saclarımı nasıl boyatmalıyım?

Başlatan esra18, 03 Ekim , 2011, 16:14:26

« önceki - sonraki »

esra18

kızlar be 23 yasındayım kumralım saclarında kahve tonlarında daha hıc boyatmadım ama bu aralar esım kafaya takmıs saclarına rofle yaptırsana dıo.bense korkuorum ole yamalık gıbı yapıolar ya cesaret edemıorum dogrusu.anlamıorumda bu işlerden balyajmı daha ıı roflemı?tavsıyelerınızı beklıorum

derbeder

en guzeli tanidigin bir kuafor filan varsa ona sormak, seni gormeden bir tavsiyede bulunmak cok zor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

arkadasım beyaz tenli yada buğday tenliysen yakışır ancak sana daha önce bir kaç kez röfle ve gölge yaptırmış biri olarak bikaç şey söylemek istiyorum öncelikle röfle-gölge-balyaj farklı şeyler ve güvendiğin bir kuaföre yaptırmanı tavsiye ederim elinde bir resim falan olsun yani kuaförler çok sık atıyorlar sapsarı civciv gibi çıkıyorsun benim başıma gelmişti ordan biliyorum röfleden ziyada saç aralarına balyaj attırsan daha doğal olur yada karamel balyajda yakışabilir

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

serife26

18 yaşımdan beri genelde sarı röfleli kullandım saçımı,beyaz tenli&ela gözlüyüm ben de genelde fotoda götürmüş olsam ya da dergilerden seçsemde şu saç gibi olsun vs. hep daha sarı oldu ve hep canım sıkıldı,hep 2. bir işlem daha yaptı kuaför begenmedim diye:)))hep derken genelde yani:DD bence çok açık olmamak kaydıyla röfle yaptırabilirsin,baktınki beğendin rengi ve tenin daha açığına gidiyor,açarsın bir sonraki röflede.adım adım açmak en ii si.ii bir kuaför seni yönlendirsin,biz ne desek boş aslında.

_deniz_

Canım seni görmedim ama saçını hiç boyatmadıysan sakın saçlarının rengini açtırma. Saç çok yıpranıyor çünkü. Arkadaşım senin gibi buğday tenli ve kahve tonlarında saç rengi. Değişiklik istemişti,ben de alıp kendi kuaförüme götürdüm. Kuaförüm saçlarına ışıltı attı. Onu da şöyle yaptı. Ana saç renginin 3-4 ton açığı bir boyayla attı ışıltıları. Saçlarda herhangi bir yıpranma olmadı ve çok doğal durdu. Sanki boya değilde ana saçı öyleymiş gibi duruyor. Şimdi sarı falan yaptırırsan ve beğenmezsen saçın yıprandığıyla kalacak. Oyüzden tavsiyem saçının 3-4 ton açığıyla başlaman.

°º•✿gülümse01✿•º°

Açık tenlilere röfle güzel gidiyor; fakat diğer türlüsü çok fena sonuçlar ortaya çıkarabiliyor :)
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...