EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Aralık , 2011, 16:05:27
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Aralık , 2011, 16:03:36
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Aralık , 2011, 16:00:48
canım oğlum bilsen başıma gelenleri....artık özel hiç bir şeyimi hiç kimseyle paylaşmıcam arkadaş sanıyosun arkandan kuyunu kazıyo herkesi kendim gibi zannediyorum ben 28 yaşına geldim daha insanlara güvenmemek gerektiğini öğrenemedim...birisi bana canım desin tamam nasıl sever değer veririm nefret ediyorum herkesten.
CANIM BENİM BENİMDE BAŞIMA ÇOK GELDİ O YÜZDEN KİMSEYE BİŞEY ANLATMIYORUM
ilk defa oldu bana da arkadaş kazığı yedim.olmayan şeyleri söylemiş insanlara kulağıma geldi yıkıldım resmen
RİYAKAR İNSAN TİPİ UZAK DUR CANIM BOŞVER İLLEDE BİRİNE ANLATMAK İSTİYORSAN KENDİ KENDİNE KONUŞ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

öyle bi şey anlatmadım da iş arkadaşımdı yaşadığım şeyleri farklı aksettirmiş insanlara ve ben duydum tabiki.ben onun yaşanmış bir sürü şeyini bilirken o benim yaşamadığım şeyleri söylemiş insanlara..
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oğluma konuşuyorum ben artık onla dertleşiyorum onu severek ağlıyorum kuzum da öyle dinliyo bakıyo bana.en büyük aşkım,dert ortağım herşeyim o benim artık arkadaş filan istemiyorum valla artık
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

suzannn

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Aralık , 2011, 16:17:12
öyle bi şey anlatmadım da iş arkadaşımdı yaşadığım şeyleri farklı aksettirmiş insanlara ve ben duydum tabiki.ben onun yaşanmış bir sürü şeyini bilirken o benim yaşamadığım şeyleri söylemiş insanlara..
YA BOŞVER İYİKİ YÜZÜNÜ GÖSTERMİŞ SANA YOKSA HEP ARKANDAN ATIP TUTACAKTI BÖYLE APTALLAR İÇİN HİÇ ÜZÜLME SENİN NE OLDUĞUNU SENİ TANIYANLAR ÇOK İYİ BİLİR O ANCAK BOŞ KONUŞUR

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Aralık , 2011, 16:19:00
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Aralık , 2011, 16:17:12
YA BOŞVER İYİKİ YÜZÜNÜ GÖSTERMİŞ SANA YOKSA HEP ARKANDAN ATIP TUTACAKTI BÖYLE APTALLAR İÇİN HİÇ ÜZÜLME SENİN NE OLDUĞUNU SENİ TANIYANLAR ÇOK İYİ BİLİR O ANCAK BOŞ KONUŞUR

haklısın canım da işte insan sinirlenip üzülüyo

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Aralık , 2011, 16:18:06
oğluma konuşuyorum ben artık onla dertleşiyorum onu severek ağlıyorum kuzum da öyle dinliyo bakıyo bana.en büyük aşkım,dert ortağım herşeyim o benim artık arkadaş filan istemiyorum valla artık
:love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar:  bebişlere anne karnında bile ortak oluyorlar tüm duygularımıza... doğunca mı bırakacaklar bizimle dertleşmeyi  ohhh en iyisini yapıyorsun  annesi  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Aralık , 2011, 19:57:01
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Aralık , 2011, 16:18:06
:love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar:  bebişlere anne karnında bile ortak oluyorlar tüm duygularımıza... doğunca mı bırakacaklar bizimle dertleşmeyi  ohhh en iyisini yapıyorsun  annesi  :opucuk:

öyle canım ya iyiki varlar yol arkadaşlarımız onlar bizim  :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum sana artık günlük yazamıcam interneti kapattırıcaz.istemiyorum evde internet filan canım sıkkın moralim bozukk..

suzannn

CANIM BENİM İFTİRALAR İÇİNMİ KAPATACAKSINIZ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 06 Aralık , 2011, 16:08:47
CANIM BENİM İFTİRALAR İÇİNMİ KAPATACAKSINIZ
evet canım kapattırmak istedim ama tahahütlü olduğu için 250 tl para istiyolarmış mecburen duracakta artık dilim yandı benim.bugünde internet faturası 100 tl geldi.öğrendikki başkası kırmış şifreyi kullanıyomuş tespit etmişler.bizim başımızda bi bela dolaşıyo bu aralar

°•.ℓανιηуα.•°

canım benim yaaa. nedir bu başınızdaki. yazdıklarını okudum da kanım dondu. ama piyasada kötü fitneci insan çoookkk.  :caca:

sen sakin ol ve sükunetini koru bence. görürsün bunları size yapan ortaya elbet çıkacak. kendini illaki belli edecek. bence yabancı biri değil. foruma da girmemezlik etme. en azından burda rahatlarsın  :icon_thumright:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Aralık , 2011, 13:06:27
canım benim yaaa. nedir bu başınızdaki. yazdıklarını okudum da kanım dondu. ama piyasada kötü fitneci insan çoookkk.  :caca:

sen sakin ol ve sükunetini koru bence. görürsün bunları size yapan ortaya elbet çıkacak. kendini illaki belli edecek. bence yabancı biri değil. foruma da girmemezlik etme. en azından burda rahatlarsın  :icon_thumright:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

1 haftadır moralim bozuk canım ya sürekli bi mesjla canımızı sıkıyo ben konuşmuşum gibi konuşmalar gönderiyo ama basit şeyler yapıyoki allahtan gülüp geçiyoruz..ama başka bi şeyle yine çıkıyo ortaya canımı sıkıyo.herkesten şüphe eder oldum.kendi derdim kendime yetiyordu..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

öznur bu arada sarper nasıl bi şirinlik olmuş yaaa maşallahhhhhhhhhhhhhhh  :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

alla allaaaaa. ne sinir bi durum. nişanlıyken bana da abuk sabuk mesajlar gelmişti. fakat sonra araştırdık ki öğrencilerimden biri telefonumu ele geçirmiş ve o yapmış. ben hemen numaramı değiştirmiştim ve toyluğum neticesinde verdiğim telefon numaramı bi daha asla öğrencilerime vemredim.

sarper iyi canım ya nasıl olsun işte. çok haşere oldu. bir saniye durmuyo. sürekli hareket halinde. akşam nasıl oluyo anlamıyorum. bi de kabız sanırım. yapıyo kakasını ama katı yapıyo,ıkınarak. amaaaan.. zormuş ya bebek büyütmek. o derin sevgi ve aşkları da olmasa......

oğuzhanım iyi değil mi. aman bu olayları ona yansıtmayın haaa...

HASRET!M S@N@

tatlım nasıl bir insan baska birine bu denli agar bir iftira atar ya allahtan kocan cok anlayıslı ya farklı davransaydı allah korusun bu işin sonu bosanmaya kadar bile gidebilir yani bunu yapan bu durumu düşünmüyor mu allah bin türlü belasını versin mutlaka aramısınızdırda numarayı bence savcılıga verin ve bulun o kişiyi ortaya cıkarın cnm uzacdıkca sinirleriniz bozulur