18 Nisan , 2024, 09:24:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamile kalmak için bu yöntemi duydunuz mu???

Başlatan GÜL GÜZELİ, 06 Ekim , 2011, 14:34:45

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 06 Ekim , 2011, 15:46:22
kızlar benim göbeğim biraz yukarda atıyo yani göbek deliğimin orda değil  :cildir: Allah'ım yhaa kaymış olabilir mi acaba gerçekten  :icon_scratch: :BangHead:
aynen ole canim benimde ole yukarda atiyodu hep annem ovaladi isde duzeldi simdi midemde su topluyodu onun yuzunden istahsizlik felanda oluodu

]

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 15:39:49
Alıntı yapılan: derbeder - 06 Ekim , 2011, 15:38:40
Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 15:23:17
canim ben biliyorum bunu göbek cekme denio annemde kardesime bole hamile kalmis gobegi dusuo die komsumuz vardi yasli bi teyse bi hafta sabahlari ac karnina annemin göbegini cekdii sonra annem korundugu halde hamile  kaldi :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: en kucuk kardesim onun yuzunden oldu sonra annemde isin yontemini ogrenmis bi kac kisininkini cekdi ole hamile kalan var banada bu gittigimde dedide yok ben korunuom sonuclar cikana kadar beklicem dedim tmm o zaman dusundugun zaman sabahlari ac karnina yatakda cek kendin dedi ovaliyosun zarari olcak korkulcak bise deil yani
insan kendini yatakta nasil cekebilir ki?
canim karnini ovaliyosun yaaa yukari dogru ovalican gobek deligi tam delikde atcak yani kayabiliyoya

göbeği kaçanlar için olmuyormu bu hıım bide göbeği kaçanlara soğanın üstüne yatırıyolar oylede geliyor onuda yapmıştım bel ağrısı yapıyor göbek kaçınca  :icon_scratch: demekki boyle hamilede kalınıyormuş
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

kelebegimm

Alıntı yapılan: nagihannn - 06 Ekim , 2011, 15:48:39
Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 15:39:49
Alıntı yapılan: derbeder - 06 Ekim , 2011, 15:38:40
Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 15:23:17
canim ben biliyorum bunu göbek cekme denio annemde kardesime bole hamile kalmis gobegi dusuo die komsumuz vardi yasli bi teyse bi hafta sabahlari ac karnina annemin göbegini cekdii sonra annem korundugu halde hamile  kaldi :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: en kucuk kardesim onun yuzunden oldu sonra annemde isin yontemini ogrenmis bi kac kisininkini cekdi ole hamile kalan var banada bu gittigimde dedide yok ben korunuom sonuclar cikana kadar beklicem dedim tmm o zaman dusundugun zaman sabahlari ac karnina yatakda cek kendin dedi ovaliyosun zarari olcak korkulcak bise deil yani
insan kendini yatakta nasil cekebilir ki?
canim karnini ovaliyosun yaaa yukari dogru ovalican gobek deligi tam delikde atcak yani kayabiliyoya

göbeği kaçanlar için olmuyormu bu hıım bide göbeği kaçanlara soğanın üstüne yatırıyolar oylede geliyor onuda yapmıştım bel ağrısı yapıyor göbek kaçınca  :icon_scratch: demekki boyle hamilede kalınıyormuş
soganin ustune nasil yatiliyo

]

GÜL GÜZELİ

tatlım şimdi nasıl ovucam tam olarak anlatabilir misin  :icon_scratch:

...ŞehzadEfe...

göbeğin deliğinde atmıyosa küçük soğanın kafasını deliğine koyup üstüne yatınca göbeğin yerine geliyor canım deliğinde atmaya başlıyor

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: nagihannn - 06 Ekim , 2011, 15:55:43
göbeğin deliğinde atmıyosa küçük soğanın kafasını deliğine koyup üstüne yatınca göbeğin yerine geliyor canım deliğinde atmaya başlıyor

küçük soğan derken ? bugün biraz aptallığım üstümde galiba hiç bişeyi anlayamıyorum  :cildir:

kelebegimm

canim normal ovarakda getirebilirsin gobegini delige dogru ov surekli her taraftan delikde atana kadar ovala esinede ovalatabilirsin

]

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 15:59:03
canim normal ovarakda getirebilirsin gobegini delige dogru ov surekli her taraftan delikde atana kadar ovala esinede ovalatabilirsin

hımmm tamam canım inşaAllah yapabiliriz  :y25: yhaa ne ara kaydı benim göbeğim yhaa :y25: insan bi haber eder bu ara kaymayı düşünüyorum ne dersin falan die  :toothy10: :ehi:

elfo

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 06 Ekim , 2011, 15:55:03
tatlım şimdi nasıl ovucam tam olarak anlatabilir misin  :icon_scratch:
bence kendi kendine amatörce ovma işin ehli birine yaptır  :icon_thumright:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

GÜL GÜZELİ

Elifim du bakalım 3-5-7 gün deneyim olmadı giderim bi teyzeye ben kaydım derim  :toothy10: :ehi:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 06 Ekim , 2011, 15:56:59
Alıntı yapılan: nagihannn - 06 Ekim , 2011, 15:55:43

küçük soğan derken ? bugün biraz aptallığım üstümde galiba hiç bişeyi anlayamıyorum  :cildir:

canım kuru soğanın tepesi yokmu onu göbeğinin deliğine yerleştir üstüne yat göbeğin yerine geliyor küçüklükten beri annem yapar hep biz ilaçlarla degilde koca karı ilaçlarıyla büyüdük bişeyde olmadı bazen saçma geliyor ama doğruluk paylarıda var

kelebegimm

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 06 Ekim , 2011, 16:02:22
Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 15:59:03

hımmm tamam canım inşaAllah yapabiliriz  :y25: yhaa ne ara kaydı benim göbeğim yhaa :y25: insan bi haber eder bu ara kaymayı düşünüyorum ne dersin falan die  :toothy10: :ehi:

ahh ahhh keske konussa su organlarda mesela rahimde dese bu ay hamile olmucam bosuna urasmaaa ne guzel olur bir ay umutla beklemeyizzz

]

elfo

öyle ovmaların yerinden kaydırmaktan başka bi yan etkisi yoksa yap o zaman  :laughing7:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

GÜL GÜZELİ

Nagihancım şimdi kuru soğanın tepesini yerleştiriyoruz göbüşe onu anladım peki ne tarafını ? Kabuk kısmınımı iç kısmınımı ? Bide ne kadar yatıcam öyle?  :icon_scratch: :dontknow:

GÜL GÜZELİ

Elifim göbüşe doğru ite ite ovmayı deniycem olmadı kaba kuvvet uygularım,tehdit ederim fala  :toothy10: :ehi: :toothy10: