27 Nisan , 2024, 15:48:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

bende yazdıklarını okudumda gerçekten kötü bir durum ya... etrafda fitneci,huzur bozucu, geçimsiz Allah tan korkmayan pislik insanlar yok değil... sizde böyle birine çatmışsınız ama inş. en kısa zamnda kendi oyunu kendi ayağına dolanırda rabbim cezasını verir  :amin: :amin: senin yeni bebeğin olmuş onunla güzel vakit geçireceğine eşinle mutlu olacağın yerde neleri düşündürüyor nasıl huzurunu bozuyor... ver numarayı savcılığa polise ortaya çıkarsınlar... ayyy sinir bozucu insan  :cussing: :cussing:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Aralık , 2011, 13:17:17
alla allaaaaa. ne sinir bi durum. nişanlıyken bana da abuk sabuk mesajlar gelmişti. fakat sonra araştırdık ki öğrencilerimden biri telefonumu ele geçirmiş ve o yapmış. ben hemen numaramı değiştirmiştim ve toyluğum neticesinde verdiğim telefon numaramı bi daha asla öğrencilerime vemredim.

sarper iyi canım ya nasıl olsun işte. çok haşere oldu. bir saniye durmuyo. sürekli hareket halinde. akşam nasıl oluyo anlamıyorum. bi de kabız sanırım. yapıyo kakasını ama katı yapıyo,ıkınarak. amaaaan.. zormuş ya bebek büyütmek. o derin sevgi ve aşkları da olmasa......

oğuzhanım iyi değil mi. aman bu olayları ona yansıtmayın haaa...

çok gıcık bi durum cidden suç bende biraz da her şeyi paylaşıyorum paylaşım sitelerinde mutluluğu kıskanan çekemeyen bir sürü insan var ve bi şekilde takmış kafayı bana neyse geçicek inşallah ...
kıyamam ben sarpere katı gıdalara başladın ya canım ondandır oğuzhan da öyle..ama ben çözdüm ki gün içerisinde meyve suyu verdiğim zaman rahat yapıyo bazen püre veriyorum yoğurt kaşık maması derken çocuğa çok yükleniyorum sanırım çok az,zorlanarak ve katı yapıyor...zor gerçekten anne olmak ama gülüşleri yokmuuuuu her şeyi yapmaya değiyo..
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Aralık , 2011, 15:12:32
tatlım nasıl bir insan baska birine bu denli agar bir iftira atar ya allahtan kocan cok anlayıslı ya farklı davransaydı allah korusun bu işin sonu bosanmaya kadar bile gidebilir yani bunu yapan bu durumu düşünmüyor mu allah bin türlü belasını versin mutlaka aramısınızdırda numarayı bence savcılıga verin ve bulun o kişiyi ortaya cıkarın cnm uzacdıkca sinirleriniz bozulur

eşim ilk günden beri inanmıyo ama uzattıkça uzattı o kişi konuşmalar gönderiyo filan kendince saçma sapan şeyler yapıyo.eşim de taktı kafaya bulcam ben o kişiyi diyo.diyorum savcılığa verelim diye yada internet suçlerıyla ilgilenen birimler var onlara başvuralım diye ben bulcam diyo.dün bi şekilde ismini öğrenmiş ıp adresinden...abuk subuk işler hep beni bulur zaten.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 20:22:10
bende yazdıklarını okudumda gerçekten kötü bir durum ya... etrafda fitneci,huzur bozucu, geçimsiz Allah tan korkmayan pislik insanlar yok değil... sizde böyle birine çatmışsınız ama inş. en kısa zamnda kendi oyunu kendi ayağına dolanırda rabbim cezasını verir  :amin: :amin: senin yeni bebeğin olmuş onunla güzel vakit geçireceğine eşinle mutlu olacağın yerde neleri düşündürüyor nasıl huzurunu bozuyor... ver numarayı savcılığa polise ortaya çıkarsınlar... ayyy sinir bozucu insan  :cussing: :cussing:
aynen öyle canım ya ben hayatımdaki en güzel günlerimi yaşıyorum şu anda belkide bir daha yaşamayacağım oğlumla dolu günler..ama bu kişi 1 haftayı geçkindir huzur bırakmadı eşim inanmadı fakat uzatmasından dolayı tartışıyoruz istemeden.savcılığa başvur diyorum ben bulcam diyo naparsan yap dedim bende..bana söyleme zaten sütüm az iyice kesilecek üzüntüden diye korkuyorum.suçum yokk ama böyle bi iftira atılınca insan endişe ediyo acaba eşim inanacakmı az da olsa şüphe oluştumu içinde diye.birisi oyun oynuyo bize.ben hayatımda kimsenin yuvasını dağıtacak nişanlısını erkek arkadaşını elinden alacak bi insan olmadım..ama o kişi canının yandığını onun için o da böyle bi yolla benim canımı yakmak istediğini söylüyo..tuhaf çözebilmiş değilim.bi kaç arkadaştan şüphe ettim onlarlada aram bozuldu tabi.böyle saçma sapan bi durumun içerisindeyim ..

suzannn

allah yardımcın olsun nurcum inşallah bunu yapan tez zamanda ortaya çıkar bencede savcılığa verin eşin uğraşmasın böyle şeylerle

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 08 Aralık , 2011, 15:38:14
allah yardımcın olsun nurcum inşallah bunu yapan tez zamanda ortaya çıkar bencede savcılığa verin eşin uğraşmasın böyle şeylerle

sağol canım laf anlamıyo eşim işte.tartıştık bana anlatma artık dedim anlatmıyo bana çok sıkıldım çünkü böyle bi konudan

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

küçük kuzum 5.ci aymızı bitirmemize az kaldı.seninle geçen her günüm birbirinden keyifli gül yüzün hiç solmasın bebeğim.bu hafta yoğundu bizim için misaiflerimiz geldi bugünde biz misafirliğe gittik.annanenlerde geleneksel aşura partisi vardı  :muzz: sanada azcık kaşığın ucuyla verdim annen gibi seversin belki aşureyi.herkese gülücük attın kucaktan kucağa gezdin herkes çok uslu bebeğin var diyo nazar değecek diye korkuyorum pamuğum sürekli dua okuyorum kuzum sana.bu hafta baban geceleri evde olmayacak gece çalışacakmış ne güzel seviniyoduk ona gece vermiyolar diye ama baban müdürle küçük bi tartışma yaptığı için artık o da diğerleri gibi sırayla gelen gece nöbetlerini tutacak malesef.annanen kalıyo bizde sen onunla yatıyosun 2 gündür..annen biraz uçtu yinee sürekli elleri titriyo  çok sinirli eskiden olduğu gibi  :sad1:
umarım geçerrr kendi kendineee ......
pamuğum iyi ki varsın oğlum....gittikçe rengin açıldı annecim açık kumral oldun saçların sarı sarı parlıyo güneş vurunca tenin bembeyaz öpmeye koklamaya doyamıyorum minik ellerini.allahım senin acını bana yaşatmasın.. :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

pamuk oğlum bugün yürüteç aldık sana daha küçüksün fakat sen büyük adam gibi davranıp yürümek için bağırıyosunn babanla bugün bi fiyat soralım diye gitmiştik alıp geldik.çok sevdin ama en çokta müziği ilgini çekti tabi.daha sonra yükseltip sabitleyip mama sandalyesi gibi kullanabilirsiniz dediler.ek gıdaya  da erken geçmiştik şükürler olsun bi zararını görmedim şimdiye kadar 6 gün sonra 5 ayını bitirceksin bitanem.yoğurt mevye püresi.meyve suları ve tahıllı kaşık maması yiyoruz her gün...5.ci ayımız bittikten sonra çorba vermeye başlıyacağım nasip olursa...sağlık ocağında geçen ay aşımızı yaptırmaya gittiğimizde hemşire dönüp dönmediğini sormuştu dönmüyordun kuzucum halada dönmüyorsun biraz tembelsin sanırım sen.ancak altın açıldığında hareketleniyorsun alt açma bezini toplayıp kesin bir kere çişini yapıyorsun  :ehi: yap pamuğum annen temizler canım feda olsun sana yeterki sen keyiflen gül oyna ben her şeyi yaparım.baban gündüz evdeydi bu hafta gececi ya oynadınız onla güzelce sonra o uyudu horlarken nasıl da şaşkınla izledin annecim onu  :k06: :k06: alışman lazımm pamuğum...
anne annen bizde kalıyo sağ olsun gece yalnız kalmıyoruz..günler nasıl geçiyor hiç farkedemiyorum artık.ne dizi takip ediyorum ne bi kitap okuyabiliyorum.hayatım senle dolduuu.sen uyanıkken seninle ilgileniyorum sen uyurken evlee yemekle bi bakıyorum akşam olmuş...ev hanımlığı hiç bana göre değilmiş iyi ki sen varsın yoksa ben hayatta evde duramazdım bu kadar uzun süre.11 yıldır ilk defa bu kadar uzun süre işsiz kaldım...büyümeni dört gözle bekliyorum inşallah yazın alcam seni gezicezz bol bol bitanem allah sağlık ömür versin....
benden bu kadar şimdilik sen uyurken bi çay içelim anne annenleee allaha emanet ol minik canına kurban olduğum pamuğum.seni çok seviyorum

Aytii

Nurum ya nerelerdesin sen  :opucuk: face'in kapalı  :dontknow:

ne oldu öyle kim iftira atmış ???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 13 Aralık , 2011, 09:22:29
Nurum ya nerelerdesin sen  :opucuk: face'in kapalı  :dontknow:

ne oldu öyle kim iftira atmış ???

canım yaa faceyi kapadım internete de fazla girmiyorum canım sıkkın bu günlerde.özel mesajda anlatayım sana  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

küçük meleğim uyudunnnnnn kurban olsun annen gülen gözlerineeee  :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

uyumak istemiyorum bu aralar bu saat oldu hala uyumadım sen birazdan acıkır uyanırsın kuzucum çok zor uyuttum seni.annen sanırım depresyona girdi.saçlarımda değişiklik yapma kararım vardı fakat boyaya alerjim olduğu için bir türlü cesaret edemedim ve sabah kına yaktık anne annenle...akşam yıkadım ve çok güzel bi kızıl olmuş ben beğendimm sonra saçımı kestim  :ehi: beslemelere benzedim ama olsunnn  :toothy10: değişiklik iyidir.göbek biraz eridi sanırım hamilelikten önce giydiğim kotumun birinin içine zar zor girip düğmeleri kapatabiliyorum artık  :ehi: ne fiziksel nede de ruhsal olarak iyi değilim...ama geçecek sana bakınca her şeyi unutuyorum zaten sen uyuyunca yine abuk subuk düşünceler....bi anne annen bir de sen umarım elimi hiç bırakmazsınız...babandan umudum yok  :k06: evliliğimizz gökten yere doğru son sürat düşmeye devam ediyor...bir türlü yükselmeyi başaramıyoruz.hayırlısı olsun.... :amin:

suzannn

hayırlısı olsun nurum allah mutluluk nasip etsin yuvanızı daim kılsın

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 16 Aralık , 2011, 16:14:15
hayırlısı olsun nurum allah mutluluk nasip etsin yuvanızı daim kılsın

sağol suzancım allahım size de bir evlat nasip etsin sağlıklı sıhhatli  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

canım nasılsın hallettiniz mi sorunları
sapıktan kurtuldunuz mu