil kayar ve nasil yerine gelir, hee en onemliside bunlari nasil anlariz  :BangHead:

birde bu sogan isini adetten sonra mi yapmak gerekli?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

GÖBEK KAYDIĞINDA ACAYİP KARIN AĞRISI OLUYOR ANNEM BARDAK KAPIYOR GELİNCE YERİNE AĞRI GEÇİYOR

GÜL GÜZELİ

kızlar şimdi nette araştırdım biraz ve ciddi ciddi varmış böyle bişey hemde hamile kalmaya engelmiş gerçekten..Ve benim göbeğimle midem arasında atıyo o nabız gibi şey  :y25: :y25: Allah'ım yhaa  :crybaby2: :crybaby2:

kelebegimm

evet canim var bole bise kocakari ama biliolar isde gobegimizi cekelim bu ay bide ovulasyon testi kullanalim ins. tutunur sonra meleklerimiz :amin: :amin:

]

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: kumsal59 - 06 Ekim , 2011, 16:15:21

demekki doğruymuş valla yengem hamile kalmıyordu annanesi yaptı sonra ilişkiye girmişler olmuş annaneside benim sayemde diye gezinip dolanırdı

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: derbeder - 06 Ekim , 2011, 16:27:08
gercekten sacma gozukuyor yaaa  :k06:

gobek kayma isinide bilmiyordum, ogrenmis oldum. gobek nasil kayar ve nasil yerine gelir, hee en onemliside bunlari nasil anlariz  :BangHead:

birde bu sogan isini adetten sonra mi yapmak gerekli?

canım soğan işi göbeğin atmadığı zamanlarda oluyor atmadığın yatıyosun üstüne o getiriyor yerine bardak ile hamile kalmak  ise her hangi bir zamanda tutuyor demekki beline bardağı vurduruyosun o gece ilişkiye giriyosun ayaklarını duvara dayıcakmışsın bi 20 dakika kalıcakmıssın oyle yengemi aradım şimdi  o oyle yapmış tutuyor diyor ısrarla

destina06

ya kızlar göbeğin atması ne demek ya göbek atar mı?Elliyom elliyom bulamıyom nerde atıyo bu yaffffffffff

kelebegimm

Alıntı yapılan: destina06 - 06 Ekim , 2011, 17:00:16
ya kızlar göbeğin atması ne demek ya göbek atar mı?Elliyom elliyom bulamıyom nerde atıyo bu yaffffffffff
canim yat gobeginin deligine basparmagini koy tik tik die atiyo orasi

]

GÜL GÜZELİ

Normalde tam deliğin orta nabız gibi atması gerekiyomuş.Ve eğer orda değilde göbek çevresinde herhangi bi yerde atıyosa kaymış oluyomuş,kesinlikle yerine oturtulması lazımmış.Benimki mideme doğru bi yerde atıyo  :y25: acilen bana tavsiye edilen teyzeye gitsem iyi olacak yoksa benim göbüş kaya kaya kimbilir nereye gider  :BangHead: :BangHead:

destina06

ne zaman şiddetli artar ki bu bulamadım ben atmıyorum galiba:D