HAMİLELİKTE MANİKÜR

Başlatan gökkusağı, 05 Ekim , 2011, 15:20:31

« önceki - sonraki »

gökkusağı

slm arkadaşlar 13 haftalık hamileyim bi yerde hamileilerin manikür yaptırmamaı gerektiğini okudum ve manikür yaptırmıorum yakşaşık 2 aydır.ama tırmaklarım çok kötü oldu.tırnak kenarları çok fazla rahatsız edio.hamile olup manikür yaptırmaya devam eden varmı yada evde nasıl çözüm üretiyorsunuz.ben kendim de beceremiorum  :dontknow: :dontknow:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

laracroftt

aa ben duymadım onu, mıkrop falan kapmayalım dıye denmıstır ıyı degıl dıye. Ben mecburı pedıkur yaptırdım tırnak batması vardı. Guvenılır bır yerde yaptırırsan sorun olacagını sanmam.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende duydum iyi deilmis cünkü o aletleri her türlü insanlar kullaniyo  :igrenc: her ne kadar temizledik desekte inanmam  :caca: Allah korusun hastalik kapar insan  :icon_pale: mecbur deilsen yaptirma yada evde kendin yapmaya calis
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

gökkusağı

ayy hiç beceremiorum ki ben kendim öle şeyleri  :-\ bi set alayım dedim bi aletine şu pense gibi olan varya hani 85 lira istediler  :-ooo :-ooo takım halince satılıomuş onlarda ne kadar ii olur bilmiorum.çok kötü oldu tırnaklarım heryere takılıo napcam bilemedim  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım ben ılk gunden berı manıkur pedıkurumu yaptırdım hc aklıma bıle gelmedı mıkrop kaparmıyım dıye allah gostermesın belkı gelseydı bende yaptırmazdım ama fazla pımpırıklı olmamak lazım sonucda yaptırdıgım yer cok nezıh ve de saglık yonunden de tertemız allah korusun yınede  :amin: bende alışık oldugum ıcın pedıkıursuz manıkursuz duramam kadrıyecım olmadı evde kendın yap çok ıcıne dert edıyorsan

gökkusağı

benim kuaförümde kızıo bana ben kefilim hiçbişey olmaz die ama içime sinmio işte tertemiz kocaman salon zaten allah var ama işte.bide bende bu kandaki toksoplazma muhabbeti çıkınca sanırım iki kat hassas davranıorum  :dontknow: evde kendim hallediceğim şekilde bakıcam artık bi çaresine.hiçde alışkın deilim ellerimi görmek istemiorum  :ehi: bunlar benim ellerim olamaz diorum bakımsız oje bile sürmek gelmio içimden  :k06: bi çaresini bulucam artık saolun ilgilendiğiniz için  :flowers: :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Demet_dk

BENDE MANİKÜRÜMÜ PEDİKÜRÜMÜ YAPTIRDIM
TEMİZLİĞİNE İNANDIĞIN YERE GİDİYOSAN SORUN YOK BENCE