EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bitanem salıncak keyfi yaparken uyuyakaldın nasıl da tatlıydın..az önce fotoğraflarını çektim yine büyüdüğünde bak bak bitiremeyecksin o kadar çok fotoğrafın oldu ki.içimde uhdeydi fotoğraf konusu benim yaşımda bir çok kişinin olduğu gibi benimde 1-2 tane fotoğrafımdan başka bi şeyim yok küçüklüğüme dair insan kendisini görmek istiyo..bi tane 1,5 yaşında resmim var sana benziyomu diye karşılaştırıyorum.allahım nasip ederse sende bakarsın çocukların senin çocukluğuna benzemişmi.cuma günü sağlık ocağına götürcem seni nasip olursa.bu ay aşı yok bi gidip kilonu ölçtüreyim annecim sanki hiç kilo almıyo gibisin 2 aydır yada boyun filan uzuyo ben farketmiyorum.en son geçen ay 7 kilo 300 gr gelmiştin bakalım bu ay ne kadar kilo almışın ek gıdaya başladık çünkü kuzucum merak ediyorum.emmeyi bırakmak üzeresin çok uğraşıyorum emmen için ama malesef uykudan uyandığında bezen emiyosun tam ayılmadığın zaman onun dışında imkanı yok  :sad1: hep problem oldu bizde bu emme işi öylesi nasipmiş demekki hayırlsısı annecim.seni çok seviyorum ömrüm  :love9: :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 21 Aralık , 2011, 15:13:05
canım nasılsın hallettiniz mi sorunları
sapıktan kurtuldunuz mu

sağol cananım iyiyiz şükürler olsun sen nasılsın?adet oldun mu?
sapıktan kurtulduk gibi şimdilik eşim engellemiş bakalım başka isimle başka yerden mesaj atmazsa bi kaç gündür rahatım
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

iyi bari canım sevindim senin adına daha da iyi olacak inş hersey sadece sabır oldum canım ama inanılmaz derecede kasıklarım agrıyor bugün duramıyorum ilk kez adetimde sırf kasıklarım agrıdı cokta oluyor inş içim iyice temizleniyordur cünkü düşük yaptıgımda kanamam az olmustu

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 21 Aralık , 2011, 15:36:00
iyi bari canım sevindim senin adına daha da iyi olacak inş hersey sadece sabır oldum canım ama inanılmaz derecede kasıklarım agrıyor bugün duramıyorum ilk kez adetimde sırf kasıklarım agrıdı cokta oluyor inş içim iyice temizleniyordur cünkü düşük yaptıgımda kanamam az olmustu

sağol canım bi kurtulaydım şu beladan.
inşallah temizlenir içinn güzelce sonrada tekrar hamile kalırsın inşallah canım.benim de doğumdan sonraki ilk adetim acayip yoğun olmuştu.sonraları azaldı.hamilelik vücudun düzeninin bozuyor ya onun için belirtiler değişmiş olabilir.benimde ağrım çok olurdu ilaç içmeden atlatamazdım hiç ağrım yok 3 aydır inşallah hep böyle olur diye dua ediyorum bende

HASRET!M S@N@

inş canım benm de gecr valla ben sevindim adet olduguma biraz kendimi toparlamak istiyordum zaten korkuyordum da ya hamileysem diye sğkür istediğim oldu
inş o sapıkta hatasını anlarda sizden uzaklasır canım allahım yuvana huzur mutluluk versin inş
o sapığında belasını versin
oğuzhanım nasıl pasam üzmüyor demi annesini

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 21 Aralık , 2011, 15:44:33
inş canım benm de gecr valla ben sevindim adet olduguma biraz kendimi toparlamak istiyordum zaten korkuyordum da ya hamileysem diye sğkür istediğim oldu
inş o sapıkta hatasını anlarda sizden uzaklasır canım allahım yuvana huzur mutluluk versin inş
o sapığında belasını versin
oğuzhanım nasıl pasam üzmüyor demi annesini

amin canım o da beter olsun inşallah.
adet olman iyi olmuş biraz toparlansın vücut dediğin gibi.
oğuzhan yam yam oldu kucağımda şimdi klavyeyi itekleyip duruyo ayağıyla sıkıldı hemen her şeyden sıkılıyo ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bitanem dün sağlık ocağına gittik kafan su içinde kalıyordu uyrken yaklaşık 1 aydır grip olmuştun ondan sonra başladı hala geçmedi.doktor amcan muayene etti seni güç bela çünkü adamın elini kolunu tuttun  :ehi: çok şükür kulağında boğazında bi sorun yokmuş burun tıkanıklığın için yine serum fizyolojik kullanıcaz.kemiklerin çıt çıt diye ses çıkarıyordu onu da sordum terlemenle birlikte magnezyum eksikliği olabilir dedi.direkt ilaç başlamayalım sen bi tam teşekküllü hastaneye götürüp tahlil yaptır dedi bebeklerde özellikle baş terlemesi magnezyum eksikliğinden olurmuş  :sad1: bir süre daha takip et geçmezse hastaneye götür dedi.inşallah geçici bi şeydir kuzucum  :amin:
uyuyorsun şimdi melekler gibi beşiğinde akşam bir uyuyuşun vardı bittim sana ayak beşikten dışarı sallanmış kafa yastığın altına sokulmuş  :ehi: bu üstünü açma özelliğin niye bana çekmi ah be kuzum ayaklarınla tekmeleyip açıyorsun üstünü tarzan gibi yatıyosun.zaten doğru düzgün uykum yoktu şimdi birde üstünü açtınmı diye habire kalkıp üstünü örtüyorum tulum filan mı alsam sana ne yapsam bilemedim ama terliyorsun da  :icon_scratch:
kilon fazla artmamış gibiydi tartıldın bitanem 600 gr almışın geçen aydan bu yana.7900 geldin annecim ama sanki boy attın gibi.boyumuzu sağlık ocağına ölçmüyolar kalça çıkığı olur diye 6 aydan sonra ölçülüyomuş bi dahaki aya aşımız var 6.cı ayımız bitecek nasip olursa.o zaman boyunu da ölçerler
seni çok seviyorum öpmeye koklamaya kıyamıyorum.öylee çekiyorum ki kokunu içimeeeeeeeee sen uyusan da hep burnumda kokunnn pamuk oğlum benim...dün büyük anne anneye gittik hastaneye kaldırılmıştı geçen gün kalp yetmezliğine bağlı ciğerleri su toplamış  :'( o hasta büyük dayımız da zaten böbrek yetmezliğinden yatıyor kaç zamandır dün gittik bi yerde biri bi yerde biri ama şükür bugünümüze. insan yaşı ilerledikçe daha çok korkuyomuş bağlandığı insanları kaybetmekten..
artık beşiğine sığmıyorsun annecim odana almam lazım seni büyük beşiğine ama baban yalnız kalamaz diyo kalorifer peteğinin önüne bi yer yatağı yapıp yatmayı düşünüyorum bu ayı da güç bela atlatırızda sonrasnda sığmayacaksın hiç.
dayının arslanının gelmesine az bi zaman kaldı.bana hep sen ne zaman büyüyeceksin dediklerinde hala olunca derdim ve allah nasip ederse şubatta hala olucam ama büyümiycem onları kandırdım  :ehi: böyle iyi annecim içimdekileri kimse bilmesin hep güler yüzümle hatırlasınlar beni istiyorum insanlarla bir araya geldiğimde yüzlerinde küçük bi gülümseme görmek bana yetiyo..
çenem düştü çok iş var kuzum bir sürü çamaşır var katlanıp yerleşecek makinedekiler asılacak bulaşık makinası boşaltılacak .....oyşşş daha bir sürü şeyyyyy
allaha emanetsin minik kuzum...... :love9: :love9:

Aytii

:-ooo

benim oğlumda boynundan terliyo gece

ben oda sıcak oluyo diye düşünmüştüm magnezyumdan mıymış  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Aralık , 2011, 14:15:22
:-ooo

benim oğlumda boynundan terliyo gece

ben oda sıcak oluyo diye düşünmüştüm magnezyumdan mıymış  :sad1:

sağlık ocağındaki doktor öyle söyledi aytenim.ama oğuzhanın yatağı su içinde kalıyodu bi kaldırıyodum çocuğu terleye terleye kocaman yusyuvarlak bi ıslaklık oluşmuş.

Aytii

ben yorganıyla örtüyorum gece

20 derecede yanıyo petekler

ne soğuk ne sıcak oluyo

21 de yandığında ince örtü ilede örtsem terlemiş oluyo  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Aralık , 2011, 14:22:54
ben yorganıyla örtüyorum gece

20 derecede yanıyo petekler

ne soğuk ne sıcak oluyo

21 de yandığında ince örtü ilede örtsem terlemiş oluyo  :dontknow:

ben bi peluş battaniyesi var onla yatırıyorum 2-3 gündür onunla bile su içinde kalınca şüpheye düştüm bu sıcaktan değil artık dedim.gribi geçmemiştir diye düşünüyodum ama enfeksiyon yok dedi.sen de haftaya gidicektin galiba kontrole bir sor bakayım oğuzu doktorunuza

Aytii

evet haftaya Perşembe getircem sorarım

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Aralık , 2011, 14:27:32
ayten şu 4.cü aydan sonra başlanılan demir vitaminini veriyormusun oğuza

Aytii

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 23 Aralık , 2011, 14:28:43

verdim bikaç kez sonra zorlandı kakasını yaparken ve rengi değişti bıraktım

dünki kontrolde doktoruna sordum. mutlaka ver dedi. anne sütü demiri karşılamaya yetmiyomuş. ama önce kabızlık sorununu atlat öyle verirsin dedi. 15 gün sonra tekrar başlayacağım vermeye kısmetse. ben aslında vermek istemiyodum ama doktor öyle diyince vercem

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Aralık , 2011, 14:30:30
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 23 Aralık , 2011, 14:28:43

verdim bikaç kez sonra zorlandı kakasını yaparken ve rengi değişti bıraktım

dünki kontrolde doktoruna sordum. mutlaka ver dedi. anne sütü demiri karşılamaya yetmiyomuş. ama önce kabızlık sorununu atlat öyle verirsin dedi. 15 gün sonra tekrar başlayacağım vermeye kısmetse. ben aslında vermek istemiyodum ama doktor öyle diyince vercem

aldım ilacı ama vermek istemedim hiç denemedim daha versemmi vermezsemmi diye düşünüyorum.anne sütü alamıyo zaten benimki doğru düzgün o zaman vermek şart oluyor.
oğuza hiç armut suyu verdinmi sen??? oğuzhanın kabızlığına süper geldi veriyorum ertesi gün çok rahat yapıyo ama tek sorun biraz fazla yapıyo kesin dışarı çıkıyo.