25 Nisan , 2024, 06:59:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

02.10.2011 16.20 meleğim kollarımda

Başlatan cemresu, 05 Ekim , 2011, 15:43:05

« önceki - sonraki »

cemresu

arkadaşlar herkese selam...
pazar günü Allahın izniyle doğumumu yapıp bebeğimi kucağıma aldım..
cnm kızım 3.230 gr 49 cm minik meleğim :love9: :love9: :love9:
darısı doğumunu beklyen arkadaşlara :amin:

suzannn

TEBRİK EDERİM CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

TEBRİK EDERİM HAYIRLI EVLAT OLUR İNŞALLAH GÖZÜNÜZ AYDIN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

asya81

maşallah canım hayırlı olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: normal doğummu canım benim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

tebikler cnm bebegini sagliklan büyüt insallah  :opucuk: dogum hikayenide bekliyorz bide bebisin fotografini  :binkybaby: :nazar: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

GÜL GÜZELİ

Allah analı babalı büyütsün canım. Hayırlı evlat olsun inşaAllah  :opucuk: :nazar:

@@@gözde@@@

hayırlı olsun  :flowers: Allah sağlıkla, huzurla, Analı babalı büyütmek nasip etsin :amin: :nazar:

doğangüneş

maşallah cnm..rabbim sağlıkla kolaylıkla büyütmeni nasip etsin inş. :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

hayirli olsun canim  :flowers: :flowers: :flowers: daha gunun vardi senin yahu benden sonraydin  :k06: bi ben kaldim yaaa  :sad1: :sad1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hayırlı olsun canım bol sütlü ve gazsız günler diliyorum :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

seda87

tebrikler canm allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş.darısı bekleyenlerin başına :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

tebrikler canım ALLAH analı babalı büyütsün. :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

burcum

<<<betty>>>

maşallah canım  :nazar: Allah sağlıkla hayırlısıyla analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: cemresu - 05 Ekim , 2011, 15:43:05
arkadaşlar herkese selam...
pazar günü Allahın izniyle doğumumu yapıp bebeğimi kucağıma aldım..
cnm kızım 3.230 gr 49 cm minik meleğim :love9: :love9: :love9:
darısı doğumunu beklyen arkadaşlara :amin:
:nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: canım gözün aydın darısı bize olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLI ANALI BABALI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN  :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url