3 yılımızıda geride bıraktık

Başlatan burcu MELEK, 02 Ekim , 2011, 12:02:27

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

bugün evbliliyimiz 3 yılınıda geride bıraktık ne mutlu esim yıldönünümümğzde annesi ve babasını pikıniye götürecekmiş bayramdan beri bi pazar bile evdew kalmayan ve beni hala biryere ce cıkarmayan kocam bu özel günü onlara ayırmış ne mutlu bana.cocuk hasta oldugu için bende evde oturuyorum tabi  :'(

destina06

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ยรlคภ๓คz göภlüm

her zaman mutlu bir evliliğiniz olur inşallah. diğer konu hakkında ben de yorum yapamayacağım  çünkü biz de ailesine düşkünlüğü yüzünden akşam tartıştık :dontknow:

derbeder

Allah erkeklerin eline firsat vermesin diyorum.
umarim bir sonraki yildonumunuzde esinin akli basina gelmis olur canim, nice guzel yillara insaAllah.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

burcu MELEK

tesekkür ederim kızlar bari aksam gelip bi öpseydi oda yok ne cabuk bitti su romantizim

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

nice mutlu yillara canim  :flowers:
takma kafana erkekkler bizim kadar onem vermiyo malesef boyle gunlere :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

aslınmda biz kadınları kandırıp gönlünü almak o kadar basit ki....yani bir bakış bir küçük güzel söz öpüş bir çiçek yeter bise dağ taş istemiyorus ya ama erkeklerin yaradılışıda bir farklı onlar pek önemsemiyor

Aytii

off Melek ne olacak bu sizin haliniz tebrik bile edemiyorum  :sad1:

serife26

valla canım yıl dönümünü geçtim ben de,insan gel bir çıkalım,bunaldın evde der haftasonu,nasıl bir adammış bu ya anlamadım gitti.

burcu MELEK

valla ayten bende bilmiyorum neolacagını bende anlamadım ve cözemedim allah herkese güzel yazılar yazsın inşallah